Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Já se u toho bavim a to je to hlavní. Na žádný bug jsem nenarazil, takže tohle zatim nehodnotim. Ještě že jsem nečetl dřív tuhle recenzi, jinak bych do toho asi nešel :)
  • Vrook
    Nevim, jestli nejde o nějakej bug steamu, ale když se podívám na globální statistiky Wasteland 2 achievementů, tak mi to u každýho achievementu ukazuje, že jej splnilo 0 % z celkového počtu hráčů. Možná nefungujou, nebo možná nefunguje jen ukazatel globálních statistik?

    EDIT: Tak už jsem si na 100 % jistej, že achievementy na steamu u Wasteland 2 nefungujou.
  • takže měl poslat každýmu hráči dopis jak to vidí? Ono to snad bral na všechny hráče? Si děláš srandu ne? Napsal subjektivní recenzi, tak se s tím smiř proboha, šestek je na netu spousta pro tuto hru...
  • Veskoslav
    A Skyrim nehral offline, protoze achivmenty ho tam neobtezovali.
  • hele Sherlocku, věř tomu nebo ne, spousta lidí hraje offline, aby ho stupidity jako achievmenty nerušily...
  • schali
    To je úplně jedno kolik má odehraných hodin. Představte si, že jdete na rande a slečna reaguje pozitivně, investujete čas, peníze, ale hlavní jsou investované emoce, očekávání - vzhledem k reakcím partnera čekáte úspěch a najednou vám slečna oznámí, že není na chlapy. Tomu se teda říká zklamání, co je ovšem horší, cítíte se p o d v e d e n i. Pokud vam tohle v mozku naskoci, tak se toho obtizne zbavuje a nekdy to chce cas. Psychika se často obejit nedá. Očekávání jsou obrovský problém a autor zjevně čekal něco jinýho, jenom bohužel naprosto netuším co. Vetší propracovanost, hloubku, soudržnost, smyl - snad ano, přesto se v recenzi mýlí když chce svůj pocit(byl podveden) vztáhnou na všechny hráče.
  • zrovna u bethesdy kdyz srovnam arenu a skyrim tak ten pozitivni vyvoj vidim dost jasne a mimochodem, zrovna nedavno...no asi pred rokem, jsem hral fallout1 a uz to zdaleka nebyla takova pecka, jak nam nostalgie vnucuje a ikdyz je pro me system shock1 jedna z nejlepsich her co kdy vznikla, tak dneska uz bych ji hrat nedokazal....takze takove reci o tom, jak je vsechno v prd...me nechavaji chladnym
  • máš pravdu, v tom případě je těch 17 hodin takových 8 čistých a hodnoceno dle nostalgie. Jupíííí...
  • jeanczarny
    Až na to, že u Kingdom Come Kickstarted nesloužil k zafinancování vývoje hry ale spíš jako ukázka investorovi, že je o hru zájem...just sayin'
  • Pokud jsi hral hru 3h a tady blijes svoje radoby nazory, tak jses ..., Pokud bys hru dohral a mel stejny nazor, tak nic proti tomu.
  • jj to je hodne VAZNEJ ukazatel.. nechat zaplou hru a jit se vykakat napapkat a vyspinkat... to se me stava celkem bezne :D
  • Veskoslav
    A odkazy na dane Steam profily? Mimochodem v Dote mam 1289 hodin, realne hranych polovina.

    Smekiho jsem nasel,ale zarazila me jedna vec Pruchod hrou dava achivementy, ale Smeki ma za 111 hodin 0 achivmentu ze 49! http://steamcommunity.com/id/Smejki
  • konecne dorazily i nejaky chlapy.. ;)
  • Podle steamových profilů má Smejki ve Wastelandu 2 odehráno 111 hodin.

    Lukáš, který dal v Levelu absolutní hodnocení, má podle steamového profilu odehráno 17,9 hodin. Stejně měl, když se ho někdo ptal ve Fight Clubu 199 před deseti dny. Vypadá to tak, že ho tato "absolutní" hra po 18 hodinách tak omrzela, že šel radši hrát UFO, kde už má hezkých 7 hodin.

    Přeberte si sami, jaké světlo to vrhá na obě recenze a komu budete věřit víc. Hru jsem nehrál, ale na základě recenzí a údajů ze Steamu věřím jednoznačně Smejkimu.
  • Vrook
    Nebo může napsat svojí recenzi, abychom viděli, jak vypadá ta bájná objektivita.
  • zase si napsal sranec Veskoslave. Takže protože takových her moc není a je to retro, tak musí padat 9 a 10 jo? Nezajímá tě, že ta hra má kompetně rozbitý rpg systém, příběhově je naprosto stupiní, level desing v podsatě neexistuje, nemá nějaký řád, prostě tam mrdali objekt vedle objektu atd. bych mohl pokračovat, ale tobě je to jedno, jelikož takových her tu moc není. Víš proč má CoD více než toto? Protože ta hra funguje jako hra, není zabugovaná, je tam funkční mp složka a akční složka není rozbita jako ta RPG u Wastelandu. Kapišto?
  • vonTossis
    Ovlivněný asi budeš ty. Za a) recenze je individuální a je jedno, že je to stejný tým. Jednomu člověku něco sedne a druhému ne. Za b) alespoň mně ta recenze přijde kritická tak akorát. Spousta lidí si tu stěžuje, že se v tom schválně hledají chyby. Mně naopak přijde, že recenze poukazuje na podstatné nedostatky. Chce to akorát sundat růžové brýle. Můžeme se handrkovat o tom, že je to pro hardcore hráče. Ale to stejně neobhájí tu hromadu přešlapů v designu. Ta hra je většinu času prostě pruda a nikterak velká zábava.

    EDIT: Ale pokud tě ta hra baví, tak se můžeš vykašlat na nějakou recenzi na games.cz a prostě si to užívej. *4*

    EDIT2: Jinak však souhlasím, že by se mělo hodnotit podle nějakého mustru. 6 bodů je zasloužených. Pak by samozřejmě poslední CoD mělo mít max 4. (a ano dokonce jsem ho chvíli hrál)
  • schali
    Dělají to dobře. RPG hry nemají za 20 let na PC žádný pozitivní vývoj kromě mmorpg. V singlu se ukazuje nekompetentnost na straně vývojářů podpořená snahou o zjednodušení. Domnívají se, že si to hráč žádá a prodeje jim dávají bohužel za pravdu, viz třeba Bethesda, která je ukázkový prznitel rpg žánru. Fargo se drží toho co umí a funguje to, výsledný hodnocení je pak v porovnání s herní konkurencí hrozně smutný a hlavně trapný.
  • Veskoslav
    Preji klikaci krasne dobre rano:-)
  • No mne z toho tak nějak vyznělo - Protože je Wasteland exkluzivní a nejspíš podobná hra jen tak rychle nebude - mělo by to dostat lepší ohodnocení nehledě na kvalitu. *7* .

    Edit: A protože COD je tu každý rok, tak nehledě na kvalitu by to mělo mít slabší ohodnocení.

    Jinak COD nemůžu hodnotit - já je nehraji a nebaví mne, ale jestli je to povedená střílečka - tak proč ne? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit