Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Ještě že existují emulátory. Jinak bych si dneska už pořádnou hru nezahrál *4*
    • yenda1
      Zdravím kolegu emulátorníka. Co teď hraješ?
      • Robotron3
        http://www.gog.com/game/journeyman_project_2
        • Kurna, zase 6 babek v haji :) Tuhle hru si pamatuji, ze jsem o ni cetl v excaliburu, moc jsem si ji chtel zahrat, ale nemel jsem v te dobe masinu, na ktere by se to dalo hrat. Dik za tip :)
          • Robotron3
            Nezapomeň, že je ještě jednička a trojka. *3* Výborná trilogie....
            • No nebylo to uplne stejne, myslim ze pohyb byl plynuly v 3d prostoru. Ani za boha to nemuzu vygooglit :)

              Knights Chase to nebylo.
              • Reakce na příspěvek:

                Jo, Azraels tear, to je ono. Díky :-)
              • Reakce na příspěvek:

                nemyslis Azraels tear? byla to pecka :-)
            • Robotron3
              Zaty: Adventur s templáři bylo spousta, ale stylu jako Journeyman project? To mě bohužel nic nenapadá.

              I když možná jestli nemáš na mysli Knights Chase. https://www.youtube.com/watch?v=VSUGz8_uTWU
            • JoJo, mrknu na to. Ještě jestli neporadíš, nemůžu si vzpomenout na hru, bylo to něco podobného, ale točilo se to kolem templářů.
  • tam se daji hackovat i granaty ktere pak vybuchnou nepriteli v ruce *15* *15* *15* *15* to je ale hovadina
    • Veskoslav
      No ono některé moderní granáty využívá elektronickou rozbušku, takže zase taková hloupost to není v celkovém pojetí ve hře.
      • Lotr
        Ano je. Aby jsi něco mohl "hacknout" (což je samo o sobě špatný výraz) musí to mít příjímač a vysílač. Musí to být připojené k sítí.
        A prosím....který hlupák by si koupil chatující granáty? Který hlupák by je vyrobil.
        • "Everything is better with bluetooth" :D
        • Veskoslav
          Vždy se najde hlupák. Stačí se podívat na naše politiky
          • nebo na tebe...
    • walltar
      Já myslím, že ve hře ve které se můžeš hacknout do ocelové trubky už granátem nepřekvapí ...
    • Jasne dneska s iphonem nahackujes vsechno ale musis mit oblecek z assasins creed.
      A kazdej druhej negr z gheta tam ma skrytou kameru.
    • iNade
  • Takze games si dovolili dat o jednu desetinu min nez vsichni ostatni to je teda odvaha *1* bravo!
    Z recenze to vypada ze jediny problem jsou technicke problemy na pc, takze na konzolich
    to je vlastne 9/10 takze nikdo nakonec nemuze nic rict proti games .
    Patch uz je venku a dalsi bude nasledovat takze ty problemy kterym se venuje pulka recenze zmizi. Samotny gameplay, ktery recenze vychvaluje do nebes, by si zaslouzil tak 3/10 a ten tu zustane naporad stejny o tom se ale v recenzich nesmi mluvit psat.
    Hlavne nenasrat ubisoft to by pak nemuselo byt dalsich 10 assasins creedu zadarmo ojojoj.
    Nebo mozna dnes herni novinari nemaji paru jak ma vypadat dobra hra..

    Metacritic: Critic Reviews - 81 / 100
    User Reviews - 45 / 100
    • TheGGG
      ano, protože řídit se podle bandy haterů, trollů a ret*rdů z metacritic je lepší než se řídit profesionálnímy názory recenzentů. Jako sorry, ale když vidím že si na metu někdo založil účet jen aby dal 10krát po sobě 0/10, nebo dal 0/10 všem hrám z konkurenční platformy, či dal 0/10 všem hrám z nějaké herní série, tak mám vážné pochyby o inteligenci tamních users. Na steamu se ještě uživatelskými recenzemi dá jakž takž řídit, protože člověk alespoň vidí jestli "hodnotitel" danou hru hrál, ale na metu, kde se to hemží uživatelskými recenzemi typu: booooooooring 0/10, nebo shiiiiiiiiit 0/10, to fakt nemá žádnou hodnotu.
      • Ono sa to tam nehemží iba hatermi, ale aj fanboymi či deťmi, ktorí sa po odohratej hodine absolútne neštítia dať hre 10/10 a zakrývať si oči pred očividnými nedostatkami. Užívateľské recenzie sú jednoducho typu páči/nepáči, čo má tiež nejakú výpovednú hodnotu. Ostatne užívateľské skóre naozaj kvalitných titulov sa od toho od recenzentov až tak nelíši.
        • TheGGG
          fanboys jsou tam taky, pochopitelně jen další důvod proč hodnocení nevěřit.
  • fallanga
    Hra mě dost bavila, ale rozhodně to není žádný velký skok dopředu jak se nám snažil Ubi namluvit.
  • Jestli takhle ma vypada nextgen tak to potes koste, tehle hre to natre i Mafie, a Gta 4 pusobi proti tomuhle nextgenu jako hra z jine planety. Vsem co hru obhajuji, ja vyplaznout 1300 za takove paskvil taky se snazim si nejak tu investici obhajit. *1* Hodnoceni uzivatelu na Metacritic je jasny ,i kdyz objektivni taky uplne nebude.
    • Musíš se dívat na hodnocení PS4 verze a ta má kolem 6. A to je přesně odpovídající. Pc blbečkové si tam řeší ty svoje drm s uplay a trapné k+m a podobné nesmysly, týkající se nejvíce omezené platformy.
      • Presne tak vsichni beduji kvuli tomuhle ale pak daji hre 8/10 a ze hra je nudna, na to uz v recenzi neni misto *1*

        A ted na jinou notu se zasmejeme dalsimu konzolistovi ktery si mysli, ze se jeho platforma muze merit s PC *1* *1*
  • Inquisitor
    Tak hodinku jsem to zkoušel u známého a špatná hra to rozhodně není a žádný velký propadák taky ne. Jenom ten jízdní model se opravdu moc nepovedl. Ono zklamání pramení z toho velkýho hypu co okolo byl a jeho následné nenaplnění. Ale to je taky chyba hráčů, že se prostě nepoučí a pořád jedou předobjednávky. Když si člověk počká, tak vychytají mouchy a ještě klesne cena.
    • Řekl bych, že jízdní model je klíčový u takové hry. Za mě je to zkažené a pokud mám k dispozici velké město plné dopravních prostředků a je otrava v nich jezdit tak potom si hra nezaslouží víc než 5/10
  • owny
    Watch Dogs < Sleeping Dogs *6*
  • 60$ za špatnou konverzi z krabiček je zkrátka moc. Ještě že hry na PC za pár týdnů/měsíců stojí minimálně o 50% méně *3*

    Tahle hra měla pouze agresivní marketing a takovej hype, že jsem z toho zrušil předobjednávku a dobře jsem udělal. Zkušenosti se potvrdily. Dát takový prachy za něco, co si na tzv. nextgen hraje jenom v marketingovym letáku a pak zjistit, že Mafia 1 je detailnější... tak to v žádnym případě.
  • Jedno moudro se sem přesně hodí. Vždy očekávej to nejhorší a nebudeš zklamán. Tolik asi zatím k Watch dogs
    • Myslím, že to bylo: Vždy očekávej to nejhorší a potom můžeš být příjemně překvapen.

      A nebo taky ne...
      • hlavní že význam zůstává....
  • Stejna znamka jako Metro Last Light ktery sem 3 krat dohral. Bravo, opravdu ste na Watch Dogs nenechali nit suchou. Ach jo podle ceho uz se ma clovek ridit pri nakupu her? Podle recenzi to totiz nejde.
    • No rozhodně bych si nikdy nekoupil hru podle recenze na games.cz :D
    • ucho
      Člověk se má řídit především podle vlastního úsudku. Poskládat si informace dohromady, i v řadě recenzí bys měl být schopný vyčíst, zda se ti hra bude líbit nebo ne. A úplně ideální je si pustit na internetu nějaká gameplay videa, kde uvidíš průchod nějakou misí, co se tam dá dělat a tak. Na základě toho všeho by měl hráč být schopný si hru ocenit, za kolik by mu stálo si tohle zahrát. Samozřejmě řídit se číselným hodnocením je hloupost, protože to číslo nevyjadřuje, jak se ta hra má líbit všem hráčům, to je jen jakési pseudovyjádření obecné kvality titulu, což ještě neznamená, že tě ten titul bude bavit...
      • Jak poznam s gameplaye jizdni model? U tohohle typu hry je to zakladni vec. Precist si recenzi at uz kdekoliv, tam se docist ze jizdni model funguje dobre ,a pak si to zahrat a videt tu silenost. No nevim
        • ucho
          Pustíš si video, kde někdo jezdí autem, a uvidíš, co všechno s ním na té silnici dělá. Většina jízdních modelů je o zvyku. Ze začátku ti většinou přijde divný každý nový, protože už jsi na nějaký zvyklý z jiné hry a očekáváš skoro stejné chování. Často si ale po čase zvykneš na ten další, stačí tomu dát čas. Tím ale neříkám, že jsou všechny jízdní modely stejně kvalitní.
          • Ja teda podle videa nepoznal jak se me bude auto ovladat. Ve WD je treba uplne nerealny jezdit se sportakama, zkus si dat treba misi v garazich to je silenost. Jenom se lehce dotknes klavesy a auto vystreli jak raketa, a zkus takhle v tech garazich zatacet, o tom ze jiny auto nez sportak neni na tuhle misi k dispozici se ani nebavim. A to je jen zlomek blbosti a nelogicnosti ktery ve hre sou.Ne tohle se nepovedlo
    • Pri hrach ktore su aj na steame sa skor spolieham na recenzie od hracov. Len viac nazorov vie povedat co je hra zac a recenzie na game weboch mi nikdy nepovedali co je dobre a co nie. Tu to recenzuje jeden clovek, on moze mat svoj styl hrania a ten aj presadzuje. Ked recenziu napisu hraci a vacsina sa zhoduje na rovnakych chybach tak mam lepsi obraz o hre. + a - taktiez.
      Horsie to je u hrach ktore tam nie su.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit