Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Já si projektu jako je Wasteland 2 vážím, ale přijde mi to jako promarněná šance. Čekal jsem následovníka Falloutu 2, ale ten jako postapo RPG zůstává nepřekonán a to je škoda. A mělo to vypadat nějak takhle :) - http://dribbble.s3.amazonaws.com/users/76292/screenshots/618296/attachments/50950/isoghetto_big.jpg
  • Souhlas. Tedy az na to zasekavani zbrani,ktere proste pokazene je,To same ta procentualni uspesnost zasahu nefunguje jak ma.(u me je treba sance na zaseknuti pistole 3%,coz v realu ale znamena ze se mi sekne temer v kazdem boji. Nebo trefit se shotgunem v boji je mnohem tezsi nez obycejnou puskou. Bez ohledu na stejne sance zasahu)
    Doufam ze to opravi nebo vysvetli.
  • Takze ty cekas neco co ani nikdy neslibovali a pak se divis ze jsi zklamany. Zajimave....
  • PCfanos
    Recenze mně přijde hodně zaujatá a ve stylu "kdo chce psa bít, hůl si vždy najde". Já jsem hru podpořil jen 15 dolary a jsou to asi nejlíp utracený herní peníze za poslední roky. Po 40 hodinách se pořád výborně bavím a to jsem teprve v kaňonu u sebevražedných mnichů. Svět má svou originální atmosféru, postavy jsou zajímavé a baví mě plánovat jak rozvíjet jejich schopnosti. K tahovému boji jsem měl vždycky odpor, ale tady mě prostě baví, dá se taktizovat, každé zvýšení levelu nebo vylepšení zbraní je znát, třeba to zasekávání se dá odstranit na 0%. Rozmanitost nepřátel si větší těžko dovedu představit, od zmutovaných králiků, žab, hmyzu, vybuchující zeleniny po feťáky, indiány, nukleární mnichy, roboty atd. Rozhovory jsou většinou vtipné, zajímavé a opakování témat
    se dá lehce vyhnout, že se na stejnou věc nebudu ptát 20 postav. To samé platí i při otvírání zámků když vidím nízkou šanci na otevření, tak to prostě neotvírám a nevím proč bych si měl sám kazit hru neustálým nahráváním, kvůli pár nábojům...když hra nabízí dost jiných možností jak přijít k penězům, stačí obírat padlé a třeba sem tam prodat nějaké ho*no výrobci výbušnin. Jediný výhrady bych měl ke grafice, obvzlášť modely postav jsou hnusné jak před 10 lety, ale Wasteland 2 mě přesvědčil, že radši budu hrát 100 hodin podobnou, propracovanou hru s "hnusnou" grafikou než součané 10hodinové AAA megahypercool naleštěné exkrementy a hlavně se při výběru her nikdy nebudu řídit recenzemi *3*
  • Keyz
    Jinak jak může být dnešní hráč rozmlsaný? To znamená, že takový člověk si vybírá jen to nejlepší a nejkvalitnější, přitom podle prodejů vedou zjednodušené hry pro masy.
    A tam není prostor pro tak kvalitní hry aby to ocenil hlavně opravdový znalec. Když to musí prodat x mega kusů.

    Stejně jako rozmlsaný jedlík nekonzumuje klasické jídlo na které je všude reklama a stojí pár korun.
  • Moje řeč, těšil jsem se jako malej a nakonec to po asi dvaceti hodinách a dlouhé rozvaze odinstaloval. Čekal jsem Fallout 3 ale je to jen Wasteland 2.
  • PreidaQ
    Ač stylisticky mírně pokulhávající recenze, tak informačně a objektivně perfektní. Bravo Smejki!
  • 25 let jste čekali na takovou pecku, jo? *15*
  • Souhlasím z každým slovem recenze. Jedna z nejlepších co jsem četl.
  • a jak jako chces zaridit jednotne hodnoceni od dvou lidi? to maji mit stejne nazory? ze jsou nekde nejake fakticke chyby neznamena ze ruznym lidem budou pripadat stejne vyrazne... a to jsou jen chyby, ale co vsechno ostatni kde nemuzes byt fakticky... proste je dulezite si tu recenzi precist a necumet jen na cislicko hodnoceni
  • Keyz
    Právě.... Nelze nic říci proti tomu, že tam jsou chyby. Ty tam prostě jsou když jsem se díval do seznamu změn u patche.. Je to prostě hnusné atd... Ale, jestliže ve většině případů se podobné neduhy přehlíží anebo nestojí ani za řeč, tak tohle pak přitáhne velkou pozornost a baví se hodnocení.

    A zbytečně to shodí hru v seznamu her kde si to lidé mohou třídit podle hodnocení.. A jestliže tam jsou věci co mají třeba více a jsou ve stejných problémech až po uši, tak to je na ho*no. Navíc logicky lze očekávat, že když je něco v seznamu kde se věci řadí podle nějakého klíče, tak ten klíč je objektivní anebo se o to minimálně snaží aby to šlo vůbec porovnávat.

    Také u bugů, snad neplatí, že to nějakému autorovi nevadí. To je logicky chyba ve hře a to je blbě. Beru, že někomu méně vadí ošklivá grafika atd, ale chyba je chyba. I přesto se to děje.
  • dobře ty Smejky (Aneb hádejte kdo nepůjde na příští Fargo párty) *4*
  • TheGGG
    dejte mu ban a smažte ho
  • Pobavil: "A nakonec z toho vypadne zas a znova tři náboje, stará šprcka a klobouk. Bože!" *1*
    Ano, hru dělali "snílci" a tak si tam frkl každý to svoje... nakonec hra postrádá celistvost.
    Co mi vadí:
    Grafika... je to prostě humus a ať si kdo chce, co chce plácá. Tak třeba Planetscape Torment, Fallout, X-COM apocalypse jsou hry, které vypadají dneska mnohém lépe! Protože mají styl. Ano, je to 2D, ale dá se na to dívat, což Wasteland mi připomíná první 3D na grafikách VooDoo. Čili, špatná volba grafiků... (když na to nemají, tak v tom nepokračuj, zkus to jináč)

    Skilly... to je snad totální parodie natahovat hráče tímhle. Ano, je to vykompenzováno počtem v partě, ale nakonec zjistíte, že ti další dva jsou jen přítěž na otevíraní zámků, sejfu, rušení alarmu, min a já nevím čeho ještě. Kecání na 3 způsoby jsou fajn, ale proč proboha skillem rozlišovat volbu lichotivou, agresivní, vychytralou? (nebo jak to je) Stačilo se držet trošku klasiky ala Fallout a nerozvádět to stylem "více je lépe" nebo "ať se to tolik nepodobá Falloutu". Jako jestli tímhle chtěli hráče přinutit k znovuhrátelnosti... mě je to jedno, já sem si našel editor a to vykecávání sem dal všude naplno. Protože mi to nepřijde vůbec smysluplné, a je to totální plýtvaní body. Říkáte podvod? Zásadně nepoužívám "cheaty" ale co je moc, to je moc. (nakonec ve Falloutech jste pomocí Inteligence mohly být úplný blb, nebo se Vám naopak otevírali možnosti konverzace. To byl pánečku pokrok na hru, starou 17let!)

    Loot... souhlasím se vším, co je v recenzi. Je to totálně nefunkční systém! Ten Save/Load mi krásně připomíná starého Fallouta, když sem chtěl poměrné brzy zístkat můj oblíbený "Bozar" kriste jak mi ta zbraň chybí!!! *9* No tady se neoplatí ani ten SAVE/LOAD! Prostě se neoplácí investovat čas, ani body do skillů pro otevření všech těch bludu. Jenže v určitých situacích jste k tomu nucen, což zase beru, no pro "loot" to smysl moc nemá.

    Děj... nebudu říkat že bych se nudil... naopak, bavilo mě to do doby, než mě znechutila mechanika samotné hry. (ač ti dva šašci co se přou o kopí... sem si říkal, že tady zase něco nefunguje) Jednoduše se to nedá hrát bez toho vnitřního odporu, který ve Vás pomalu líhne během těch nesmyslů, výše popsaných. Je toho určitě více, ale hlavní co mě výslovně S.E.R.E. sem už popsal. Hra má určitě své klady, ale prostě vše je umazáváno těma hrubkama, přes které nelze vidět. S recenzí nakonec plně souhlasím, a dal bych ji klidně 5/10. Vize byla chválihodná, ale směr kterým se vydal Wasteland2 je totálně mimo. Až mam strach o "Torment: Tides of Numenera" protože je to hra, od které očekávám jenom to nejlepší od doby "Planescape Torment". A hodnocení na "metacritic" je totálně mimo... zarytým fandům to neberu. Sám jsem fanda těchto her, ale co je moc, to je moc.
  • Keyz
    Všechny postavy ve hře to drží do konce hry.
  • Keyz
    Proto mě vadí velká nejednotnost hodnocení. Ani se asi nepokouší přiblížit vlastnímu kodexu

    Pak to vypadá takto divně. Někomu nevadí chyby a další věci a jinému to vadí. Fakticky tam jsou, tak klidně bych bral přísnější hodnocení obecně. Ale je tomu naopak. Následně podobná recenze působí jako pěst na oko. *9* Když u mnoho her o podobných problémech není ani slovo a bere se to snad jako obecný neduh, proti kterému nemá cenu bojovat...
  • Vektory by asi byli lepší... I u Xcomu máš nějakou šanci na to že se ti podaří přepad. Pravda - je to řešený především neviditelným vojclem nebo sondáží, ale má cenu se předem připravit - tzn. Obsadit takticky výhodné pozice (kryty). Tady se můžeš krýt jen přímo v boji (encounter). IMHO - Tím to celý systém krytí značně degraduje. .

    Jinak jo - čekání až se pohne krysa na druhém konci mapy bylo ve Falloutech úděsný. *1*
  • Boze ty ani nechapes, ze toto nie je jejdasek, ale len niekto kto zneuziva anonymny system games? Pouzi raz aj hlavu.
  • Kdyby se tim ridili u vsech her,souhlasil bych.
  • oni tam maji petistupnove slovni hodnoceni, takze jestli to dostalo max tak to odpovida 9-10 jinde no. na tu recenzi jsem zvedavy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit