Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žasnu a tleskám opravdu jste našli odvahu střízlivě ohodnotit "ó božský Wasteland 2" . Jsem jen rád , že seznámení se hrou a první úkoly , vlastně celé to hozerní hráče do víru děje nepřipadaly tak hloupé jen mě . Bohužel jste mne nepotěšili v tom, že podobné protahování dějem si budu užívat celou první polovinu hry . Zatraceně ta hra ztratí svoji zábavnost po prvních 15 minutách :( . No uvidíme co se stane , protože aktuálně nemám chuť se ke hře vůbec vracet ....
  • Tak pane Vávra ukažte, že z KS může vyjít i kvalitní titul s AAA grafikou a ne jen shitozní kartonové, infantilní hry hrajícísi na retro hry...
  • Sice som to nehral. Ale z toho co som videl a cital by podla mna stacilo nieco ako moznost si rozostavit postavy po prepnuti do tahoveho rezimu. Samozrejme s nejakym rozumnym obmedzenim aby si ich zase nemohol postavit hocikde na mape.
  • Bod 11 nema s kritikou xcom nic spolecnyho, verim ze je to vinikajici hta, principy strategie stoji na necem jinym nez rpg, srovnavani je tim padem nemistne a mnohe to naznucuje
  • Vrook
    Tak marná sláva, Fallout nikdy nebyl a ani neměl bejt o věrohodnosti. Podle mě člověk, kterej dokáže nasát ten mood Falloutu, kterej jeho tvůrci dokázali vytvořit a naservírovat, tohle nebude nikdy porovnávat. Člověk, kterej to nepochytí, bude řešit, co by bylo reálnější, jestli jsou postavy věrohodnější, jak moc dobrej je combat systém a podobný hovadiny. Ale o tom Fallout neni. Fallout je state of mind..
  • ?? Bugu tam par bylo,ale to se u open world hry tak nejak ceka. Rozhodne nebyly zadne zasadni. Karma system byl v podstate stejny jako ve Falloutu,takze nechapu na co si stezujes. Pomohl si par lidem ve meste a za to jsi byl jejich hrdina. Co je na tom debilniho?
    Lokace a grafiku vubec s tebou resit nebudu,to je velmi subjektivni.
    No a problem s NPC jsem take nemel. FNV neni bez chyb,ale porad je to pro me nejlepsi open world hra co kdy vysla.
  • smejki
    No nějaký systém formací tady chybí velmi zásadně. Když ta banda stojí defaultně na hromadě, je v boji o poznání méně použitelná. Manuální rozmisťování před každým bojem je přitom strašný voser.
    A vůbec ovládání party je divné - group mode a selection mode? Na mezerníku? Stačil by selection mode + buď formace nebo pause time na mezerníku.
  • Keyz
    Co jsi editoval v xml save souboru? Jestli to byl nějaký bug, tak celkem velký když tohle bylo potřeba.
  • Mne spis zarazi, ze zrovna takovahle recenze trvala tak dlouho (o:
  • No... ono je to zjevne hrozne subjektivni... mne to uprimne bavilo a cas, kterej jsem s tim mohl stravit (tak patnact hodin? Ale to je mnou, cas je proste nedostatkovy zbozi ): ), jsem se uprimne bavil. TESILO me, ze je to dost oldschool, a to i presto, ze to chvilema byl uz az nezvyk. No... a snad nebonznu moc... koukam do sesterskyho levelu, a Lukas tomu dal 5/5, narez. Ma to mouchy... urcite. Uz proto, ze fallout jsem hral, kdyz mi bylo snad ani ne dvacet, a tohle hraju, a je mi necelejch ctyricet. Jenze uprimne... a co? Je to samozrejme o ochote poddat se.. sem tam neco vydrzet... ale urcite to neni spatna hra. Kdyz jsem pristoupil na jeho hru, tak nejsem zklamanej. O Torment strach nemam... Ani o Eternity. Ale hodnotit je dnesnima ocima... to nebudu. Naopak budu rad za vylet tam, kdy jsme se mohl hram venovat a opravdu se do nich ponorit. A hrozne doufam, ze najdu ten cas, abych se mohl ponorit prave do techhle dvou.
  • Keyz
    Třeba frakce se mi ve Wasteland 2 libí. Celou dobu slyšíš v rádiu jejich vysílání a nevíš co čekat, pak na ně narazíš stejně okrajově a to je super. Více věrohodné, než mutanti co kecají ve FNV na každém rohu. To bylo neskutečné vtipné. A vedle stojí vesnice, které to je jedno....
  • Keyz
    Opravdu výborná hra. Klasicky je tam chyb jak máku a mnoho patchů. Debilní karma systém, kde něco uděláš změní se karma hráče a NPC na to reagují. Prostě nějaká moc změní karmu hráče a dá to vědět všem NPC. Naprostý nesmysl. Generické lokace, díky té stavebnici ze kterého to je uděláno.

    Tedy bugama jsou na tom třeba stejně, také to je hnusné a bylo to hnusné v době vydání. A NPC se chovají stejně blbě jako všude. Dole pod nějakým táborem jsou nějací šmejdi a NPC v daném táboře, to nezajímalo... Co, tam máme dále? Aneb věta o slavných hlavách zde dostává korunu *3* Když chceme mí kritiku jak se patří.
  • Rika se tomu kreativita, ale to ty GGG bohuzel asi nedokazes ocenit.
  • Grafiku nemuzes soudit detinskou nebo ne. Je to proste jen styl a kazdemu se libi neco jineho. U grafiky plati to, jakou mas fantasii, resp. jakou ji maji tvurci. Osobne nesnasim, ze vse musi byt podle nekterych dle reality a co nejvice se k tomu priblizovat. Ja osobne obdivuji takovyto zpusob kreativity.
  • Vrook
    Jde o to, z jakýho pohledu to hodnotíš. Třeba atmosféru a celkovu absurdní filozofii světa Falloutu, která z něj dělá právě to něco víc, než obyčejnej post apo titul, vychytává právě FNV naprosto geniálně. Wasteland nikoliv. Nebo alespoň rozhodně ne tim falloutovskym způsobem. Je to o tom, co pro koho Fallout znamená. A pak se na to dá koukat právě těma různejma úhlama. Třeba z jednoho pohledu je Wasteland víc jako starý Fallouty proto, že je to izometrický. Pro mě je to třeba naprosto krátkozrakej přístup, pro někoho ne.
  • smejki
    jistěže
    http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir=falloutnv/recenze&id=FNVreview_smejki
  • nenávist NENÁVIST
  • Začínám se bát co vyvedou s novým Tormentem.
  • No, to právě ani náhodou.
  • jsem backer, hru jsem rozehrál asi po pěti dnech od vydání... strávil jsem s ní celou sobotu, přičemž mi večer došlo, že vůbec nevím, proč jsem to vlastně hrál tak dlouho... takže jsem to odinstaloval a vrátil se k Divinity

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit