Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    hodnotenie a recenzia aka ma byt
    pravdiva , neskocili ste na lep od vyvojara a hype ste obisli , mate moj obdiv po dlhom case:D
    • Nebo to ber tak, ze chvilililinku pockali, co budou na hru rikat jejich ctenari a podle toho to pak napsali. Neni dobry, ze v recenzi zabira snad 1/2 textu stezovaní si na trhani, cukani a propady a navic vyslovene nedoporucuji ruzna nastaveni jen proto, ze se to recenzentovi doma trha. Vubec neberou v uvahu, ze jinym se to necuka, hraji plynule a maji slabsi hw.
      • nightborne
        Ja osobne jsem se potkal se stejnymi neduhy, jako jsou popisovany v recenzi. Muzu si za to trochu sam, protoze odmitam snizovat detaily (mozna trochu naivne verim sve 770ce), nicmene v noci je rychla honicka kvuli propadum framerate docela problem.

        Kdyz to ale clovek prekousne, jedna se o herne zabavny pocin s hloubkou pribehu a jeho podanim, ze ktereho ma jeden chut si prostrelit hlavu.
  • Kravicka
    Proc tam je metacritic na PS 4 kdyz je recenze na PC.
    • Protože má lepší hodnocení :D
    • Protože bagr.....
  • Už aspoň chápu proč hru odložili. Vydat to v období GTA 5, tak zdaleka neprodají tolik kusů jako teď po masivní kampani. Chytrý tah od Ubisoftu z hlediska marketingu, to ovšem nic nemění na faktu, že WD je těžký průměr a rozhodně ne next gen.
  • Když jsem hru poprvé zapnul, měl jsem neskutečný skoky v fps a byl jsem docela rozladěnej z toho finálního způsobů hackování. Když jsem to zapínal podruhý, snížil jsem si trochu grafický detaily a hra mi od té doby běží krásně plynule na dva roky starým kompu a pořád vysokých detailech. I ten systém hackování, kterej se ze začátku zdál špatnej, se pak ukázal jako skvělej doplňek do dynamiky hry. Pro příště je prostě možná lepší pohrát si s nastavením a poté hrát dál, než hned utíkat do internetových diskusí, aby jste mohli hatovat hru co nejdřív.

    Co se týče střílení z auta, taky mě to trochu mrzelo, řek bych ale že to tvůrci vypustili protože si chtěli udržet image "realné" hry a nechat hráče víc využívat hackování semaforů/barikád/etc. o čemž ta hra vlastně má být.

    To že ta hra byla neskutečně vyhypovaná asi není pochyb, nicméně za to nikdo nemůže tvůrce vinit,
    ti jen zkrátka chtěli prodat svou hru. Jediní koho můžete vinit jste vy jeslti jste tomu hypu podlehli, ale v takovým případě si nemůžete vybíjet vztek na hatování hry samotné. Marketing nedělá hru ten ji jen prodává.

    Hra má i strašnou spoustu chyb, nicméně jsem zatím ještě neviděl hru s propracovanějším světem (GTA V jsem nehrál), takže si myslím, že řada chyb se jí dá odpustit.
    • Propracovanej svet? Kde? Videls video v porovnani s Mafii? Jednickoou? Ten tvuj propracovanej svet neumi to, co umela gameska pred 10ti lety ...
      • Jack1947
        Pod takové věci bych se mohl klído podepsat, zároveň to jen ukazuje jak jsme celkově klesli. Herně i lidsky. MAFIA 1 vypadá mnohem lépe a žije více než toto.
        • Možná ve snech tehdy 11tiletého :)
          • Jack1947
            No to sice ano, jenže já reagoval na tu větu... Mafia1 jsem hrál bohužel až na (PS2 hrozna- špatná a anglická verze)

            Mafia1 na pc jsem defakto hrál až před pár lety, žádný nostalgik nejsem ale ta hra byla z českých luhů a hájů a byla to pecka. Která dodnes zůstala nepřekonána. Není ? ale mě tam rozhodně nic takového nechybí na svou dobu a i po to byla pecka a rád si ji opět zapařím. Wd je jen ukázka toho jak moc malá je linie, uvěřitelnosti a umělých keců které nebyli splněny né z poloviny ze čtvrtiny. Arkádový městský simulátor hackera holt bude až někdy jindy.
            • Jack1947
              Ne, v PS2 jsem tehdy neměl čip ale zlata PC verze Mafie1 ta je jediná a nejlepší. *4*
            • Beztak si to zase ukradnul *5*
          • Jack1947
            Tento argument padá do prázdna, vzhledem k tomu že jsem žádné herní pc tehdy ještě ani nevlastnil.
            • úplně do prázdna ne... musíš brát fakt, že mafie1 má punc nostalgičnosti a mladých pařanských let , to dost ovliňuje dle mého pohled na věc, když to vezmeš doslova tak můžeš i říct, že v mafii zas spousta věcí věcí není oproti WD :) jinak WD neobhajuju, mafia rulezz :)
    • ty jsi taky dobrej dmnt, strelba z auta je podle tebe nerealna, ale hacknout mobil behem 2s, popripadne semafory je tezkej normal.
      Takze ty schvalujes ze se naleje treba 1/3 rozpoctu do PR kecu nez co ja vim trebo do odladeni hry?
      Podle vseho si nehral ani GTA 4
      • ucho
        tak on tu nereálnost myslel tak, že v jedný ruce držíš mobil a hackuješ, takže by bylo celkem zvláštní, abys měl současně druhou ruku vystrčenou z okna a střílel. ovládání je omezené, nemůžeš dělat obě věci najednou. ta hra je o hackování, tak dali přednost hackování v autě. marketing je dnes důležitá věc, byla by chyba do něj nelít peníze...
  • ucho
    tak přeci jen byl můj prvotní tip správný :D
    jinak palec nahoru za to, že jde o textově nejrozsáhlejší recenzi na na českém webu.
  • RockStar
    Já jsem naopak rád, že redakce nepodlehla hypování a udělili hře to co si zaslouží. Předešlých pár dní bylo neuvěřitelných, nikde jsem neviděl nic jiného než WD. (Stejný jako když běžel kickstarter na Kingdom Come, to byla masáž až mě se z toho bolely záda.)
    • jsem rad ze jsi KC vzpomenul doufam ze i kceske hre budou stejne kriticke recenze a nizke hodnoceni pokud bude mit sve chyby
  • Už od dob Jana Eislera bývalo zvykem, že nejočekávanější herní pecky recenzuje vždy ten nejlepší redaktor, nebo nejlépe šéfredaktor, aby recenze měla váhu a respekt. *5*
  • Na to že měli více jak půlroční odklad bych ty tech. problémy nečekal. Hlavně když touží Ubisoft zavádět novou značku. Dal bych tomu 5 z 10 pač mám docela dobrou náladu. *4*
  • Grafika mi připomíná něco mezi Sleeping Dogs a Saints Row. Jede to, ale jako by to mělo být nové revoluční Crysis a chybí jakýkoli smysl pro detail. To je ten vysněný Next-Gen.
    • kennyB
      U každé konzole chvilku trvalo, než z ní vývojáři začali ždímat maximum *3*
      • Ale tahle hra neždíme maximum ani z oldgen.
        • kennyB
          Nikdo také neříkal, že bude.
      • O to je divnější, že se u těch nových už teď šetří na fps a rozlišení, aby hry vůbec nějak vypadaly.
  • Keyz
    Dobře jsem (ne)koupil.

    Minimálně do doby než s tím něco budou dělat. Jestli tedy vůbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit