Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neuvěřitelní trailer, come back nazi a k tomu The Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower. :D
  • Zoufalá doba si žádá zoufalé činy, viď Katko? Ale proč paratizovat na vlastních spoluobčanech? Zasloužila by jsi si kulku do hlavy. ;) Pač se můžeš přidat ke stejné cházce jako jsou ŠMEJDI. ;) Škoda že už zrušili Terezín.
  • Velice děkujeme za informaci, ale tady nejsou tak retardovaní lidé, aby chodili na takové to spamy.
  • Cervenu mozes mat v hube a cierne pod ocami. Pal s tymi sratchkami pre retardovanych spammovat inde ...
  • shmeck
    FU! *14*
  • Ahoj :) Po netu se právě šíří novinka, jak si vydělat nějaké peníze.. Hraju si s tím už od dubna a jsem nadšená *14* Kamarádi, kteří mi to poradili, jsou už dnes celkem vysmátí *1* Akorát je potřeba se na to podívat rychle, protože to brzy zkončí... Najdete to na http://www.Cervena-Cerna.cz
  • Já jsem z pokračování nadšený, titul z roku 2001 i 2009 se mi nesmírně líbil a věřím že Bethesda z toho udělá něco slušně hratelného, poslední dobou dělá kvalitní práci např. Dishonored a skyrim( ten jen díky workshopu)
  • Me se wolf z 2009 taky libil, nenudil jsem se. Rozhodne mi sedela takova ta "volnost", odboj a okultismus.
  • Nvm, rtcw tu a tam dohraju i dneska a k wolfovi 2009 jsem se od dohrani nevratil. Ted jen tak z pameti me neuveritelne nudilo samotne mesto a nekonecny respawn a co bylo asi zasadnejsi, tak samotne strileni nacku nebylo tak uspokojujici jako v rtcw a to i kdyz si ty dve hry zahraju po sobe. Mozna je to velmi subjektivni vec, ale kdyz me u strilecky nebavila samotna strelba, tak ten zbytek to vynahradi jen tezko.

    Ale na druhou stranu tohle se mi stava casteji u tech novejsich strilecek. U novejsi hry me opravdu bavila samotna strelba snad jen u Rage.
  • no RTCW jsem si zamerne zahral po dohrani Wolfa 2009 a krom grafiky a absence medailonu to je to same v blede modrem . Stejnej typ akce resp. blbejch nepratel a mohl bych pokracovat . RTCW mam rad ,ale nejsem ten tip cloveka co bude donekonecna brecet jak to bylo driv lepsi a tak dale . Ja jsem vdecnej za Wolfa 2009 protoze si zanechal vse dobre z RTCW a pridal k tomu dve dymenze coz povazuju za dobrej napad . Jedina vec co bych dal pryc je automaticke doplnovani zdravi . Na lekarnicky proste nedam dopustit .
  • Ten jsem taky dohrál a možná bych ani neřekl tyjo . Ale taky mě bavil, vo tom žádná ale v tom poslednim mě strašně dostává to přepínání dimenzí a taky dostávání "questů" a že si je můžu plnit jak chci, tuning gunů atd. UDK rocks ;-)
  • Spades
    Určitě bych si taky něco takového zahrál. Přecejen něměčtí vojáci byli úplně stejní jako spojenečtí. Kdyby se místo Německa narodili v Británii, taky by bojovali za spojence a ne za nacisty.

    Chyba nebyla ve vojácích, ale ve vůdcích, proto by určitě bylo zajímavé vidět ten příběh z druhé strany.

    Všichni furt bere vojáky druhé strany jako ty nemorální zrůdy, ale představit si, že by například Rusové udělali hru, kde je hlavní nepřítel Amerika... To si nedokáže představit nikdo.
  • RTC z roku snad 2001 je mnohem lepsi a to i dnes.
  • tohle neni druha svetova
  • TheSilverBoy
    Yufii: já proti nim nic nemám jen jestli si ho koupí dost lidí na to aby se prodal.....

    residentevilfans@tiscali.cz: Pravda pravdouci :)

    btw. tahle komunita je vážně divná...dávání dislike za že se normálně zeptám?
    jeden z mých příspěvků a hned mě to odradilo :D
  • Grandhalf
    Wolfensteina neni nikdy dost *1* Mimochodem zrovna hraju "Wolfenstein" z 2009 a to je vopravdu nářez . Kdo nehrál , vřele doporučuju ... Fakt sem byl překvapenej a vůbec sem od toho nečekal takovou solidní řežbu ( a i docela na dlouho ) ... Zdar ...
  • Nepředpokládám, že budou pobíhat v kraťasech.
  • a kde sou nazi dinosauri?!
  • akorát že hendrix nežil počas 2ww takže to k tomu nepasuje, kdyby delali hru z vietnamu tak jo...
  • Nacismus je německý a je silně xenofobní a komunistický...(komunismus i nacismus jsou skoro stejné ideologie)
    Fašismuj je italský řečeno expanzivní režim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit