Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cestina se preklada zde:

    http://www.atox.cz/index.html
  • ad 2) nevim jak ty, ale ja ze sniperky naprosto realne strilel, a ver tomu, ze kdyz budes stat metr predemnou, tak to z ni do tebe nasiju jedna basen, a to co z tebe zbude, boudou horko tezko identifikovat podle DNA. KAZDA puska ma nechanicky miridla, ktery jsou prave pro takovy situace urceny. Nehlede na to, ze moje parta mela 2 pistole, samopal, brokovnici a nejakou pusku. A ani ty pistole neslo na sousedni pole pouzit ... trapas. (respektive slo, s pravdepodobnosti zasahu kolem 3% ...)
    ad 3) presne tak se chovali vsechny zbrane, muzes argumentovat nizkym skillem a dalsima ptakovinama, ale na 5 metru se trefi i duchodce s poradnou klepatici.
    ad 3b) clovek by cekal (naivne) ze klecici cil je hure zasazitelny enemakem a strili presnejs + ze ti co stoji za nim, budou strilet PRES nej a ne DO nej.
    ad 4) ne v lepsich hrach to chodi tak, ze uneses 10-30kg podle konstituce, a kazda vec ma svoji hmotnost. Tohle mela bejt prece oldschool gameska ktera takovy veci implementuje, nebo ne?
    ad 4a) no jiste, zcela bezne si lidi pod polstar strcej 3 naboje do AKcka, ve skrini maji dalsi 2... no ja bych tak nejak od hry, ktera si hraje na to jak je bozi, ocekaval, ze clovek co ma doma Akcko, tak do nej ma aspon par zasobniku, stejne tak kdyz nekoho sejmu, ze ma neco u sebe a predevsim, ze mu muzu sebrat to, co proti me pouzil, ne ze se ta jeho flinta odpari kamsi do digitalni cerny diry (samo vcetne munice).
    ad 5) AC je hra? lol ... podivej se na F1/2, o 3 rady lepsi hry. Kdyz je nekde bedna, tak je u nejakyho obydli, na hromade jinych beden. Kdyz je nekde municni sklad, tak jeho obsah tomu odpovida. Nikde se nevalej bedny uprostred niceho. Nebo se podivej na JA2. Dtto, kdyz nekoho sejmes, vemes si z nej presne to, co mel na sobe/u sebe a cim po tobe pripadne palil. Kazdej jende AI cicmund ma svoji vlastni vybavu a co vic, ma pochopitelne zcela omezenou zasobu munice, ktera mu muze dojit, a on si dokonce, o svata prostoto, umi sebrat zbran/munici svyho mrtvyho soudruha.
    Specielne chovani zbrani s souboje vubec jsou v JA2 naprosto uzasne propracovany, vcetne vsemoznych udelatek, vylepsovani, nutnosti udrzby a oprav ... a pochopitelne, jak u F1/2 tak u JA2, naprosto pochopitelnej strom skillu, u kterych clovek nepotrebuje cist manual, aby zjistil, k cemu je to dobry.
  • Asi sme hrali kazdy inu hru....
    k bodu 1 - suhlasim, tiez by sa mi to v obycajnej izometrickej grafike pacilo viac a asi aj hralo lepsie
    k bodu 2 - vsimol si si ze zbrane maju point blank/otimal range/maximum range ? s brokovnicou alebo energetickou zbranou moze stat kludne pred tebou zarucene ho trafis (ak mas samozrejme skill)....ak strielas na pol metra sniperkou, tak sa potom necuduj
    k bodu 3 - rozptyl 40 stupnov maju tak akurat niektore brokovnice pred upravou hlavne....nekecaj
    k 3b - klaknutie som pouzival len u sniperov v prvej polovici hry....kedze stoja v zadnych radoch neexistuje aby som si ich sam trafil....v prednych liniach je klaknutie blbost - stratis zbytocne manevrovatelnost
    4 - no tak uz to v tych hrach chodi, ze unesu 100 kilo zbrani a municie a este k tomu behaju/skacu/splhaju a 2 v tomto nie je vynimka
    4b)Mozno na prvej misii mozes mat problem s nabojmi (ak viac postav pouziva rovnaky druh zbrane), neskor som ich uz predaval, lebo vela vazili
    5 - vymenuj jednu hru kde je to inak riesene.....v takom AssassinsC sa vala po meste v truhlickach tak pol miliona a kludne aj v chudinskych stvrtiach....a to nehovorim o SuperMariovy, tam su mince doslova vsade :D
  • Ja som si to vsimol az pri boji, takze som ho nemilosrdne nechal zavriet a nech tam aj zhnije ;-)
  • Ja bych k recenzi dodal mozna par postrehu (jinak souhlas)

    1) nikdy nikdy a jeste jednou nikdy nebude neco takoveho fungovat ve 3D. Je to hnusne, neprehledne a naprosto nepouzitelne.
    2) opravdu me dostalo, ze abych moh trefit jakoukoli palnou zbrani enemaka, nesmi stat primo pred postavou, proste dmnce. Takze pouceni, az budu nekde stat s brokovnici v ruce a predemnou 10 maniku, musim nejdriv zdrhnou aspon 50m od nich, abych je trefil ...
    3) pochopitelne naprosto vsechny zbrane strili s rozptylem v 40+ stupnich a to i na vzdalenost jendnotek metru, takze pokud kamos stoji metr predemnou a metr stranou vuci cili, mam minimalne 80% sanci, ze trefim prave jeho ...
    3b) pokud kamos nahodou kleci, sance ze ho sejmu je 100%.
    4) jako vzdy, takovej beznej manik si hodi jeden kver pres jedno rameno, druhej pres druhy, treti a ctvrtej naladuje do kapes, a do baglu k tomu pribali jeste minimalne houfnici.
    4b) ovsem do vsech automatickych zbrani se bezne munice doplnuje po jednom naboji, sehnat nekde aspon na doplneni jednoho zasobniku, je zazrak.
    5) v beznym svete se zajimavy predmety valej jen tak uprostred pouste, a jsou neviditelny
    5b) v beznym svete lidi umistujou veci do beden, ktere se povaluji jen tak vsude mozne
  • Člověče překecal jsi mne a zkusím tuhle hru :) Něco na tom je...
  • Keyz
    Taky jsem ho napráskal ale pak mi dal úkol abych donesl jeho sestře dopis. Tam jsem došel a zjistil, že jí snad někdo vyhrožoval.. Sranda byla, že ten kdo vyhrožoval byl mrtvej, protože jsem ho předtím zabil *1*
    Tedy měla z toho radost a dobře do dopadlo.
  • dobra, to mame dve... a ta treti do nominace??? a ted si vem, ze jich budou muset nominovat pet :D

    navic nesouhlasim, ze to je lepsi... Divinity jsem nehral a slysim na nej jen chvalu, takze verim, ze to bude tezka pecka. jen je to jaksi FANTASY rpg, kterejch je az moc a ja ulitavam na scifi rpgckach, takze to bude zalezet na osobnich preferencich

    Shadowrun Returns - tam taky nesouhlasim, staci se podivat na howlongtobeat.com na playtime :)
  • to mas recht, souboje jsou pestrejsi diky dalsim skillum, na druhou stranu ses zase ochuzenej o pocet a variabilita zbrani, kterej wastelandu 2 nesaha ani po kotniky, takticka stranka je imo propracovanejsi ve wasteland 2, protoze v shadowrunu jsem se zatim nemusel ani poradne krejt a souboje jsou dost jednoduchy (coz se o W2 rict neda). taky tam chybi ty gore animace. v jadru je to podobny, ale kazdej ten system ma jiny vychytavky a u W2 mi to je blizsi, protoze se to vic podoba Falloutum, na ktery nedam dopustit :)

    to pokracovani Shadowrun jsem jeste nehral, takze nemuzu soudit, ale ten "prvni" dil je super linearni, tam nejde udelat chyba nebo tapat, kam jit dal.

    pokracovani ma udajne taky vyjit na tablety, ale zatim to nevyslo a na PC si to asi kupovat nebudu... ale nic nerikam, je to kvalitni hra, ukecany old school rpg, kterejch uz moc nevychazi a cyberpunk mam fakt hodne rad
  • Shadowrun Returns: Dragonfall je výrazně lepší. Mimo jiné přidává nelinearitu. Ale nechápu tvou poznámku ke combatu. Boj je v Shadowrunu mnohem propracovanější. Mimo zbraní a krytu, který mají obě hry společné přidává Shadowrun kouzla, buffy, debuffy, summony, lepší melee combat a další rovinu boje ve formě hackování...
  • Ze stejného žánru: Divinity: Original Sin a Shadowrun Returns: Dragonfall
    Obě jsou výrazně lepší.
  • Ale tak co by si chcel, aby napr. paserak zbrani mal jeden normalny noz a nemusel celu hru hladat nejaky ostrejsi odpad , ktory vydrzi viac ako 2 pouzitia? Teda vlastne ono ho nema len ta postava , za ktoru hras 90% hry, druha ho cely cas ma ;-)
  • vidis, ja som ho nedal zabasnut, pustil som ho za segrou a ked sme sa znova stretli, musel som u nich riesit toho otrokara :D
  • nechal jsem ho zabasnout a jeho segra kvuli tomu pak spachala sebevrazdu *5*
  • lol, ja som si raz zo srandy dal na EDE-ho mod na zvuky tusim zo star wars.....to som nemal robit, potom bol tak sto krat neznesitelnejsi :D
  • jojo, pocet reseni kazdy situace je paradni... mimochodem u Fallout New Vegas me neuveritelne vytacel litajici robot ED-E, protoze NEUSTALE bzucel a normalne jsem ho propustil, protoze mi to kazilo herni zazitek (hra je jinak 9-10/10, to je jasny)... nejaky zastekani ci zabeceni proti tomu nic neni :D
  • haha a to je presne to o cem mluvim... nevsim sis to jen diky vlastnimu nedostatecnymu skillu POZORNOST tvoji vlastni osoby, nikoliv na zaklade skillu nejaky virtualni postavicky...

    ja si ty guny proklepl a vsiml jsem si, ze maj jam na 95 procentech :)

    jako ano, v jinejch hrach napriklad ziskate kod k pocitaci a musite si ho pamatovat a potom ho naklikat, ale vite, ze ten kod je dulezitej a je to zcela evidentne

    ve wastelandu 2 se objevuji veci, ktery nejsou tak evidentntni, aby jim hrac venoval pozornost, ale je nutny to delat. napriklad statistiky zbrani, popripade si pamatovat jmena. nepamatuju hru, kde by az takovejhle level interakce s hracem byl...
  • Pokial ti vadi ze ten pes ktoreho so sebou nosis ( a pridava tusim +1 charisma) obcas zasteka, alebo nieco nucha nemusis ho strielat.....staci nanho prehovorit a poslat ho "domov"
    A btw horsia je koza (+1 speed) ta zase beci :D ale v boji sa fakt oplati mat so sebou kravu+kozu+oposuma ;)
    Ja som tiez teraz v hollywoode, mam vsetky skilly na maximum, (samozrejme u roznych postav)...a aj tak ak neprejdes nejaky dialog vdaka nedostatocnemu *ass skillu, vzdy sa to da riesit aj inak....rovnako aj vsetky ostatne situacie (trezory, alarmy, ploty atd)
  • jo, toho hajzla jsem pak nechal zabasnout, nevsim jsem si, ze maj sanci na jam 95% *5*
  • ale neomezuj se jen na games.cz... gamespot, ign, gametrailers, nekde se ten wasteland objevi, neboj :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit