Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neviem, asi hrám nejakú inú hru ako Plyšovej kaktus, lebo podľa mňa sa tento nepodarok s GTA 5 nedá porovnávať. V zásade súhlasím s názormi v recenzii, len by som dal ešte o bodík menej, je to proste dobrá hra a nič viac. Nakoľko ju hrám na PS4, najviac mi vadí, že ani zďaleka nevyužíva možnosti( najmä grafiku) next generation, je to hra urobená pre PS3. Toto je bohužiaľ len ďaľšie potvrdenie toho, že Sony v honbe za ziskom predbehla dobu a vývojári nie sú schopní pripraviť hry plne využívajúce nové možnosti, vznikajú z toho takéto polotovary. Škoda, škoda a ešte raz škoda nevyužitého potenciálu.
    • Hele ... kdyz tomu na PC nestaci ani GTX 780 ... tak muzes bejt rad ze ti to na konzoli vubec bezi .. jeji grafarna je totiz o rad pomalejsi.
      • Stačí i slabší karta. Samozřejmě pokud zapneš u takové neoptimalizované hry MSAA xkrát, tak potřebuješ 780, jenže kdyby jsi ten AA zapl (jakože nemůžeš) na konzoli, tak se ta hra ani nespustí.
        • Ono to taky na konzoli jede se 1/4vejma texturama a 1/4novym rozliseni a 1/2 FPS ... kdyz si to na PC pustim v 800x600 ... tak to tech 30FPS da taky ;D.
          • Jack1947
            Agresivní bejt umíš dost... co tak něco lehčího třeba vypustit páru. *4*
          • Jack1947
            Škoda že si jen obyčejný hejtr, ti mají vždycky jen zatemnění mozek o své jediné pravdě o PC.
            • A nejaky argument by nebyl? Nebo howno howno slavny soude?

              PS4 i Xbox one jsou PC. Jedno i druhe. Prvni bezi na BSD, druhe na widlich. Prvni pouziva opengl, druhe directx. Aby se to veslo do te krabky ... tak to chte nechte nemuze mit vetsi prikon nez nekde kolem 150W ... jinak by se to upeklo. To je tak +- TDP prumerny PC grafarny ... chmm ... a tady to musi byt vcetne CPU, desky, zdroje ...

              Co nema konzole na vykonu se ojebava PR kecama, ktery dmnti jako ty zerou a jeste obhajujou ... oni si totiz lidi zcela bezne domu porizujou HD zobrazovadlo, aby si pak do nej poslali +-PAL. To je velice efektivni investice, zeano ... on to prece stejne nikdo nepozna, zeano ... nj kua... ale to sem si moh koupit zobrazovalo za 1/4 ...a jeste by to na nem vypadalo lip, protoze by to telka nerozmatlavala aby zamatlala ty chybejici pixly ...

              Ostatne, stejny zvasty maj kozolisti k cene ... kdy velice radi zapominaj na zobrazovadlo, kterej jaksi potrebuji, a jaksi v cene neni, ze ... kdezto PCckari velmi casto uadeji ceny vcetne zobrazovadla, protoze se jaksi rozumi samosebnou, ze k tomu byt musi. A kdyz si to tak pekne poscitame, tak za cenu konzole dostanu solidni prumer PC na hrani (bez zobrazovadla) ... navic s daleko sirsim spektrem games ... a to dokonce takovych, ktere nepredpokaldaji dmnta u pacek, ale vyzaduji pouzivani mozku.
      • to je zkrátka marketing....jen kupujte ty nejdražší a nejvýkonější karty, aby jste aspon obstojně rozběhli lehce nadprůměrně vypadající hru. Nvidia rulez. *5*
    • Asi tak,ale ono kdyz existujou dmnt jako kaktus, tak se neni cemu divit ze misto her jako GTA5 vychazej takovy polotovary jako WD. Ale zas to vidim pozitvne, aspon jsem usetril 1000
      • Mas stesti, ze se me nedotyka urazeni kretenu, kteri kradou hry z torrentu a schovavaji se za nicky na forech. Muzes mi to prijit rict od oci, Lomnickeho 1705/7, 7. patro.
        • Kradu? A jak prosimte, kdyby hra byla kloudna tak si ji pres steam po zkouskovym koupim, ale jak rikam na rozdil od tebe nejsem dmnt a hru si chci prvne vyzkouset
  • Když jsem hru poprvé zapnul, měl jsem neskutečný skoky v fps a byl jsem docela rozladěnej z toho finálního způsobů hackování. Když jsem to zapínal podruhý, snížil jsem si trochu grafický detaily a hra mi od té doby běží krásně plynule na dva roky starým kompu a pořád vysokých detailech. I ten systém hackování, kterej se ze začátku zdál špatnej, se pak ukázal jako skvělej doplňek do dynamiky hry. Pro příště je prostě možná lepší pohrát si s nastavením a poté hrát dál, než hned utíkat do internetových diskusí, aby jste mohli hatovat hru co nejdřív.

    Co se týče střílení z auta, taky mě to trochu mrzelo, řek bych ale že to tvůrci vypustili protože si chtěli udržet image "realné" hry a nechat hráče víc využívat hackování semaforů/barikád/etc. o čemž ta hra vlastně má být.

    To že ta hra byla neskutečně vyhypovaná asi není pochyb, nicméně za to nikdo nemůže tvůrce vinit,
    ti jen zkrátka chtěli prodat svou hru. Jediní koho můžete vinit jste vy jeslti jste tomu hypu podlehli, ale v takovým případě si nemůžete vybíjet vztek na hatování hry samotné. Marketing nedělá hru ten ji jen prodává.

    Hra má i strašnou spoustu chyb, nicméně jsem zatím ještě neviděl hru s propracovanějším světem (GTA V jsem nehrál), takže si myslím, že řada chyb se jí dá odpustit.
    • Propracovanej svet? Kde? Videls video v porovnani s Mafii? Jednickoou? Ten tvuj propracovanej svet neumi to, co umela gameska pred 10ti lety ...
      • Jack1947
        Pod takové věci bych se mohl klído podepsat, zároveň to jen ukazuje jak jsme celkově klesli. Herně i lidsky. MAFIA 1 vypadá mnohem lépe a žije více než toto.
        • Možná ve snech tehdy 11tiletého :)
          • Jack1947
            No to sice ano, jenže já reagoval na tu větu... Mafia1 jsem hrál bohužel až na (PS2 hrozna- špatná a anglická verze)

            Mafia1 na pc jsem defakto hrál až před pár lety, žádný nostalgik nejsem ale ta hra byla z českých luhů a hájů a byla to pecka. Která dodnes zůstala nepřekonána. Není ? ale mě tam rozhodně nic takového nechybí na svou dobu a i po to byla pecka a rád si ji opět zapařím. Wd je jen ukázka toho jak moc malá je linie, uvěřitelnosti a umělých keců které nebyli splněny né z poloviny ze čtvrtiny. Arkádový městský simulátor hackera holt bude až někdy jindy.
            • Jack1947
              Ne, v PS2 jsem tehdy neměl čip ale zlata PC verze Mafie1 ta je jediná a nejlepší. *4*
            • Beztak si to zase ukradnul *5*
          • Jack1947
            Tento argument padá do prázdna, vzhledem k tomu že jsem žádné herní pc tehdy ještě ani nevlastnil.
            • úplně do prázdna ne... musíš brát fakt, že mafie1 má punc nostalgičnosti a mladých pařanských let , to dost ovliňuje dle mého pohled na věc, když to vezmeš doslova tak můžeš i říct, že v mafii zas spousta věcí věcí není oproti WD :) jinak WD neobhajuju, mafia rulezz :)
    • ty jsi taky dobrej dmnt, strelba z auta je podle tebe nerealna, ale hacknout mobil behem 2s, popripadne semafory je tezkej normal.
      Takze ty schvalujes ze se naleje treba 1/3 rozpoctu do PR kecu nez co ja vim trebo do odladeni hry?
      Podle vseho si nehral ani GTA 4
      • ucho
        tak on tu nereálnost myslel tak, že v jedný ruce držíš mobil a hackuješ, takže by bylo celkem zvláštní, abys měl současně druhou ruku vystrčenou z okna a střílel. ovládání je omezené, nemůžeš dělat obě věci najednou. ta hra je o hackování, tak dali přednost hackování v autě. marketing je dnes důležitá věc, byla by chyba do něj nelít peníze...
  • Hraju na PS4, takze o problemech s vykonem nevim, ale zbytek… obtiznost multiplayeru? Hackovaci hra je naprosto vylazena, najit hackera je challenge, schovat se jemu uplne stejna. Naopak tahle hra je super. Plochy pribeh? Naopak oproti GTA5 vas hra nenuti skakat z jednoho na druhe, je to jednoduche, dava to smysl, neni to kretenske klise. CTos vubec nema namalovaneho jednorozce, je prirozene stejne jako pocit z cele hry, ktera je imho ucelenejsi nez GTA5. Po prvnich 6 hodinach jsem tomu chtel dat 8/10, po dalsich 6 hodinach 8.7/10. PC verzi bych srazil o bod na nasledujiciho pul roku, nez si vsichni koupite novy komp, ktery to utahne.

    Byl jsem velmi prijemne prekvapen, ze hra je lepsi, nez hodnoceni svetovych recenzi i jejich ceskych prekladu.

    Za me 8/10.
    • Kdyz necemu nerozumis tak k tomu nic nepis. Problem neni zastaraly HW ale optimalizace, navic v pripade ATi i politika NVidie a je jejich GameWorks.
      Pravda je ze hra by mela mit asi dvoje hodnoceni. Jedno pro dmnt z konzoli(ano dmnt protoze jen diky konzolim jsou hry v dnesni dobe tak tupe a jednoduche) a druhe pro Pc(zde myslim lidi co hraji nekolik let, a nepovazuji za skill mackat jedno tlacitko xkrat za s)
      • Pripada ti ze jsem o tom psal? Jen jsem zminil, ze s tim nemam zkusenost z nejakeho duvodu, precti si ten zbytek. Ten je stejny pro vsechny platformy. WD jsou podle me jeden z nejvylazenejsich sandboxu co se designu tyce co kdy vysel a trochu me mrzi, ze si toho nikdo nevsimnul a ze se to schovava za trivialni chyby. Ty nepis o hre, kterou si hral 2 hodiny.
    • Inquisitor
      "takze o problemech s vykonem nevim" no hlavně že máš jasno v tom, že to chce nový komp. To není o výkonu pc, ale špatné optimalizaci. Spíš si půl roku počkají až vyjde nějaký patch a ne na nový comp.
  • Nechapu jak nekdo muze obhajovat tak vysoke hodnoceni. Bud je to tim, ze kvalitnich titulu vychazi pomalu, nebo degeneraci vetsiny hracu.

    moje dojmy:
    Otresny jizdni model, ale to ma vetsina GTA klonu, ale tu se my stavalo celkem casto, ze misto kolize jsem tim autem projel. Taky tezce nechapu jakto ze nejde z auta strilet, to je snad prvni klon GTA co to neumoznuje.
    AI skoro na urovni novyho Wolfa
    Hackovani, jo tak to je mega uber hardcore. Urcite hodne borcu odsud se na par hodin sekne u reseni potrubi. Vcelku se divim, ze nedaly perk na utomaticky hack vseho v okruhu x- metru
    Ovladani smrdi konzoli a to tezce,krasne to jde videt u inventare
    Pribeh i kdyz je v cestine, po par cutscenach jsem je zacal skipovat, tezka nuda.
    Za me osobne tak 5/10, mozna 4/10 za ty PR kecy. Hru jsem stahnu, hral cca 2hodky a smazal. Lituju lidi co si to koupili.
    • kennyB
      Tak pokuď jsi si ji stáhnul, tak se pak nediv, že projíždíš autama *1*
  • dojmy z hrania:
    najprv mi nešlo hru ani spustiť, nakoniec som to opravil tak, že som rozbalil DirectX inštalačné súbory do zložky s hrou (to je predsa logické, že?)
    potom mi hra šla, ale nešli mi v nej žiadne zvuky - nainštaloval som nové codecy, skúsil som všetko, čo sa dalo, no nič nepomohlo, tak som začal hrať bez zvukov
    cinematiky sa nedajú skipnúť
    AI je úplne blbá
    autá sú až smiešne rýchlo...ako z Nitronic Rush a podobných arkád
    rovnako sa tak aj ovládajú - strašne citlivé, aj vo veľkých rýchlostiach - v skutočnosti by nikto tak volant strhnúť nedokázal.....nedá sa ani predbiehať pomedzi premávku, keďže jedno dokliknutie do strany otočí auto o 30°.
    to je všetko, čo som potreboval vidieť... hra v ktorej autá hrajú jednu z hlavných úloh, si nemôže dovoliť mať takýto poondený fyzikálny model (bez fyziky)
    fail fail fail fail fail fail fail fail fail fail fail fail fail fail
    Nech už radšej Rock* urobí port na GTA5 :)
    • Panebože, tohle není Assetto Corsa, v jiných hrách máš tohoto typu (GTA, Sleeping Dogs) máš jízdní model na úrovni simulace? Jo auta jsou arkádové, a co jako? Chování je solidní a třeba smyky v zatáčkách jsou fajn.
      • tak zrovna v GTA4 car handling celkem tezkej, simulace to nebyla, ale arkada taky ne. Bohuzel v GTA5 slo ovladani zas spis cestou arkady, ale stale lepsi nez toto. A Sleeping dogs je stejnej paskvil jako WD
        • Sleeping Dogs je pořád lepší hra než toto ovšem.
      • Tak zrovna do jízdního modelu GTA bych se moc nepouštěl, pokud se budeme bavit i čtyřce, tak tam je zatím asi nejlepší jízdní model který sem v hrách tohoto typu viděl.
      • Spíš co mě mrzí je, že z auta nejde střílet. Ale člověk nemůže mít všechno žejo. Auta tu hrají druhé housle, fakt nechápu některé hatery.
        • Ja nie som hater... 2 roky som sa na túto hru tešil ako malé decko... predstavoval som si to ako Assassin's Creed v prítomnosti. Do iste miery to tak aj je. Ale tie autá sú proste neovládateľné...aspoň na klávesnici no.... Sú tam misie, kde máš utiecť pred policajtmi a bezpečne doručiť auto na nejaké miesto, no tieto misie sa premieňajú na zápas s ovládaním (miesto zápasu s policajtmi)!
          A to, že mi nejdú zvuky po 3 dňoch snahy vôbec tú hru spustiť, je už len čerešnička na torte....
  • Trvalo mi to dva dny, než jsem se s tím uplayem a grafikou popral, ale konečně hraju a vůbec to není špatný :) určitě všem pcčkářům doporučuji stáhnout si poslední ovladače na svou grafickou kartu - a pokud máte gforce nebo radeon, tak ti dokonce vydali ovladače speciálně pro watch dogs. *8*
    • Bych spis doporucil sosnout si warez verzi ... ta aspon vyresi problem s uplayem ... otazka pak ovsem zni ... proc by za to mel clovek platit?
      • Protože není bezpáteřní s_ině a za hru, kterou chce hrát, zaplatí? A pokud nechce platit, nehraje ji vůbec?
        • A ten kdo mi !!!!!!!!!!!!!! PRODA !!!!!!!!!!!!!!!!! zcela nefunkcni kus softu neni bezpaterni sv…ine a zlodej k tomu? Ja osoben za sra…cky platit nehodlam, proto si dycinky overim co pripadne hodnlam koupit - debila ze sebe totiz narozdil od tebe delat nenecham.
  • pc-kari misto abyste byli radi že vam to na pc vubec portli tady brecite a divite se ze vam vase pc nerozjede next-gen. tady zrazili bod za tech. problemy čili se dostavame na 8/10 pokud hrajete na next genu a kdyz mate radi mestske akce mužete pridat ješte bod navic. za mne 9,5/10
    • je si nemyslím, že ten port dělali z charitativních důvodů.
    • Myslis ty "nexgen" konzole co zvladaj 800x600 pri 30fps? Myslis ty nexgen konzole, co je jejich GPU 10x pomalesi nez u prumernyho PC?
    • Jsme hrozně rádi že nám to kvůli next genu, který se prodává jako rohlíky protože lidi jsou hnupi dojebali...co tam máš dál za rozum?
  • Deutche Welle dostali taky zaplaceno.Reportáž o WD je vážně k popukání.
  • Ilusiveman
    Chytrému telefonu už jsem dlouho neviděl říkat mobilní telefon. *1*
    • tak někdo mi říct , prosimtě pučíš mi zavolat ze svého chytrého telefonu, tak mi je automaticky k smíchu.
      • Inquisitor
        Nebo, zvoní ti chytrý telefon :)
    • Stále je to správne. Ako gramaticky tak aj technicky. Zmenilo sa len to že už nehráme dvojfarebného hadíka ale nejaké tie 3D autíčka... No stále je to mobilný telefón *3*
      • Ilusiveman
        Víš mobilní se mu říkalo proto, aby se zdůraznila jeho nová funkce oproti pevným linkám ty hlupáku. Stejně tak se oproti "mobilním" telefonům s novou funkcí tzv. operačním systémem, začalo říkat telefonům chytrý, neboli smart. Říkat chytrým telefonům mobilní je asi tak stejně vedle, jako tvoje reakce.
        • Inquisitor
          V pravym dolnim rohu, tady na stránce, máš taky napsaný mobilní verze a ne verze pro chytré telefony.
          • Ilusiveman
            To proto, že to také může být verze pro tablety? A jiná přenosná zařízení, Jako fonepady a jiné hračky, takže nevidím důvod nepoužít název mobilní.
            • Ilusiveman: ty vole a keď mám akože v aute počítač tak mu mám hovoriť autosmart a ne automobil? *1* *1* *1* Ono ten počítač je celkom smart *5* *1*
            • V tom případě skutečně netuším, v jaké společnosti se pohybujete. To opravdu používáte věty typu: "podej mi ten smártfoun"? Popravdě jsem se v tomto kontexu s tímto označením nikdy nesetkal. A to používám smártfouny od dob Palm Treo 180g.
              Naopak jsem přesvědčen, že Vám téměř každý (krom technofilů, kteří chtějí vyzdvihnout ten detail, že to není jen-tak-ledasjaký telefon) pojmenuje záření s danou charakteristikou, jako "mobil".
              Ano, před deseti lety, kdy existovalo opravdu jen omezené množství tzv. "chytrých telefonů", mělo možná smysl dávat přemrštěný apel na fundamentální rozdíl oproti běžnému telefonu. V dnešní době, kdy už je takřka kompletně celý trh s mobilními telefony "smárt", toto označení jaksi ztrácí na významu.

              Edit: Jo a ten příklad s automobily by se na tuto situaci hodil takto: "Zlato, pojedu dneska do práce dieselem, tak ty si dnes vezmi benziňák".
            • Ilusiveman
              Jo jasně. Slyšel jsem lidi mluvit o "telefonu", ale že by někdo používal mobil, nebo mobilní telefon, když vlastní nový GSko, nebo ONEko jsem opravdu neslyšel.

              Vlastně už si po pár diskutérech tady připadám, jako i*iot já sám. Klidně si používejte dopravní prostředek - motorový dopravní prostředek - dvoustopý motorový dopravní prostředek.
            • Telefon je základní kategorie, pod ní je nižší kategorie mobilní telefony a v kategorii mobilní telefony je subkategorie smartphony, "hloupé telefony", komunikátory a já nevím co ještě. Ale pořád jsou zastřešeny v kategorii "mobilní telefon", kapišto?
            • Ilusiveman
              Czech: vždycky jsem přemýšlel, jaké to je být na druhé straně barikády. Proti klikacím ignorantům. Bez argumentu jen s tlačítkem nelíbí se mi a bezduchých odpovědí, která nepřináší argument jen nějakou rádoby cool hlášku.

              Mike: a ty si myslíš, že jsi teď vyplodil jako něco inteligentního? Máš nějakej důvod pro tvoje tvrzení, nebo si jen chodíš masírovat ego do diskuze?

              Skallda: tos jako vytvořil nick jenom proto, aby jsi vyblil něco takového? Pánbůh ví, koho měli spláchnout.

              Furt čekám na nějaké argumenty, ale vždy se vyloupne jen nějaký anonymní bl*eček s rádoby protiřečící hláškou.

              Mě jste ego už namasírovali díky moc za inteligentní diskuzi.
            • kdyby te fotr splachnul, udelal by lip
            • Si zivym dokazom, ze zijeme v dobe cim dalej, tym "chytrejsich telefonov", ale zaroven "hlupejsich ludi"..
            • Dávej si pozor kámo jsi tu čím dál NEoblíbenej kukni na ty disslike a radši přestaň než tě smažou :P
        • Magister_Peditum
          Nepomůžeš si nadávkami. Jde skutečně pořád o mobilní telefony. Smartphone je prostě jen marketingová značka, asi stejně validní, jako "nextgen". Se skutečností nemá mnoho společného.
          • Ilusiveman
            Krom toho i smartphony s novou sadou čipů můžeš nazývat nextgen. TO je zase argument..
          • Ilusiveman
            Next-gen ovšem nic "smart"(nového) nepřináší že? Kdežto "smartphone" oproti "mobile phone" přináší OS. Stejně jako "mobile phone" přinesl onu mobilnost. Tudíž nevidím důvod, ho stále nazývat mobilní, když se v této hře navíc jasně jedná o chytrý telefon s operačním systémem. Je to pouze laictví a pobavilo mě to.
            • Smart znamená múdry/chytrí a nie nový...
              NextGen prináša lepší výkon (aj keď ho envidno ale to tu teraz nebudeme riešiť). A to že smart phone prináša OS je blbosť aj nokia 3310 mala svoj OS lenže nebol schopný takých vecí ako terajší android naviše s HW počítača s pred cca 8 rokov. *3*
            • Prosímtě, a tvůj smartphone není mobilní zařízení? A nejde z něj volat? Jestli na něm můžeš jen checkovat maily a máš na něm přivázanou kouli na řetězu, tak rozhodně chápu, že mu nechceš říkat mobilní telefon, ale možná by sis ho měl jít skočit reklamovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit