Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice jsi jen tro.l,ale rad si poslechnu co FArgo slibil a nesplnil.
    Vazne jsem zvedavy co vyplodis,protoze jiste jsi hru pri vyvoji sledoval.
  • Kdybys nebyl hlupák, tak bys věděl, že ty tři akty u Kindgom Come jsou SAMOSTATNÉ tituly...už se to propíralo tolikrát, že se divím, že někdo s tímdle blábolem ještě vůbec dovolí argumentovat, pokud si z těch hloupějších, tak třeba princip Mass Effectu (trilogie), každý díl samostatná hra a uzavřen, žádná 1/3 herní doby
  • flash789
    Tak samozrejme Smejkiho recenze je duveryhodnejsi, a osobne moc nevim proc by delal to ze si pusti hru na steamu a pak cumakoval a nehral ji. Navíc jeho recenze je natolik detailni ze nemam problém tem 111 hodinam uvěřit (i kdyby to byla polovina tak to je ok) Dále Smejki je takzvane recenzent z lidu, tedy skutecny hrac. Viz jeho profil, desitky i stovky odehranych hodin v ruznych hrach, Vazne nevidim nejmensi důvod k tomu aby ho někdo podezrival z toho ze W2 vlastne nehral a placa blbosti.
    Kdezto u pana Grygara je to vazne dost diskutabilni..
  • Jak muze byt nazor na nejakou hru objektivni? Co je to zase za nesmysl? Recenze her je vzdy subjektivni. To co promines u jedne hry,u druhe budes vyzdvihovat jako nedostatek. A naopak.
  • blbost. Dark Souls na PC je daleko lepší než na konzolích...
  • to je mod jak prase, jen odemkl rozlišení, to nevylepšuje textury, jen Depth of Field, za graficke mody pak pocitam kompletni retextur, změna nasvícení, jediná taková hra je Skyrim, ten se dá překopat opravdu do grafické krásy, jen je škoda, že ta hra zůstane pořád hloupou. Dark Souls se nedá retexturovat jelikož mají debilní engine, který pak způsobuje lagy jako cyp...
  • wenceslaus
    25%-35%? Kingdom Come: Deliverance má mít 30 hodin herního času. Má Wasteland 2 90 hodin?
  • Pro CoD hráče by byl Wasteland 2 asi něco jako pro stavebního dělníka FFUK. *3*
  • Proc nekdo nema kamarady?
  • Posledni odstavce "Někdy příště" v recenzi mi prijdou uplne mimo misu. Vubec nechapu kde k tomu co tam pise autor prisel. Zase mluvi jen o svych ocekavanich(jako spousta lidi tady)?
  • lukáš dal skyrimu 10, nevim kdo by mu veril ohledne recenzi *1*
  • Dark Souls na PC je odpad. To hrát jedině a výhradně na konzolích.

    Srovnávat Wasteland 2 s Skyrimem atd. nemá smysl. To je jasný.
  • Hodně dobře napsáno. Wasteland 2 prostě může plně uspokojit pouze casual CODko hráče. Fargo měl plnou hubu keců, ale naprosto selhal.
  • No, kdyz si projdes diskuzi, tak je jich urcite vice nez 3. A tady je citace "recenzenta", ktery hru asi hral celou hry s maximalnim priblizenim:

    "K tomu všemu je Wasteland 2 hra přímo ošklivá. Místy se tvůrcům daří držet styl a nerušit, ale neumětelství v oblasti grafiky hře nikdo neodpáře. A to ani nemluvím o stylu, který se promítá do prapodivných proporcí a rozlítané barevné palety. Když někdo vedle sebe položí dva šutry, z nichž jeden má texturu normální a druhý viditelně rozplizlou, není to styl, nýbrž prasárna. Možná se mi to jen zdá, ale mám dojem, že rok stará alfa verze byla hezčí díky několika efektům, které zřejmě padly za oběť optimalizaci před vydáním."
  • Přečetl jsem to aniž bych znal autora a celou dobu jsem si říkal, že tak kvalitní recenzi jsem již dlouho nečetl. Objektivní názor se dnes již hledá jen těžce, proto bych byl rád, kdyby Smejki psal recenzí víc!
    Zato Grygárek, to je jiná liga, ale co čekat od nedostudovaného, potetovaného, rachitického intelektuálního deprivanta s homofeministickou úchylkou, který hodnotí hry po 17 hodinách.
  • Po modech urcite trolliku.
  • Ono se to da vzit i z druhe strany. Ma odehrano 111 hodin. Kdo vydrzi hrat hru 111 hodin a nebavit se pri tom? Pro me osobne je 111 odehranych hodin nejmene na pul roku,spise rok. Proste proto ze i u sebekvalitnejsi hry se dostavil stereotyp.
    Hral tu hru tak dlouho jen kvuli recenzi? Pokud ano,pak klobouk dolu za poctivost. Pokud ne,pak ho ta hra nutne musela bavit...
  • Tak to sú asi pekne hlúpi, pretože všetky tie "stuptidity" sa dajú nastaviť tak, aby to v hre vôbec nevyskakovalo...
  • Zcela zjevně se jedná o axiom. *4*
  • schali
    Mě prostě autor naprosto nepřesvědčil, v recenzi jsou jasně viditelný rozpory, kritika nevýznamných detailů, absence kladů kromě pochválení soubojů jenom aby se neřeklo, přitom je to jedna z nejdůležitějších složek hraní. Spousta věcí je kritizována, přestože se objektivně jedná o klady - to je prostě neuvěřitelný. Víc jsem napsal v jednom starším příspěvku do 11 bodů. Co se týká fanatismu - nerad bych autora recenze nařkl přímo z fanatismu, ale jestli ta recenze není jednostranná, nekompromisní a zaujatá, tak už mě opravdu došly argumenty *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit