Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Já jsem doufal v lepší textury. Tomu tak není ale co. "Přežil jsem to" *3*
    Souhlasím s tím co říkal o hře harcore hráč Petr Bulíř v FC 200.

    Zde to vypadá na zabugovanou hru, že to pomalu nejde dohrát. A k obecným věcem jako blbé questy se nedá ani vyjadřovat, když blbé a blbější jsou skoro všude. A je to tak časté, že se to ani (bohužel) nezmiňuje.
  • Takže já se ještě jednou ujistim, jeslti srovnáváš obsah RPG stylu Fallout a RPG stylu (Dan jistě promine) Skyrimu, respektive Elder Scrolls...jasně, stejně tak můžem srovnávat ARMu a Call Of Duty...vždyť to jsou obě FPSka...

    Nehledě na to, že já tady nesrovnávám obsah a herní dobu tědle dvou titulů ale vyvracím ti tu tvojí cílenou lež o 30% herní doby ve srovnání ani nevim s čim...
  • díky
  • Okno příspěvku omezuje počty odstavců...
  • La_Furia_Roja
    Hej tak pozor co se do mě šteluješ! Nemám rád GGGho stejně jako ty. On akorát trolí pod mojím nickem takže chill...
  • Zrovna jsem nahrál pozici nové tahového XCOMU, který se údajně Wasteland 2 snaží být a není...
    Zajímavý. Ano, má to méně chyb a ano, je tam lepší grafické provedení. Také na to měli prachy.

    Ale čím, že se to snaží být? Stejně blbé questy, a naprosto omezené možností. Oproti Wasteland 2. Morální dilema ano jedno u čeho by se člověk zamýšlel...A k tomu technickému zpracování. Borci střílí skrze objekty naprosto normálně. Strčí kulomet do auta a hotovo. To i v tak "zabugované" hře jako Wastelands 2 není možné.
    Opravdu to vypadá, že fanoušek falloutu co působí na fandosvské stránce nedá na nic jiného dopustit. Když se již pustil to výčtu chyb, který lze aplikovat i na jiné hry a pak to dopadá klidně hůře.
  • walltar
    No já nevím ... ale čekal někdo za ty peníze bezproblémovou hru s úžasnou grafikou, super optimalizací a bezkonkurenčním gameplayem?

    Pokud to fakt stálo tolik, co vybrali na KS, tak to je vlastně ohromný úspěch, že to vůbec vzniklo. Ještě jsem se k tomu abych si Wasteland zahrál nedostal, ale prostě to budu brát jako každou druhou indie hru ... Protože co se nákladů na vývoj týče, tak se asi nemůže k AAA hrál ani přiblížit.
  • PreidaQ
    Na Smejkim je v tom Let's playi vidět, že je hrozně nervózní a to s člověkem udělá svoje. Opavdu nemůžeš hodnotit hráčské schopnosti někoho, kdo hraje hru v prostředí, na které není normálně zvyklý a kde na něj koukají stovky lidí.
  • Vsude jsou kvalitni pc hry, narozdil od konzoloveho odpadu pro plebs. Az vyrostes, pochopis.
  • Hele GGG, ty uz mas zase banana, ze pises pod ostatnimi nicky? Nebo se jedna o Tveho bratra ve zbroji - statecneho, ale pohlupkaveho "la furia roja"?
  • Veskoslav
    To povidej nekomu,kdo ty tvoje zblebty zere N7.
  • Kdyz uz se trole snazis do nekoho navazet kvuli tomu, ze sam mas nedostatecne schopnosti chapani psaneho textu, tak pouzivej svuj nick. Dik
  • Kde vidíš tu kvalitní PC hru? Prý je to jen mýtus z dávnych čas, tak mi to vyprávěla moje bába, ale já ji ty její pohádky nevěřím..
  • len tak mimochodom, tato hra bola extremne lacna a zial na to aj trpi.....ved aj Fallout 1 pred 18 rokmi stal o 50 percent viac ako dnes wasteland 2.....ked si uvedomime inflaciu a dalsie faktory, W2 fakt nie je ani zdaleka predrazena....
  • Kokutek zase krade nicky a je butthurt kvuli kvalitni PC hre?
  • mne antivir zahlasil hrozbu, neklikat!!
  • zadny skritek minusek nejestvuje, proste lide nesouhlasi s tvymi nazory *1*
  • By me zajimalo, co je v tom odkazu tak spatneho, ze si za nej posbiral ty minuska. To asi musi byt neco, co by mohlo nabourat recenzentovu auru.
  • proste nedopluli kapríci, tak tomu dal nízkou známku no
  • Kinet1c
    Ked ich nevidis, tak si slepy, a ked ti tak vadi grafika, tak si myslim, nic ti nebrani v tom aby si si nainstaloval crysis 3 ci Alien, ci nieco ine a zacal sa ukajat tym a konecne si dosiel k uspokojeniu, ked ho ocividne tu nedostanes. Takze sss, chod rychlo, aby si nam nahodou neskolaboval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit