Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci znít nějak zvláštně, ale rád bych si také alespoň jednou zahrál i za protistranu. Jaký neskutečný příběhový potenciál o morálních dilematech a lidskosti/nelidskosti by měla třeba herní podoba v realistické FPS z tažení na východní frontě z německého úhlu pohledu?

    Jinak na Wolfensteina se těším, snad to nezkazí. A plně doufám v návrat kyborgizovaných übersoldaten *3*
    • O tomto přemýšlím, když v Hearts of Iron za Němce válcuju Sověty, vyženu je za Ural a pak rekonstruuji a používám onen "lebensraum". Hra morální otázky neřeší, ale člověka napadne, jak by asi vypadala Moskva po reálném ekvivalentu strategického a logistického vybombardování na nulu ve hře, nebo jak by dopadl Leningrad, kdyby místo tříletého obléhání Němci měli námořní převahu, připluli v deseti těžkých bitevních lodích a týden nonstop stříleli na město. A když se mi "povede" něco udělat historicky přesně, myšlenky jsou podobné.
      Nicméně k nápadu realistické FPS. Musela by přinést naprosto revoluční prvek do tohoto žánru - hráč by de facto musel nakonec prohrát. A už kvůli tomu bych takovou hru chtěl. Na toto téma by šla zahrát velká škála osobních dramat až někam k nihilistickému pocitu bezmoci a zbytečnosti, který se těžko dostaví ve hře, kde hráč sám vyhraje válku.
    • Vy jste úplně šáhlí. Měli jste jít na vojnu. Morální dilemata... :-D
      Nažrat se a přežít do druhýho dne. Víc asi těžko někdo řeší. U mně platilo nechytnout rajony, neudělat průser, splnit časový normy a večer veget. Lidskost a dilemata... (těžko můžeš pochopit dobu, kterou jsi nezažil a navíc z úhlu pohledu, který tě někdo naučil)
      • davidBray
        tobě v nicku chybí T. že ano :)
      • Ale no tak, bavíme se tu o hrách a ne o reálném životě ;) A jentak mimochodem; armádu, ačkoliv dobrovolnou a z vlastního zájmu, mám za sebou. Několik let :)
  • hm.. nejlepší je Return to castle který jsem přehrál stokrát, nejlepší hra, a pak přišel pro mně totalní otřes... novej wolfensteine, rýžovat na značce to jo prznit ju proč ne, hlavně že budou prachy..... tak snad tohle dopadne dobře, stále doufám, i AvP 1 a 2 byli moji olbíbenci a jak to dopadlo, nemusím ani říkat... jdu radči brečet do koutu.
    • jj Return měl skvělou kampaň. Bohužel jsem ho náhodou objevil teprve před pár lety. Došel jsem k prvnímu bossovi a říkám si jaká to byla skvělá a poměrně dlouhá hra. A ejhle, já byl teprve v první 1/4 :). Člověk je už z těch dnešních FPS zblblej *1*
  • Ty válečný německý kříže vypadaj na tom robotovi parádně!! *5*
  • hmm, to kolko bude mat Blazkovic rokov? pocas vojny vyzeral na 30tnika, v 60tich rokoch bude skvely dedko:)
    teraz po prvykrat bude mat obmedzenie nosenia len 2 zbrani aj zmysel *1*
    • Místo nože vycházková hůl, v pozdějších fázích perk "chodítko" (2 zbraně najednou s minimálním zpětným rázem, kdo viděl Cockneys vs Zombies asi ví). A dost. :) Smějte se důchodcům, dokud sami nejste jedni z nich.
  • já bych konečně v nějaké hře chtěl hrát za nácky a pořádně nakopat brity a amíky do zadnic :( Blitzkriegy, CoH apod. mě nebaví, já bych radši nějaké Call of Duty 1 za Wehrmacht... nedávno jsem hrál Silent Storm za nacisty a nemohl jsem si ten pocit vynachválit :)
    • Spades
      Určitě bych si taky něco takového zahrál. Přecejen něměčtí vojáci byli úplně stejní jako spojenečtí. Kdyby se místo Německa narodili v Británii, taky by bojovali za spojence a ne za nacisty.

      Chyba nebyla ve vojácích, ale ve vůdcích, proto by určitě bylo zajímavé vidět ten příběh z druhé strany.

      Všichni furt bere vojáky druhé strany jako ty nemorální zrůdy, ale představit si, že by například Rusové udělali hru, kde je hlavní nepřítel Amerika... To si nedokáže představit nikdo.
    • počkej si na festung europa
      • Ta hra bude nářez, díky za upozornění, ani jsem netušil, že něco takového vytvářejí a ještě na CryEngine 3!
        • Není zač :-) Jestli jsi hrál mod Darkest Hour pro Red Orchestru, tak asi zhruba víš, co od hry čekat.
    • jindra.veliky
      A proc touzis bojovat za rezim, kterej chtel tebe i tvuj narod prestehovat za Ural, pozabijet vsechny zidy, cikany, homosexualy a dalsi skupiny...?
      • Ja uz dlouho premyslim nad tim, ze by se toho mel nekdo chytnout a udelat takovou trochu "hlubsi" strilecku. Neco jako byl Spec Ops: The Line. Hra s poselstvim, ze valka je pekna k*rva.
        A prave kampan za Nemce mi na tohle pripada idealni, protoze by bylo mozne dobre zmapovat cestu od nadseni z jednoho vitezstvi za druhym, pres postupnou stratu iluzi az po krute poznani a ze ti, kteri je do toho pekla poslali, je opustili a ze uz nebojujou za vitezstvi, ale jenom o sve hole zivoty... Vlastne takova protivalecna valecna hra.
        Ted zrovna ctu knizku Nezapomen na zle casy od Guntera Koschorreka. Je to takovy dennik nemeckeho vojaka, ktery jenom se stestim unikl z kotle u Stalingradu a pak pusobil aj na jinych frontach. Myslim, ze by se to dalo dost dobre zpracovat...
        • Člověče zrovna čtu tu samou knihu, je skvělá - nejlepší co jsem z německé strany četl, ale těžko říct, jaké emoce by vzbudila hra z německé strany... Stačí se podívat na kontroverzí reakce, které vyvolala německá minisérie Unsere mutter, unsere vatter, která poukázala na různé citlivé věci, o kterých se moc nemluví - Polsko a Rusko by teď nejraději vyhlásili Německu válku *1*
      • a proč lidé hrají ve Starcraftu proti vlastní rase ? protože to je hra ? proč někdo hraje za turky v Medieval 2 TW a vyhlazuje křesťanské národy ? protože to je hra ? *7* už mě nebaví klasické herní klišé s americkými náturami hlavních postav
      • protože má modré oči a blondaté vlasy jidnro, takže ty nás musíš vždy zachránit a reprezentovat nás za stranu spojenců
    • jojo, starý dobrý, těžký silent storm.
  • Lawliet
    Pecička téma. To si rád zahraji. *2*
  • Mně stačí, že je v názvu Wolfenstein a je jasný, že si to stopro zahraju.
  • All Along the Watchtower tam zjevně není jako atmosférická hudba. Já toto použití respektuju. A mimo to cokoliv je lepší, než ty elektronické disharmonické výkaly, které teď všichni všude tlačí.
    Video je hezké. Ale mechové... Někdo zřejmě hodlá sjet minimálně jednu z módních vln. A to mě činí ostražitým.
  • Jedno slovo: Hurá ! *3*
  • Hmm pamatujete si Mortyr ?? Uplne identicky problemy ...... a mechove ..... zajimave i kdyz tam slo ve finishi o cestovani casem
    • To bylo první co mne napadlo po přečtení článku *4*. Uvidíme, řekl slepý *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit