Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .. a to sa mýliš, Smejki. Starí ataristi a commodoristi si istotne pamätajú, že aj pred rokom 1988 sa nastavenie obtiažnosti objavovalo v hrách celkom bežne. Väčšinou boli k dispozícii voľby Novice, Regular a Ace.
    Bethesdu teda beriem späť, uznávam že to nie je fér. *1*
    • Bylo to tak pul na pul. Dneska to ma kazda hra.
    • smejki
      no, jo. já a moje herní zkušenost začínající až někdy v '93. Díky za info. Do historie jsem prakticky proniknul jen kdysi na NESu a nepamatuji si, že by tam kdekoliv někdy nějaká obtížnost byla.
  • Black_Hand
    dobry cteni smejki. uz uz jsem se bal, ze skoncis negativne, a ze budu muset napsat, ze ve forech je opravdova diskuze a neni to jenom o vykricich do tmy.
  • Skvělý článek, akorát škoda, že pro ty co se jim skoro 25let stará hra nechce hrát nebyly popsány důležité události a zakončení prvního dílu. Myslím si, že u tak staré hry, nemůže být o spoileru ani řeč.

    PS. Konečně žačínáte s tím asociálním blbem (Imbecil.duskuzní) něco dělat. Vřelé díky.
    • Konec je docelá zajímavý protože rangeří se musí vydat na Mars a zastavi mimozemskou invazi Serpioidů. Vážně nevím, proč o tom v článku není aspoň malá zmínka...
    • Trol.diskuzni
      Hlavně, že seriózní příspěvky se mažou, vulgární nikoliv. *3*
      • Ehm, nepoužil jsem žádnou vulgární mluvu, ale pouhou diagnozu tvé nýnější mysli.
        • Trol.diskuzni
          V tom případě bych rád viděl nějaké osvědčení, že máš právo na to tuhle diagnozu vyřknout... *3*
          • Na co osvědčení stačí mít po ruce slovník http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/imbecil myslím, že tě to vystihuje přesně. Neboj si dokonce chytřejší než d3bil.
            • Trol.diskuzni
              Tyto termíny, které používáš, už dávno nejsou z lékařského hlediska aktuální... Tudíž to není nic jiného než vulgarismus, který je v rozporu s pravidly slušné diskuze. *3*
            • Děti se probudily.
            • a ty, který se nad něj nedokáže povznést tím pádem klesáš ještě hluboko pod něj :-)
          • sleepless
            Klidek prosim. Spamoval jsi dneska uz dostatacne aneb hranice "delete" je velmi tenka!
            • Trol.diskuzni
              Ok, beru. Ale přesto si stojím za tím, že vulgární příspěvky jsou v diskuzi stejně nepatřičné jako spamování... Dobrou noc všem. *4*
  • StanleyCZ
    Hmm, neměl jsem si tento článek číst.
    Teď se má mysl od wastelandu neodtrhne!
    Každopádně pěkně napsané a děkuji za odkaz na první wasteland. ::bez chlupu
  • Amylee.Anderson
    Je mi docela líto, že jsem dobu těhlech her nezažila. To bych je patřične docenila....
  • Originál asi už ne (originál Jagged Aliance by byla asi tak max co bych už dneska zkousnul) ... ale na dvojku si rád počkám ;)
  • Trol.diskuzni
    OMG, kde je číselné hodnocení?
    • tohle bych zařadil do horší kategorie trollovaní, trošku uroveň do toho
      • Trol.diskuzni
        Rozumím, tak já aspoň ohodnotím článek: Obrázky pěkné, takže 3/10. *5*

        (Kdo to má číst, tak dlouhé texty o tak prehistorických hrách? Napiště radši o Fifa fotbalech.)
  • Cahir
    Jó Temple of Elemental Evil. Tu hru dneska skoro už nikdo nepamatuje, přitom podle mého byla lepší než IWD.
    • Hra viac zabugovaná ako daggerfall. *15*
      • Cahir
        To už je holt trademark Troiky...
    • Hlavně nejlépe (nebo spíše nejvěrněji) zpracované souboje podle D&D. Lepší než IWD ani náhodou, ale to je možná tím, že je to pro mě srdcovka na kterou nedám dopustit.
    • Hairy_Ass
      Já si ji pamatuju až moc dobře! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit