Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 60 E jsem za watch dogs neutrácel – mám je z kuponu ke grafice.
    Na sestavě i5 3670 +8GB ram + Nvidia Geforce 760 se na ultra seká dost (hlavně v autě), snížení detailů na high a nepřehánět to s AA a vše je zcela OK.
    Se vhodným použitím zpomalení času jde hrát hodně “stealth”. Ono pomůže když během jednoho bullet timu sundáte 3mi headshoty z pistolky s tlumičem 3 guardy co na sebe vidí...
    7/10 je adekvátní hodnocení – budete mít pocit, že je to podobné jako Farcry 3 / Saints Row / GTA jen ne tak dotažené.
  • Wannabe GTA, ale to se ještě budou muset sakra stačit, aby velkému R sahali aspoň po kolena
  • By mě zajímalo, jestli lidé zde dali té hře aspoň 5 hodin.
    Očekávám komenty tohoto typu: Ne, jelikož se trhá obraz, atd atd atd. Seká se obraz? Sniž si detaily. Já to hrál na low a žádný z uvedených problému jsem neměl.
    Ale nejvíce mě zabila odfláknutá grafika...aha jasně a co má pak GTA V? nejlepší grafiku? Tam nám naslibovali hory doly skvělé grafiky a jak to nakonec dopadlo. Grafika WD je rozhodně jedná z nejlépe udělaných.

    Pro hatery...i dont give a damn about your hates towards me *2*
    • No, já to viděl sekat se na notebooku kterej stál 30K před rokem na low detaily... to, že to jde tobě, neznamená, že to jde každýmu.
      • no pro změnu já hru dohrál na noťasu který před rokem a půl stál 21k na minimální detaily s SMAA(dočasné) (bo tak nějak to tam je) a FPS mi až na jeden jediný okamžik a to když sem měl misi plnou lidí, neklesla pod 30fps.
    • ucho
      GTA V má popravdě nádhernou grafiku na to, že to běží na starých konzolích... tedy když si vezmeš, že třeba PS3 má 256mb paměti a jak ta hra tam vypadá... to je prakticky zázrak...
      • Jack1947
        Hlavně mě prostě ze začátku krom dohlednosti dostali ty paraádní detaily, např krásné čisté ostré ne jak u GTAIV. Mlhavé ani nebyla pořádně vidět SPZtka. Proto na Nextgenu další GTA to musí vypadat uplně božsky tedy jednou až výjde. Hlavně oproti jiným hrám nebyli žádné propady FPS což se o wouch douf¨ghe říct nedá když se trhali i jednodušší ůkony.
    • Jack1947
      Si blb a ignorant tot vše, ne počkat si troll i Dont give a sh*t what you f*cking say... Moran. *4*
  • calwin
    akurát som rozmýšlal kto je ochotný vyhodiť 60 € na steame za DIGITÁLNU distribúciu tejto ako pozerám zdaleka nedorobenej hry :D ... *2*
  • No mne na mojom pc (i7 4930k.32gb ram a 2xgtx780ti ide fps od 60-15.skace to riadne a neda sa to moc hrat.a najviac pri jazde autom tam to skace.neskutocne.ovladace najnovsie vraj optimizovane na wd..no nevidno.prva hra ktora trha a dost.vsetko na ultra.ale aj ked to zmenim na medium je to to iste.seka v kazdom nastaveni vo fhd... skoda
    • To je divný. Ja mam i5 3,4 ghz 8gb ram a r9 270x 2gb a jedu na ultra. Hra se mi trochu škubne, kdyz se setmi a pustí se ve meste světla. Ale hned to jede zase v pohode.
      • Antialising sem teda stahnul jen na ten nejnižší nebo druhej nejnižší . to ale dělám i her kde to pc v klidu zvladne
    • naprosto stejný problém,mám i7 3770K 4,5ghz,16gb ram a gtx690-je naprosto fuk jestli to mam na low medium nebo ultra,cuká se to nehorázne.prdel je že ta grafika sama o sobě je dost slabá,když to srovnám např s Crysis3 nebo AC4 Black flag(ktery mi ve fullHD a všem na max běhá ve stabilních 60fps)ktery jsou mnohem hezčí,tak fakt slabota.no jo,ubisoft a jeho optimalizace...
  • Já bych si to zde dovolil rozetnout.

    Watch Dogs není úplně marná hra, ale ani žádná dělostřelba. Prostě jen vyšla o něco (hodně) dřív, než měla. Je vidět, že se celej koncept víc jak jednou přepracovával, spousta věcí není dodělána dle představ, některé základní věci dokonce nefungují či chybí úplně. Mezi zápory určitě patří řízení aut, odfláklá grafika, neoptimalizovaný engine, hodně zjednodušené hackování a debilní minihry ve stylu Saints, copy paste animací z Assassins Creed. Do kladů bych zařadil modely aut, občas dobře kličkující policisty při honičkách a částečně někdy jednoduchý, byť v rámci dialogů dobře trefený příběh. A multiplayer, ten je docela zábavný, ovšem v konkurenci jiných titulů bohužel tak trochu nedostačující. Kombinace GTA/SR a AC multiplayeru ovšem celkem vydařená.

    A teď číslo - technicky je hra zastaralá a když už ji někdo spustí na ultra, vlivem neoptimalizace přicházejí dosti špatné FPS. Tyhle věci na konzolích odpadají, tam je samozřejmě grafika horší. Vzhledem k tomu, že opravdu dobře dělá hra jen několik málo věcí, tak objektivně by se na škále 1-10 (ne 7-10) hodilo dát hře slušivou 6. A to si myslím, že je zasloužené vysvědčení pro Watch Dogs. Lepší průměr.
    • Odflákla grafika? Tak nevím co si to hrál, jelikož i na low je to pecka. A na řízení aut si musíš zvyknout, to je tak u každé hry.
  • 6/10 - za namahu, inak na PC mi to bezi v pohode, na ultra to sem tam trhne. Akurat je to nuda. Dat za to € tak si nafackam. Skoda aj instalovat - naopak unninstall v tomto pripade velmi potesi.
    Chapem ale ze na konzolach si jeden nemoze az tak vyberat. *15*
  • Na chvilku odhlédněme od technických problémů PC verze. Z recenze mám pocit, že si autor hru nějak vysnil a teď je zklamaný, že dopadla jinak. V recenzi proto nehodnotí hru jako takovou, ale porovnává ji se svým snem. Osobně hru hraji (na PS4) a jsem s ní maximálně spokojený. Je úžasná, zábavná, příběh není taková tragédie jak se nám tu snaží popsat (ale nepopírám, že by mohl být i lepší). Přiznám se, že jsem zatím nehrál GTA V (čekám jestli nevydají verzi pro PS4). Navíc hra disponuje pro mne jedním velkým trumfem, který GTA nemá a asi nikdy mít nebude. Možnost při řízení přepnout kameru do kabiny auta. Skvěle vás to vtáhne do virtuálního světa a jízdu autem to posune na vyšší level. Za mě mohu Watch Dogs jedině doporučit!!!
    • takže podle tebe by všechny recenze měly být asi takto?: "ano, ve hře nic není, grafika vypadá jako z 93, příběh by vydal na 2 stránky bravička. Jelikož nám zakázali porovnávat a očekávat, dávám 10 z 10"

      Mě přijde, že ty si pleteš recenzi a technickou dokumentaci. *9*
      • Tak u tebe můžu říct zcela s jistotou že jsi tu hru nehrál a jestli jsi ji hrál tak rozhodně né na ULTRA s max AA a manuálně nastavenou Nvidii pro AO, PP a jiné efekty... ta hra má tak nádherné zpracování efektů a dohlednosti jaké třeba v GTA 5 nenajdeš. GTA 5 funguje na DX9 + exekty DX10 tady žijou DX efekty a jen slepej nepozná rozdíl. Zatím jedna z mála her kde po grafické stránce nejde vytknout nic. Jestli chceš zase narážet na to co jsi vše viděl a četl v recenzích před vydáním tak to si nech pro malé děcka, když nevíš jak funguje komerce. To že v GTA 5 chybí přes čtvrtu toho co slibovali nikdo nevzpomene ale nedej bože že WD nerozjede na plné detaily to pak je grafika jak z 93... MImo to když jsem zkoušel GTA 5 a rozjel jsem se s Jeepem a najel na malý koeček kde pak následovalo 3x salto a dvakrát bok a auto jelo vesele dál tak jak si někdo může stěžovat na jízdní a fyzikální model ve WD ? Vždyť na gamepadu z PSka nebo na volantu se ty auta a celá hra hraje božsky.... prostě demence českých hráčů, hrají hru 1 hodinu z toho půl hodiny nastavují grafiku aby to rozjeli a pak to vzdají a raději budou říkat že je to nebavilo a hra nevypadala hezky atd... prostě demence kdo napíše že graficky je ta hra out protože ji nehrál v ultra...
      • Rozhodne by hodnoceni nemelo byt zalozeno na kontrastu ocekavani/reality ale vyhradne na realnem stavu hry. Ocekavani je vec zcela subjektivni. Ja osobne jsem treba od Watchdogs ocekaval zcela prumernou ci mirne nadprumernou hru nekde na urovni AC, cehoz jsem se v podstate take dockal. Ze nekdo podlehne reklamnim kecum je jeho problem, ale nijak to nesouvisi s kvalitami hry.
  • Optimalizaci na PC odkoukali od Rockstaru.
  • Já teda nenarazil na sebemenší problém, jsem zhruba v půlce hry. Pokud máš aspoň průměrné IQ, tak ti to zabere chvilku.
    • jo na pc, na konzoli je to dýl kvůli pomalému ovládání

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit