Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Není nad to, když člověk použije pádné argumenty.
  • Ty si trollik, Dark Souls vypadalo dobře jenom prostě odflákli rozlišení stejně jako u Final Fantasy. Jsem zvědav jestli Wasteland 2 bude někdy vypadat aspoň z desetiny dobře jak tebou zmíněné Dark Souls viz nexus screen http://www.nexusmods.com/darksouls/mods/19/?tab=3&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fdarksouls%2Fajax%2Fmodimages%2F%3Fid%3D19%26user%3D2&pUp=1
  • Mato1987
    ťahaj naspäť tam kam patríš a už sa nevracaj.
  • schali
    Fallouta jsem si zahrál znovu letos spolu s Baldurs gate, mýlíte se, pořád se jedná o vynikající hry. Problém je jenom v hlavě, nostalgie, aura legendy a s tím spojený velký očekávání(podvědomě) způsobí jiný pohled na hru, k tomu se přidá faktor času - řeknete si je to starý, dávno překonaný(opět podvědomě) a výsledné hodnocení je na světě. Co se týká Bethesdy, nerad bych to nějak víc rozebíral, subjektivně jejich přístupu k rpg nefandím, pokud to někomu vyhovuje proč ne. Myslím, že jejich problémy byly mockrát popsaný, jsou ve hrách jasně viditelný, za všechny zmíním jeden z hlavních faktoru rpg - vývoj postavy ve vztahu k obtížnosti soubojů a tím spojenou motivací něco vylepšovat zvedat skill, shánět lepší zbraně apd. - bethesdě to prostě nefunguje jak má, je to velký problém a zjevně to nejsou schopní řešit. *9*
  • vonTossis
    A kdyby smejki dal 9/10, tak je recenze dobra, ze?
  • Vrook
    LOL tady si někdo kromě asi tří dokola rotujících trollů ztěžuje na grafiku? *15*
  • Jsi normální? Přát v diskuzi jen tak dobré ráno? Nemáš kamarády? *7*
  • ucho
    proto jsem od začátku věděl, že smejkiho recenze bude špatná. a světe div se, je špatná.
  • la furia roja: A nebo to hrál taky na kolektivním účtu redaktorů... Just sayin' *4*
  • Pro vsechny, co ocekavali graficke orgie, tak by se mohli zamyslet nad svou inteligenci a srovnat si budget jednotlivych her - ano, grafika neni uber, ale je celkem v pohode 2-3 body z 5. Srovnani rozpoctu her:

    Skyrim - nemel pri vydani HD textury a Bethesda je vydala o dost pozdeji
    www.statisticbrain.com/skyrim-the-elder-scrolls-v-statistics/ - Archiv - Podobné; Source: Bethesda Game Studios, Steam, Zenimax. Research Date: 12.19.2013 ... Skryrim development and marketing budget, $85 Million.

    Kingdom come - Vavra hru rozdelil na 3 akty - neboli delka hry je cca 25%-35% W2
    Tusim na Ihned se psalo, ze Bakala dal Vavrovi do zacatku cca 100 mio CZK = +- 5 mio dolaru. Ty penize jim davno dosly a proto sli na Kickstarter. Kingom Come: Backers: 40131 Pledged: $2,064,002 http://kingdomcomerpg.com/ -> 7 mio USD za 1/3 delky hry.

    Wasteland 2 - Kickstarter: 61,290 Backers $2,933,252 pledged of $900,000 goal
    A doporucuji vsem se podivat na videa z DarkSoul1 - Prepare to Die edition, jak vypadala neopatchovana verze na PC, pokud chteji videt neco opravdu hnusneho a dohledat si hodnoceni dane hry :)
  • tak Wastleland by mohl hrát přes GoG stejně jako já, ale všichni víme jaký je to fanatik do Steamu, takže on tu hru nehrál a řeší tu jeho známu trololo.
  • kde je v recenzi zaujatý? Že popsal všechny neduhy, kterými hra chybí? Ty si trošicku fanatik? Viš jaký je problém? Tahle hra vyšla v roce 2014 stejně jako Divinity a je všem horší než skoro 20 let staré tituly a ne o málo, ale o hodně. Tak proč to chválit? Protože je to retro? Protože je to pouze na PC? Protože to vychazí z KS? Neblbni už prosim tebe...
  • Je neinformovaný a píše kraviny, ale neurážel bych ho. Urážky jsou zbytečný. *3*
  • Hra se hodnotí v takovém stavu, v jakém vychází. Budoucí patche jsou irelevantní.

    Naopak bych uvítal, kdyby se tohoto drželi všichni recenzenti a rapidně snížili hodnocení všech řádně nedodělaných her.
  • Veskoslav je pitcha! *5*
  • ja bych se spíš pobavil o těch 17 hodinách a známce 10/10 podle mě to ukazuje jak "recenzenti" recenzují hry, podlé tvé teorie teda pan Grygar toho nahrál právě tak, aby si vytvořil postavy...
  • schali
    Recenze je vždycky subjektivní a vždy míří na všechny potencionalní hráče, to je snad jasný když se jedná o veřejný herní web. Míra zaujatosti je už něco jinýho, chápu je obtížné to pochopit. Jsem zcela smířen s tím, že je někdo zaujatý proti něčemu. V daném případě však nesouhlasím, hru jsem odehrál a ukončil na 36 levelu, mám na to svůj vlastní názor a dokážu si to logicky vyargumentovat, doporučuji to taky někdy zkusit nebo se s tím smířit.
  • Kein
    obávám se, že pokud mě hra nezačne bavit po třech hodinách, tak už to má u mě spočítaný.
  • Veskoslav
    Aha. To se Smekimu omlouvam, nic to ale nemeni na faktu, ze odehrany cas by nemel byt tim spravnym meritkem. 80 procent lidi ma nekdy spustene hry a nehraje. At uz hru zapomenou vypnout nebo to maji pustene a nic nedelaji.
  • Nikdo nemá v W2 achievementy... Nefungují...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit