Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dialogy jsou na diskuzi, grafika ovšem ne, tady máš důkaz http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20140731101512/divinity2/images/9/91/Orc_fight_beach.png
  • Naprostá pravda. Na Wasteland sem se hodně těšil, staré Fallouty mam dohrané snad desetkrát a nové mě moc nechytli tak sem na hru čekal jak na smilování boží, ale i přes všechno očekávání je to prostě jen lehce nadprůměrná hra, která naprosto zklamává v level designu. Přijde mi jako kdyby hru navrhoval někdo kdo nikdy žádnou hru nedělal, jen jich pár hrál. Hlavně souboje jsou hloupé a taktiku v nich člověk nenajde. Krycí systém je naprosto dementní. Hru jsem zhruba po 30 odehraných hodinách vypnul a zatím nemám vůbec chuť v ní pokračovat, spíš mě to navnadilo konečně asi po dvou letech dohrát New Vegas, protože to vypadá, že v blízké době asi lepší postapo hra nebude :-(
  • muzes definovat detinskou grafiku a opodstatnit proc se takovy styl musi zakonite libit detem a ne dospelemu cloveku? Moc rad si poslechnu to ticho.
  • Tady, máš přece také možnosti jak co řešit. Oproti mega hrám co jsou nejlepší, kde nemáš nic. Jako slavná hra shadow of mordor, podle věrné předlohy pána prstenů...Zajímavé, že se tam neřeší jak to je zcela jinde oproti předloze. A je na místě to řešit, protože se to tak naschvál jmenuje. Navíc ten kec. Zapomeňte, že se to jmenuje pán prstenů..Jasně, proto to všude pod daným jménem propagují.

    Spíše to je posun v čase, kdy hodně lidí co dnes preferuje lehké hry tohle vidí jako problém. A možností, svobodného jednání jsou pro dané hráče problém.
  • vonTossis
    Nesouhlasím ani s dětinskou grafikou a ani se špatnými dialogy u Divinity. *4*
  • vonTossis
    Četl jsi to vůbec? *4*
  • Já nevím proč lezeš do diskuze o Wastelandu, stejně jsi to nehrál, já jsem se chtěl pobavit, jak to vidí ostatní a nemám chuť reagovat na nějákoho trotla, co si vytvořil na mém nicku acc a teď mě tu vytroluje...
  • La_Furia_Roja
    A jinak tě baví psát sám sobě? Myslím, že to bude nějaká porucha osobnosti *1*
  • divinity mělo ještě špatné dialogy a dětinskou grafiku, naštěstí mělo funkční RPG systém, Wasteland nemá ani ten funkční RPG systém. Bída ty KS projekty, bída v luntě....
  • Obhájit číslo *1* To, si pak lehce obhájím 0/10. Jestli to tak bereš.
    Protože napíšu, že se mi tohle nelibí a hotovo anebo dám důraz na negativní prvky jako zde. Nesmysl.
    Vůbec, jak by to obhajoval? Budou dva dohadovat a vlastních názorech a vyhrajte ten kdo bude více vytrvalí v dané debatě.

    Vlastní názor v konfrontaci s jiným vlastním názorem si obhájí každý blb. Nepíše jak to je. Píše, jak to podle něj je. Tedy nic z čeho by jsi mohl usuzovat, jestliže nejsi fanda daného recenzenta. Jednoduché jak facka.
  • Hele GGG už je to od tebé trapné, kradeš nicky a ještě obvinuješ druhé...
  • BubbleBum
    Já sem teda zatím dost zklamanej, po 10 hodinách hraní mi neutkvěla jediná věc, quest, událost v hlavě. Prostě vůbec nic. A jak Vávra říkal v 200 podcastu - pokud tě ta hra nezaujme během 10 hodin tak je něco fakt blbě.
    Chci tomu dát šanci, dostat se přes 40 hodin patosu ( kterej uváděj všichni recenzenti ) k těm zbylejm 40 hodinám kvality, ale zatím to nebude. Dávám tomu tak rok aby ta hra přestala bejt rozbitá, i když na druhou stranu je tam spousta věcí který sou z mýho hlediska herně naprosto špatně vyřešený ( to souhlasim plně s recenzí, skilly, jejich používání, inventář a všechno je naprosto špatně - jediný co se mi líbilo bylo lootování z více dropů v rozsahu v jednu chvíli )
    Příběh nehodnotim, nikam sem se nedostal, ale jalovost prvního velkýho rozhodnutí koho zachránit mi připomněla možnost vyhodit to město atomovkou ve Falloutu 3 - událost co vypadá důležitě, ale vliv má nulovej. Oproti tomu sem teď od EA dostal zadarmo Dragon Age Origins a tam ty volby fakt fungujou, sou zajímavý a člověk je do nich zainteresovanej. Záleží mu na tom co se stane a opravdu se rozhoduje.
    Lehce to samý platí pro Divinity, který sem skoro dohrál, to bylo technicky a herně super, ale zase to nemělo svět a příběh na kterym by mi záleželo.
  • ringmancz
    možná rozumí hrám, ale psát o nich neumí. horší verdikt a úvod jsem dlouho nečetl
  • La_Furia_Roja
    Neplakej Justine. Však oni zas vydají nějakou PS exluzivitu s filmovým FPS pro lepší zážitek *1*
  • vonTossis
    Ne nedává se jim málo. Podívej se na recenzi na Divinity. Tam to ale opravdu fungovalo. Človek si připadal, že má velký svět na hraní a spoustu možností, jak co řešit. Navíc tam výborně fungoval RPG systém. Wasteland je hodně rozbitý a to i po stránce samotného designu. Což mě mrzí nejvíc. To neopraví ani sto různých patchů.
  • Hlavně, že jsi napsal v čem je zastaralá... Graficky ano.

    Ale nutnost myslet, morální dilemata, dlouhá herní doba atd = zastaralé? Ano, pro tupce co vyrostli na rychlokvaškách zcela určitě...
  • Smejkal sa vytiahol..zatial co ini CS recenzenti zatiahli ruzove a slepecke brile, tak toto je naozaj oaza pravdy. Wasteland 2 je odflaknute nemrle a vyjst v dobe Fallout 2 tak je to cisty podpriemer. Nalepka oldschool poctive rpg nestaci ked to je pravda len z polovice...
  • to jsi udělal dobře zloději...
  • však v pohodě, 6/10 je stále nadprůměrné hodnocení *5*
  • Mistr to recenzoval měsíc a pak tam asi našel všechny možné chyby a vše otestoval. Proto 6/10. Jo, kdyby to tak bylo i u jiných here a recenzovali se měsíce... *1*
    Pak to vypadá komicky. Jeden recenzent rychle něco vychvaluje, jiné něco po dlouhém hraní strhá, další vsadí vše na jednu poetickou kartu a daný kodex jak hodnotíme je k ho*nu.

    Za mě bych souhlasil s recenzí v levelu. 8-9/10. Propracovaná hra těch je dnes minimum. Borci si dali práci s příběhem a dalšími navazujícími prvky. Jestli se hře, kde fungují nelineární questy a hráč musí trochu myslet dávat velice málo a AAA perlám které se vezou na slavném jméně hodně..To, se blízká na špatné časy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit