Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som vzdy myslel, ze odbiehaju pocas loadingu novej mapy.
  • Hra mě celkem bavila, jsou v ní originální nápady a vtipné hlášky. Zasekávání zbraní lze vyřešit primitivními upgrady zbraní, na které stačí základní skill. Chyby jsem neřešil, protože jsem téměř na žádné nenarazil a větší se dají po 15 minutách strávených se strejdou Googlem vyřešit editací xml save souboru, což není nic těžkého a lze to provést v obyčejném poznámkovém bloku. Nehledě na to, že bugy se prostě časem odstraní aktualizacemi.

    Co mi trochu vadilo, bylo nízké rozlišení textur, i když to na hratelnosti neubíralo, ale přeci jen hra mohla vypadat lépe. Opět si ale myslím, že se dá do budoucna čekat nějaký hi-res pack.

    Osobně vidím hru na 8/10... pro mě díky vyčichlému a nevýraznému konci. Z recenze jsou cítit emoce hráče, který hraje hru možná už od alfy, nelíbí se mu některé její části a marně čeká na jejich změnu, a protože změny nepřicházejí, odrazí se to na výsledném hodnocení hry. Chápu, že recenze nemůžou být objektivní, ale tohle mi přijde jako práce amatéra a ne herního novináře.
  • FNV je vyborna hra. Temer kazdy quest jde vyresit nekolika(tzn vice nez dvema) zpusoby,ktere jsou opravdu odlisne(boze,kdy tohle naposledy v RPG bylo?),obrovsky svet kde bez prozkoumavani prijdete o pulku hry a i po patem hrani stejne budete nachazet nove questy, postavy z Falloutu a konecne i uzitecni a zajimavi spolubojovnici. Nekomu nesedlo provedeni 3dperson,ale s tim uz ja nic nenadelam.

    Wasteland 2 je take fajn,ale neni to pokracovani Falloutu a ani se tak pokud vim nikdy netvaril. To jsou jen vysnene predstavy nekterych hracu.
  • Ta hra je skvělá, zatím jsem jen v polovině, ale musím říct, že to je fakt výborný, stejně jsem se bavil i při divinity original sin. Recenze se mi zdá nějak moc zaujatá, já bych to viděl minimálně na 8/10.
  • Tvůj nick znamená tvůj věk? Pak tedy chápu vše.
  • Ja som natom tak nejak podobne. Akurat, ze som rozohral Fallout 1 :)
  • WalkingWad
    Ano, Ano, 62+
  • recenze okopírovana z pcgameru *7*
  • hate HATE
  • fallanga
    Že je FNV lepší než tohle? Nic proti, ale tohle je 100x lepší hra než FNV a k původním Falloutům má tohle mnohem blíže než FNV.
  • Ako to myslis ze nemozes tahovy mod spustit sam ??? to je blbost.....proste v realtime mode vystrelim na nejaku postavu sniperom a potom sa spusti tahovy mod.....a kedze moj snajper ma vysoku iniciativu, tak striela vlastne dvakrat hned po sebe.
    Pokial sa dobre pamatam takto som riesil aj bitky vo falloute ze som zacal ostrelovat z dialky
  • Ne na tvůj komentář k ní....
  • Smejky můžu se tě zeptat jak bys hodnotil New Vegas? Díky za odpověď.
  • Paulcz
    Uff, to už je tolik let ? September 30, 1998 co to vyšlo :)
  • PCFanos ...amen.
    Som este viac na zaciatku, cca 26h , bavim sa kralovsky.
    Suboje ma vylozene bavia a nesnazim sa im vyhybat ani na global mape, zdlhave su primerane urovni nepriatela, rovnako ako napr. v Divinity. S vela výhradami z recky sa da suhlasit ..ista miestami nelogicnost, grafika a technicka stranka su nedotiahnute, random loot generator je zneuzitelny rovnako ako v Divinity kde to bolo ovelôa viac citelnejsie vdaka sanci na legendarne kusy skoro vsade ,no celkovo je to hra ktora bavi a
    zakazdym mam problem sa od nej odtrhnut je u mna dost zriedkavy jav. 8/10 momentalne.
  • wasteland = fallout deal with it
  • jestli tam skutečne byli ty problemy s vyvojem (nedostatek vyvojaru) tak ten projekt moc nezvladli, meli si spočitat kolik penez a lidi potrebuji a tomu prispusobit kamapn a cile na KS a taky rozsah projektu.
  • Keyz
    Zde asi chtěli aby hráči využívali save/load když to je možné. To zasekávaní mě také vytáčelo, hlavně když následně přebití stojí stojí hodně bodů. Rychle to lze are řešit modifikací zbraně a pak máš 0% šanci...
    Raději bych viděl, možnost ano/ne. Odemkneš bednu anebo ne. Jinak řešíš % a zda to odpovídá a máš šanci to nahrát apod. Případně na dovednosti hráče, jako je u 3D her.
  • No názory aj recezie na túto hru sú veľmi rozporuplné, ja tú hru nechám uležať, kúpim za pár mesiacov a potom si urobím vlastný názor *5*
    Teraz sa chystám znova rozozhrať pôvodný Fallout 2, ak dobre rátam, po 12-tich rokoch a prvýkrát v angličtine, tak som zvedavý :)
  • ja myslel že projkety z KS jsou hodne o zpetne vazbe backeru, i když chápu že je težke na foru sehnat nejakou ucelenou zpetnou vazbu, ale jde to. tak by se dalo rict že wasteland 2 je takový jaký ho hráči chteli mít

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit