Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ethy
    U Wolfa 3D jsem proseděl dětství a u Returnu jsem seděl zase s beďarama , takže vztah ke značce mám velice, velice kladný. Avšak po posledním Wolfovi se teda dost bojím... Ale budu rád, když mě autoři překvapí *4*
  • Magister_Peditum
    Takže trochu jako mytologicko-scifi obdoba Otčiny? *1*
    • Vidíšto. Na toto bych málem zapomenula, díky za připomenutí *4*
  • Ja to chcem aj na Mac-a *3* *7*
  • Podle wikipedie to bude šlapat na engine id Tech 5, na kterém jel i Rage který se my místy zdál kreslený, snad to pojede na nové generaci id Tech 5 (určitě engine prošel menšími úpravami).
    Nějaká zmíňka jestli budou české titulky?
  • Já jsem z pokračování nadšený, titul z roku 2001 i 2009 se mi nesmírně líbil a věřím že Bethesda z toho udělá něco slušně hratelného, poslední dobou dělá kvalitní práci např. Dishonored a skyrim( ten jen díky workshopu)
  • Mozek
    Nesnáším střílení plechovek *13*
    Takhle zkazit Wolfika jako jednu z mála originálních, ale stále kvalitních FPS. *7*
  • There's too much confusion...
    • inappropriate music and video display anything ... waste *13*
  • mnoo jelikoz sem tento tyden rozehral posledni dil wolfika urcite si to rad zahraju:) toho posledniho wolfika jsem si dal na nej obtiznost a hraju to po vecerech:) celkem sranda a bavim se u toho. tak snad i nastupce dopadne dobre
  • Neuvěřitelní trailer, come back nazi a k tomu The Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower. :D
  • :( A zase se bude hrát jen za tu korektní stranu ? ...... Doufejme že opustí "open" world a vrátí se k řáznému Returnu ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit