Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to zabavne kolik negativ se da najit kdyz je k tomu vule, ale az vyjde sestnacty assasin tak o tom si nikdo do recenze nedovoli napsat jak je to ve skutecnosti debilni hra =)
    Kdyby to vydalo EA a pul roku se to vychvalovalo v kazde novince tak to dostane automaticky 9/10 *1*
  • Mato1987
    Ok, tak to skús, napr. môžeš začať tým, že mi povieš nejakú lepšiu hru akými boli a aj stále sú prvý a druhý fallout. Teda skús mi povedať, ktoré post apokalyptické ťahové rpg z izometrického pohľadu je lepšie ako tieto dva herné klenoty a dnes už legendárne hry? Ak mi budeš vedieť na toto odpovedať s nejakým relevantným príkladom tak ti pošlem faxom ďakovný telegram.
  • Původně jsem chtěl napsat něco delšího, ale nemá to smysl. Tahle hra mě bavila. Nedělal jsem si iluze o "Falloutu 3", nehrál jsem to na nejlehčí obtížnost a mám opravdu hodně odehráno. V porovnání se soudobou konkurencí pecka (výjimou je Divine Divity: Original Sin). Retardktor co vyplodil tento text by si měl zjistit, jaký je rozdíl mezi recenzí a kritikou a zkusit to znovu... ideální by bylo použít i mozek a ne jen dupačky *1*
  • Lotr
    Dohráno....a jo i přes fakt že postapo miluju tak souhlasím se vším se Smejkim
    Ale jsem jedním z těch kteří si přidají jeden dva body.
  • takže $2,933,252 je málo na hd textury, když modeři zvládnou udělat hd textury do Skyrimu či Dragon Age zadarmo???
  • Paulcz
    možné je všechno :)
  • Mato1987
    Lebo je to takmer nemožné anonymné xko.
  • Ty asi budes opravdu gigant.
    Tusim na Ihned se psalo, ze Bakala dal Vavrovi do zacatku cca 100 mio CZK = +- 5 mio dolaru. Ty penize jim davno dosly a proto sli na Kickstarter.
    Kingom Come: Backers: 40131 Pledged: $2,064,002 http://kingdomcomerpg.com/

    Skyrim:
    www.statisticbrain.com/skyrim-the-elder-scrolls-v-statistics/ - Archiv - Podobné
    Source: Bethesda Game Studios, Steam, Zenimax. Research Date: 12.19.2013 ... Skryim development and marketing budget, $85 Million. Number of game ...

    Wasteland 2 - Kickstarter: 61,290 Backers $2,933,252 pledged of $900,000 goal
  • Proč by byl kdokoliv rád, že se ze skvělé hry nepodařilo udělat ještě lepší? To nechápu.
  • fallanga
    Já jsem si od toho nikdy nesliboval Fallout. Ano, beru to jako nástupce Falloutu, ale to jen z toho důvodu, že F3 ani FNV nemá na to být nástupcem této legendární série. To, že je to izometrické není hlavní věc, ale už jenom tohle z toho dělá lepšího následníka Falloutu, než FNV. Pak je tu několik dalších věcí, jedna z nich je například, RPG prvek, který v nových Falloutech je jaksi nepotřebný a zvyšování úrovně je důležité jen kvůli životům.
  • fallanga
    To vše je sice pravda, ale už to nemá tu pravou atmsoféru Falloutu (kde jsou hromady smažek v každém městě?), RPG systém je tam naprosto na nic, bugy na každém kroku, minimální obtížnost a pustina, která přetéká životem. A kvůli tomuhle se mi FNV nelíbí.
  • nevím jak to vypadalo bez modů, jelikož mod vyšel zároveň se hrou a grafika a stylizace je na vysoké úrovni. Takže mi chceš tvrdit, že ty peníze co vybrali bylo málo na hd textury? Tak to si opravdu nemyslím. BTW textury Skyrimu jsou několikanásobně kvalitnější než u Wastelandu a to je tři roky stará hra je funguje i na xboxe, který má 512MB Vram.. Tohle jsou výmluvy, výmluvy a zase výmluvy.
  • Dyt to tam jasne vysvetluje: hra ho nutila cist desitky rozdilnych textu o stejne veci a neustale loadovat hru, aby mohl otevrit vsechny zamky :D
  • Ne, pokud jsi videl DS1 v zakladnim sranda rozlisenim roztazenym na 26 palcovem LCD s nativnim rozlisenim 1920*1200, jak ji dodal vydavatel na PC, tak si rozhodne srandu nedelam. Myslel jsem, ze hodim kosu a to jsem par mesicu predtim dohral Ultimu Underworld II v Dosboxu. Jinak, co jim tak asi branilo udelat HD textury? Ze by prachy a cas, myslenkovy gigante? Co branilo udelat lepsi textury Bethesde do Skyrimu uz pri vydani?
  • Mato1987
    Fallout 1 a 2 zostal a aj zostane neprekonaný, som rád.
  • Ne, jeho nick vyjadruje vysi tveho IQ.
  • No vidíš, já jsem taky backer, začal jsem to hrát hned jak to vyšlo a po 50 hodinách jsem to dohrál *3*
  • Srovnávat grafiku Dark Souls s tíhmle brakem, tož to si děláš srandu že ano??? Navíc tohle vychazí na PC, ne na konzole, které podle pc-gum brzdí vývoj, tak proč Wasteland či Divinity neukazují potenciál bohem vyvolené platformy, co jim zabránilo udělat hd textury? Snad ne malý výkon xboxu 360? Nebo snad peníze? Ty miliony dolarů bylo málo???
  • Mam to dost obdobne, uz asi 3. vikend se snazim dohrat zjevne posledni cast (neni proste cas). Urcite bych nasel spoustu veci, co bych dokazal objektivne te hre vytknout, ale proste me z nejakeho zvlastniho duvodu hra bavi a to dokonce asi nejvice za poslednich par let.
  • No, s recenzi lze v necem souhlasit a v necem ne, treba 3 ruzne skilly na mluveni - proc ne, ale safecracking a lockpicking mi prijde zbytecne oddelovat. Urcite ma pravdu v tom, ze je pruser:
    1.Ze se attributy nikam nepromitaji do hry mimo souboje.
    2. Dale nahodne generovani beden - minimalne obsah castu beden by mel byt fixni
    3. Nedodelanost + zabugovanost a chybejici questy
    4. Chybejici pauza v normalnim modu a moznost vydat rozkazy dopredu
    5. Rychly pohyb na mape v oblasti, pokud je jiz prozkoumana
    6. Cinknute kostky pri pocitani vysledku cinnosti
    To, ze nekdo porad loaduje a chce si kazit hru, je snad jeho vec. A co se tyce grafiky, tak se podivejte na DS1 a DS2, jak vypadaji porty na PC bez hracskych modu a jake hodnoceni maji.
    Vyzdvihovat FNV - kde se v 1/3 hry muzete na nejtezsi obtiznost drbat pri soubojich v nose ne na jine casti tela a ktery je rozlehly, ale prazdny (napr. prehrada nebo cesta k mutantum) mi ale neprijde fer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit