Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neda sa mi reagovat na Mrazika tak reagujem sam na seba :D

    Ano, aj mna hnevaju a unavuju tie animacie a este viac by ma srali ak by som to quickloadoval po kazdom neuspechu potom sa nedivim ze to straaasne dlho trva, chapem ta....ale
    Tych sejfov a truhiel a miest na kopanie tam vobec nie je az tak vela...pozrel som si moju najneoblubenejsiu a asi aj najvacsiu lokaciu v hre, titan canyon.....celkovo je tam lootovacich miest 31 (na mape zelene bodky http://guides.gamepressure.com/wasteland2/guide.asp?ID=26888) myslim, ze ked spocitam vsetky kniznice/truhly/sejfy/mrtvoly vo falloute 2 napriklad v dene alebo vault city tak to cislo bude velmi podobne ( a to su tie lokacie niekolkokrat mensie a rozdelene na casti pritom v dalsej casti je lootovacich miest rovnako....a ked spocitam cele vault city tak je ich tam niekolkokrat viac) a takisto je vo vacsine skriniek len susene maso, kola, kvietok, obcas naboj
    Ta animacia dlhsie netrva.....skus si to stopnut, ja som to urobil
    Ano omluvam to....pretoze nechapem preco sa to u wasteland kritizuje, ked u falloutu to bolo v poriadku, ked u Assassins creed je v poriadku, ze musis cakat kym sa naplni ten kruzok a tiez to trva cca rovnaku ak nie dlhsiu dobu ( okrem toho u black flag sa musis k truhle postavit zo spravnej strany inak ju neotvori), ked u inych hier je to OK, a tu to zrazu vadi, to fakt nechapem
  • butthurt faggot je butthurt faggot
  • Ta animace trva dele,ale to je jedno
    Jen...ve wastelandu je tech beden,sejfu,plotu a vlastne vseho tolik,ze ty animace hrozne unavujou a serou
    Jen na jeden plot to musis treba udelat minimalne trikrat...psycho

    Hraval jsem fallouty,baldurs gate,dojel jsem i ty novy tezsi hry jako dark souls,lehci divinity

    Ale sakra,kdyz je nekde spatn udelana vec,tak ji poznam a nebudu ji omlouvat za kazdou cenu ne?
    A jo,i ve falloutu to zastrceni zbrane a animace obcas otravovala,ale nebyla tam tolikrat jak ve wastelandu
    A nemyslim,ze me nejakou argumentaci oresvedcis,kdyz vidim ve hre spatny mechaniky...
    Hra me bavi,ale omlouvat to nebudu :)
  • Píšu z mobilu protože jsem právě na hajzlu ale jsem to skutečné já. Nevíte jestli bude čeština? Neumím totiž anglicky
  • Co ty víš, třeba to bude stačit na i na textury 128*128 u Wastelandu 3 *1*
  • myslích těch 30tisíc kopíí. To jsou zázračné prodeje opravdu. *7*
  • a teraz som si spomenul, ze ak vas panacik drzal v ruke zbran, tak ju najprv schoval do batohu, potom manipuloval s rukami a potom zbran vytahoval, co v konecnom dosledku zarucene trvalo podstatne dlhsie ako tato wasteland animacia, ved preto som vlastne vzdy po mestach a lokaciach behal so zastrcenou zbranou....este nejake detaily chceme vyrypovat ?
  • co sa tyka tej animacie pri aplikovani skillov.....tiez mi lezie na nervy, ale Inxile to niekde na fore vysvetlovali dovod preco to tam je a preco to tak trva, pri topicu ktory sa tykal modu na odstranenie tejto animacie.....hladat sa mi to teraz fakt nechce
    Ale fakt ma zaujima.....cela ta animacia lockpicku/medicu/repairu trva tak cca 4,5 sekundy......vo falloute trvala podobna akcia cca 2 sekundy (nekreslilo sa nic nad hlavou, ale postava tam akoze nieco manipulovala rukami, schvalne som si teraz pozrel lets play na utube a stopoval)....takze to je fakt az taky problem aby sa hateovala hra? 2 sekundy ?
  • Ved aj vo falloute boli skilly ktore som nikdy nepouzil (throwing, gambling, barter) skilly ktore som pouzil len pre specificky styl hrania (unarmed, melee, sneak, steal, outdoorsman) a pokial sa dobre pamatam, tak traps sa dala uzitocne pouzit len v cca 2 lokaciach......narozdiel od toho skilly vo wasteland zatial pouzivam aktivne VSETKY (dokonca som zacal aj barter, ked uz u Scotchma nemam kam davat skill pointy)....
    samozrejme ked hrame metodou quick load/quick save tak vlastne nepotrebujeme ani medica a doctora....a vlastne kazdy skill okrem zbranovych nam staci tak na 5 max 7 bodov, ved pri zlyhani sa to da znova nacitat......to je ta hanba a lenivost na ktoru nas naucili moderne hry
  • W2 jsem dohrál dvakrát. Autor správně upozornil na řadu chyb, ale zapomněl na jedno podstatné. Wasteland stojí na atmosféře a tu má zvládnutou perfektně - pocit osamocenosti v poušti, westernové tóny, extrémní frakce.
    Frakce dávají smysl včetně zmíněných znesvářených indiánů. Autor nechť si zajede na Krétu, kde se celé vesnice po desetiletí vzájemně vyvražďovaly kvůli větším kravinám. Udržet si moc poukazováním na společného nepřítele je základní politologická technika.
    Příběh je v rámci žánru nadprůměrný. Skřípe pouze těsně po polovině hry. Zmiňované rozhodnutí koho zachránit autor prezentuje špatně. V momentě, kdy se hráč rozhoduje, není zřejmé, že ty osady budou zničeny, tj. komu pomoci první není se nezdá být až tak zásadní. Vše eskaluje až když hráč už jednu osadu řeší a logicky tak nemůže pomoci té druhé. Týmů je sice víc, ale ty se hlásí nepravidelně, tj. celé to smysl určitě dává.
    Nesouhlasím, že by grafika byla slabinou. Ani na velkém monitoru mě žádné textury nerušily.

    Hlavní ale je, že W2 se i tak výborně prodává, na W3 tak budou peníze a hlavně je to signál, že o oldschool RPG je stále velký zájem.
  • to vypada dobre
  • No tak bohuzel vetsina populace dava prednost nalestenemu hovnu, Je nasi povinnosti otevrit nasim pomatenym spoluobcanum oci a vyvest je z temnoty, jako pastyr vede sve stado.
  • Ta prodleva odrazuje lidi od loadovani, ja vim ze bych loadoval kdyby to bylo instant.
    Kdyz uz tak sila a brute force zastrasit te dokaze i nekdo kdo ma 50kg ale to je offtopic, kazdej si tu stezuje ze chce smart,kiss a hard ass jednoduse pod jeden skill a to jak rikam je hovadina stejne jako ten jeden lockpicking
  • Teda mě kdyby se ta hra líbila, tak ji hraji a nebrečím někde v diskuzi u recenze s menším hodnocením a nevnucuji ostatním svou jedinou pravdu...
  • A sám ten tvůj inteligentní slint patří do které kategorie?
  • ak ta spravne chapem, tak mapy nie su stiesnene ani linearne (ze by bola cez danu lokaciu len jedna cesta)....stiesnene je to jedine ked mas svoju skupinu 7 bojovnikov poslat do nejakeho domu ktory nema samostatnu mapu.....vtedy sa 7 tlacia cez vchod pre jedneho, obcsa je to komicke, ale nie je to ziadna velka chyba alebo nedostatok...
    ved si pozri nejake mapy (necitat popisy, su tam spoilery :D )
    http://guides.gamepressure.com/wasteland2/guide.asp?ID=27031
    http://guides.gamepressure.com/wasteland2/guide.asp?ID=26873
    a moj "oblubeny" kanon
    http://guides.gamepressure.com/wasteland2/guide.asp?ID=26888
    pre predstavu o velkosti dodavam, ze napriklad v tom kanone cesta od "entrance" do "path to temple" cez vycistene uzemie trva postavam tak minutu a pol.....herna doba na tej mape je dobre dve hodiny minimalne
  • špatne jsem se vyjadril, asi jsem spíš chtel napsat "stisnene". jakože ve falloutu, když se naloadovala nejaka lokace tak jste se tam mohli pohybovat volne, napr. po meste. a tady mi to prijde jakoby linearni a takove stisnene. tedy ptam se proto jestli se mi to jen zda
  • už je dohrán...
  • a proc by to melo byt porad generovany? chces skvelou pusku? bude zavrena v sejfu,na ktery budes potrebovat vysoky skill...nemas ho?pusku taky mit nebudes...

    ja nevim...fungovalo to ve falloutu,fungovalo to v baldurs gate a nemyslim,ze by to mel byt nejaky problem nebo neco,co bylo potreba nahradit nejakym generovanim a otravovanim hracu...

    pak je totiz skill celkem jedno,kdyz tu bozi vec najdes i ve skrince,kterou otevres uprdnutim :)
  • mne osobne sa praveze tie mapy zdaju zbytocne velke (su niekolkonasobne vacsie ako ktorakolvek lokacia vo falloute 2).....a obcas hodne neprehladne, ze sa v nich tazko orientujem (titan canyon).....to je moja najvacsia vytka celej hre

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší