Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože můj, prosím.. PROSÍM.. rozveď, kde je "nevídaná svoboda a hloubka"..? KDE?? Dohrál jsem to dvakrát a většina questů je prudce lineárních, nebo má maximálně dvě předvídatelné a šablnovité možnosti volby. Kde je morálně šedé rozhodnutí, byť alespoň jedno za celou tu hru? Kde se musíš doopravdy zamyslet nad LOGICKOU a INTELIGENTNÍ situací, která není černobílá?
  • Jsem z tvých komentářu dlouhodobě unaven, 95% jich je zbytečných jako u Jacka či Veskoslava.
  • smejki
    "jalovost prvního velkýho rozhodnutí koho zachránit mi připomněla možnost vyhodit to město atomovkou ve Falloutu 3"
    Přesně to se mi vybavilo taky!
  • Keyz
    Btw, také se někdo lekl při startu nové hry? Jak se v menu pohne ten Scorpitron *15*

    Osobně to bylo více jak u nového vetřelce, kde čekám že něco někde bude (i když se tam stejně leknu)
  • Veskoslav je v pohodě??? Si mi vtipalék *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • ..myslet? Morální dilemata? Tys asi hrál jinou hru. :D Ježiš šmarja, přečti si tu recenzi ještě jednou, promni si oči a zkus se dívat projednou nepovýšeně a bez automatického urážení ostatních.. máš v podstatě JEDINOU větší možnost trochu rozsáhlejší volby, co udělat - a to je hned na začátku, jestli zachránit jedny, nebo druhé. Nehledě na to, co uděláš, to bude vždy vnímáno jako špatná volba.. morální dopad dál ve hře nulový. Plus šíleně nelogické (celá citadela je plná posedávajících rangerů-profíků.. a proto, když to nestihne oběhat jeden nováček, tak se nedalo nic víc pro záchranu udělat a lidé nadávají tobě.. jasně). Dál tady není VŮBEC ŽÁDNÉ "šedé" morální rozhodnutí.. žádný výběr mezi zlem a menším zlem, nebo mezi dvěma neutrály. Vždycky je jedna strana konfliktu vykreslená jako fanatičtí magoři a druhá jako ta lepší, vždycky je naprosto OČIVIDNÉ řešení "za dobro". Nikdy nemusíš udělat žádnou velkou oběť, která by doopravdy něco znamenala nebo změnila. Nikdy nemáš na bedrech žádné rozohodování, které by vedlo k něčemu velkému. Svět je šablonovitý až hrůza a nijak nedokáže reflektovat činnost hráče, nikde není žádná zapamatovatelná věc, žádný quest nebo rozhodnutí, o kterém by člověk doopravdy přemýšlel do hloubky i po vypnutí hry. Sakra, i to Dragon Age 2, které je pitomá arkádovitá akce, má v sobě v tomhle ohledu víc. Hraju hry už dvacet let a tohle není žádné zjevení.. jen se tak tváří, že je pro ty "dospělejší" hráče, co rádi "přemýšlí". Jenže skutek utek.
  • Keyz
    Kdyby se přesto, někdo rozhodl "naprosto zabugovanou kopírku jiné hry, s klišé questy" hrát tak:

    Více xichtů do hry
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.781722505188171.1073741836.349361458424280&type=3
    Dejte do složky MyGames/Wasteland2/CustomPortraits

    Wasteland 2 Ranger Editor (edituje uložené pozice a je možné měnit skilly atd.)
    http://home.comcast.net/~cinful75/WL2/
  • Prilis porad nechapu proc kazdy hned v souvislosti s touto hrou zminuje Fallouty(autore recenze dokonce hned v uvodu). Je to pokracovani Wastelandu,ne kopie Falloutu.
    Tak nebo tak,tahle hra se uz zaplatila a ti kdo si ji zaplatili jsou vicemene s vysledkem spokojeni. Ten zbytek hracu co si ji koupi az po vydani,to uz je jen bonus.
  • stálo mě to peníze na podporu tvůrců, uvěřil jsem hlupák slibům a dostal jsem takový shit-fest...takže je třeba se vypovídat...
  • sám se přiznávaš, že tu trolíš pod GGG, jsi opravdu věrohodný trolle... už si to v práci...
  • Je tak spatna,ze o ni na tehle diskuzi porad zvanis.....
  • La_Furia_Roja
    Tohle je můj jediný nick. Trolím pouze pod GGG, protože ty trolíš pod mojím nickem. Bohužel ty to nejsi schopný unést, já se náramně bavím jen je škoda, že už odjíždím z práce *3*
    BTW. Veskoslav je naprosto v pohodě a ty nemáš ani půlku jeho inteligence *3*
  • Keyz
    špatná, nešpatná... Zde autor napsal věci co mu vadí a podle toho to ohodnotil. To, že jinde je stejných věcí více nikomu nevadí *15*

    Tedy nic proti autorovi. Pojal to opravdu podrobě, ale spíše proti tomu divnému systému.
  • na stupnici o 1 do 10 ano. Ovsem je to velky podprumer hodnoceni, ktere se na tiscali udeluje (napriklad hodnoceni 2 je zde videt daleko mene nez 9, to same 3 vs 8, 4 vs 7). Tiscali prumer je podle meho odhadu 7/10, rozhodne ne 5/10.
  • to je divne.. nejak jsem jeste nenarazil na chybu ve hre.. grafiky hlavne pri tvorbe postav jsem se lekl, ale pozdeji jsem zjistil, ze to je jedno protoze mam porad odzoomovano a pak to vypada hodne pekne, i kdyz Torment bude deteilnejsi.. dalsi vec.. proste jsem do toho ponorenej stejne jako u starejch Falloutu, takze za me teto recenzi zcela nerozumim asi hraju jinou hru :D ale kazdy muzeme mit svuj nazor.. ja jsem spokojen, myslim, ze hodnoceni na metacritics odpovida 8/10
  • už zase pod mím nickem, kolik tady těch nicků máš? Kradeš můj, zkoušíš trolit pod GGG a ještě tu brečíš o naklikávaní jako Veskoslav. Že tě hamba nefackuje...
  • Skyrim je sice špatná hra, ale můžeš si ji užít aspoň jako nějakou alternativní verzi simulátoru chození po horách s pěknou grafikou a občas nějakým ty drakem, na Wastelandu si neužiješ vůbec nic...
  • La_Furia_Roja
    Rofl během minuty takové zbabělé naklikání :DDD Tak aspoň, že si olajkuješ svoje vlastní hloupé názory :D
  • Keyz
    Je to hnusné jako...ani nevím co. Ale propracováno to je dost. Navíc dnes taková svoboda a hloubka je velice nevídaná. Hodně jsem se bavil. A na chyby abych nemohl pokračovat jsem nenarazil. Taky jsem to nehrál rok a ani pozpátku. Ale jestli tam jsou, tak je to určitě blbě. Co mě ale zarazilo je divný verdikt:

    "Kolísavě kvalitní příběh plný klišé, naprostých blbostí, ale i vtipných momentů a odkazů na asi miliardu věcí zvládá držet pozornost hráče jen tak tak. A navrch je ve hře tuna chyb. Nebýt tohle dílo Briana Farga a dalších pomazaných hlav, prolétlo by pod radarem jako laciná ruská nápodoba Falloutu, která přišla s desetiletým zpožděním."
    Ok je tam důraz na chyby a ty jsou špatné, je tam důraz na klišé a to je špatné a korunuje to komentář o slavných hlavách a to je pravda. Vidíme to u mnoha značek.

    -Proč to ale k*ura schytal Wastelands 2? Klišé dialogy jsou skoro všude. U AAA her o několik řádů horší a debilnější. Bez těch dobrých částí jako zde. Když to beru teda hodně kriticky...
    -Bugy? Ehmm.. Nemá jich náhodou pravidelně TES tolik, že na jejich sepsání na papír padne několik stromů, a některé blokují dokončení questu? A navíc to musí fandové opravovat?
    -Známé hlavy... TES a jiné.

    Tohle hodnocení pak vypadá naprosto komicky v porovnání jiných hodnocených her, kde to co se zde vytýká, je jinde přehlíženo. Tedy, srovnejte si ten kodex podle čeho hodnotíte, anebo nedávejte hry do databáze s hodnocením, když to je tedy pouze vlastní názor autora a nic víc. To pak, logicky nemá co dělat v databázi pro veřejnost, kde to lze podle hodnocení řadit...
  • Nedelej ze sebe debila, hloupy konzolisto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit