Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Kdyby takový verdikt napsal Martin, který se zuby nehty drží stupnice, dostalo by to 2/10.
  • Nebo délku jeho ..ehm.. .
  • Chim
    Ta recenze se mi líbí a i když jsem hru hrál spíš jen ze zvědavosti asi hodinu, jsem schopen s většinou toho co bylo v recenzi souhlasit. Co mi ale vadí je, že tenhle kritický (a dle mého zcela správný a oprávněný) pohled na hru, není aplikovaný na všechny zde recenzované hry. To, co je zde kritizováno, je u jiných recenzí zřejmě tolerováno, zamlčováno, v nejhorším případě vyzdviženo jako přednost, případně se to pak na bodovém hodnocení prostě neprojeví. Jestli je v dnešním měřítku Wasteland 2 průměrná až dobrá hra, co pak je asi těch zbývajících 90 % her?
  • Podle me jde s tim lootem o to ze se ma vygenerovat pri nacteni lokace, tudiz kazdy save v te lokaci nezmeni po jeho nahrani loot a tudiz vse pusobi alespon trosku realneji...navic v puvodnim falloutu bylo docela dost "pevneho" lootu mam ten dojem a clovek tak nak vedel - ano tadle bedynka vypada ze zni neco kapne a ne, tadle knihovna v rozpadle barabizne bude met jen 2 suseny masa a nuka colu beztak"....je docela mrzute ze vecina lidi co zde hru alespon trochu zkousi obhajovat vecinou zmini ze jsou take KS sponzori takze to se neda moc divit, taky bych to delal
  • Nie je pravda, ze sa atributy nikam mimo suboja nepremietaju. Charisma ma vplyv na rychlost levelovania + moznost najimat niektore NPC....inteligencia na pocet skill bodov , luck na bonus konctitucie pri levelovani....sila na nosnost....atd

    Mne osobne na hre najviac vadi nutnost rotovat mapu, lebo objekty v popredi nemiznu a napriklad ak je tam nejaka stena alebo co, tak zakryva jednak vase postavy a jednak aj bedne a pod....okrem toho su tie mapy pre mna akesi neprehladne a tym, ze ich musim neustale rotovat, tak sa v nich potom neorientujem a stracam....keby aspon minimapa co je v hre sa dala zoomovat a pripadne pouzit na poslanie postav na nejaky bod napriklad na exit z lokacie alebo k nejakej NPC (extremna lokacia je titanov kanon, ked som sa tam vratil a mal ho cely vycisteny, musel som 5 minut scrollovat po mape aby som nasiel obchodnika za ktorym som chcel ist)......
  • Ahoj mam 12 rokov a rodicia mi kupili novy pocitac. Tato hra sa mi nepaci lebo ma strasne skaredu grafiku a moje nove PC zvladne ovela lepsiu. A aj tak nerozumiem anglicky tak len chodim a strielam a nebavi ma to. A tiez nerozumiem preco tomu niekto dal peniaze na KS, ja najskor chcem vidiet recenziu, lebo verim recenzentom a ich hodnoteniu a potom si samozrejme hru stiahnem nebudem predsa platit ked sa to da aj zadarmo. Za mna 4/10.. (koniec iornie)

    Mam ovela viac nez 12r, hru som zasponzoroval na KS a mam zatial nahranych len cca 15hodin. Grafika mi vobec nevadi, ano nie je to krasne dalo by sa to urobit aj lepsie, ale neriesim to. Hra ma zatial bavi, obrovsky svet, dlhy gameplay, vykecavanie, tahove suboje vsetko fajn. Zatial som nastastie na ziadne bugy nenarazil, mimochodom par dni dozadu vysiel jeden obrovsky patch ktory verim ze opravuje kopec chyb, nehral som to odvtedy tak neviem porovnat.

    S recenziou suhlasim ciastocne. Mrzia tie moznosti volby, mohli na tom este viac popracovat. Nesuhlasim vsak s autorovym vyplakavanim sa nad lootovanim a pouzivanim skillov. Ze z bedny vypadne nahodne generovany obsah ma vobec neprekvapuje, neviem preco sa nad tym autor vobec pozastavuje. To ze uspesnost skillu sa pocita pri kazdej konkretnej cinnosti zvlast je snad samozrejmost. Ved tak to bolo aj pri inych hrach, napr aj pri fallloute ci? Teda aspon ja som mal ten pocit.

    Na nejake zaverecne hodnotenie je u mna este skoro kedze mam len tych 15hod na ucte, kazdopadne zatial to bavi, necakal som od toho nic, stary WL som nehral, viem ze to nei je ani "pokracovanie" falloutu. je to pre mna uplne nova hra v pos-apo prostredi a s vysledkom som zatial spokojny.
  • maros.goc
    Preco si rad? To pri každej jednej podobnej hre sa k bohu modlis aby sa hra nepodarila, aby fallout ostal na vrchole zanru? Akoze poznam fanboyov, ale toto co si predviedol ty je na kazajku
  • maros.goc
    Aha keďže teba hra bavila tak to musí potom hta bavit každého?
  • maros.goc
    Tych 6/10 je takých nadpriemerných akokeby sme hovorili o nadpriemernosti herectva arnolda schwarzenegera... Proste rozsah 50-60 je rozsah priemernosti.. O nadpriemere by sa dalo hovorit az pri intervale 60-70

    Ale suhlas podla textu by mala hra dostat podpriemernu známku... Ale ta 6tka je bez debát znak priemeru... A so skolskymi recami o 5 ako priemere, ak si s tym chcel zacat, mozes ist vies kde
  • Hmm Ty koza a petržel........ =
  • flash789
    :D
  • Mato1987
    ja viem ty trúbka, ale nič lepšie ma nenapadlo, dávam to za vinu tomu vínu čo som vychlastal dnes nadránom :D
  • flash789
    .. čím viacej bodiek tým viacej adidas? ...

    adidas ma proužky, troubo :)
  • tak zrovna RYSE:Son of Rome je pekna stupidita
  • Ja jsem jen velmi zvědav na recenzi RYSE:Son of Rome PC, protoze jestli bude mít jakýkoliv číslo menší jak 9, tak už tu nepřečtu nic.
  • Mato1987
    Vitaj na games.cz, číselné hodnotenie u niektorých recenzií veľmi často nezodpovedá hodnoteniu, ktoré by sa dalo vyčítať z textu recenzie.
  • Proč text recenze zcela zásadně nekoresponduje s udělenou známkou 6/10? Tedy nadprůměrnou hrou - dle znaků od autora to vypadá na velmi špatnou hru - konečný verdikt to jen potvrzuje, ale známka je 6/10... to zrovna tedy moc nesedí - takový trošku bug.
  • Mato1987
    Prosím teba pekne, to teraz trolluješ alebo to myslíš vážne? Ak je ten prvý prípad tak ťa ľutujem ak ten druhý tak ťa ľutujem ešte viac. Len tak mimochodom, riadiš sa heslom, čím viacej bodiek tým viacej adidas?
  • Naprosto souhlasim..ta hra me prestala bavit asi za 3h a to jsem podobnych her odehral hromadu *10*
  • flash789
    post apokalyptické ťahové rpg z izometrického pohľadu

    Hmm..tech moc nebylo..Metal Hearts me jen napada..a to skutecne lepsi není...pak The Fall..ale to uz není izometricke a lepsi to taky není..vlastne jsi to vymezil tak ze nejde nic vybrat..pro jistotu..zejo?:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit