Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě trailer... a moc hezkej. Obrázky v galerii mě taky namlsaly. Jestli to bude založený na kosení mechů si netroufám odhadnout. Vždyť v původním Wolfikovi taky byli robotický potvory, no spíš cyborgové, či robo obleky. To je fuk. Mě roboti nevadí, spíš naopak. Ale i tak tam předpokládám široké spektrum nepřátel, jak to u Wolfa bývá. Takže se těšim *1*
  • Tak to je pecka trailer. Perfektní záběry a hudba co se přeline do Hendrixe. Něco takovýho jsem dlouho neviděl:)
  • Spades
    Že by konečně originální FPS? A nejlépe nějaká, která není totální sh!t?
  • hudba je pecka a hodila se, mi přišlo :)
    • Že? ....ja si tiež myslím, že tá hudba sa tam hodí :)
  • jeste dodam ze ten filmecek je hodne dobrej:) hlavne posledni sekundy. music a to jak hlavni hrdina stoji pred tema plechovkama a rika ze zapomeli na nej.. pecka:)
  • Tak Hendrix byl skvělý :D
  • God-of-War
    Už je čas nakopat nácky do řitě:). Srajler pecka a Hendrix to podrtil *5* .
  • hmmm solidní špíl *8*
  • Grandhalf
    Wolfensteina neni nikdy dost *1* Mimochodem zrovna hraju "Wolfenstein" z 2009 a to je vopravdu nářez . Kdo nehrál , vřele doporučuju ... Fakt sem byl překvapenej a vůbec sem od toho nečekal takovou solidní řežbu ( a i docela na dlouho ) ... Zdar ...
    • RTC z roku snad 2001 je mnohem lepsi a to i dnes.
      • Ten jsem taky dohrál a možná bych ani neřekl tyjo . Ale taky mě bavil, vo tom žádná ale v tom poslednim mě strašně dostává to přepínání dimenzí a taky dostávání "questů" a že si je můžu plnit jak chci, tuning gunů atd. UDK rocks ;-)
        • no RTCW jsem si zamerne zahral po dohrani Wolfa 2009 a krom grafiky a absence medailonu to je to same v blede modrem . Stejnej typ akce resp. blbejch nepratel a mohl bych pokracovat . RTCW mam rad ,ale nejsem ten tip cloveka co bude donekonecna brecet jak to bylo driv lepsi a tak dale . Ja jsem vdecnej za Wolfa 2009 protoze si zanechal vse dobre z RTCW a pridal k tomu dve dymenze coz povazuju za dobrej napad . Jedina vec co bych dal pryc je automaticke doplnovani zdravi . Na lekarnicky proste nedam dopustit .
          • Nvm, rtcw tu a tam dohraju i dneska a k wolfovi 2009 jsem se od dohrani nevratil. Ted jen tak z pameti me neuveritelne nudilo samotne mesto a nekonecny respawn a co bylo asi zasadnejsi, tak samotne strileni nacku nebylo tak uspokojujici jako v rtcw a to i kdyz si ty dve hry zahraju po sobe. Mozna je to velmi subjektivni vec, ale kdyz me u strilecky nebavila samotna strelba, tak ten zbytek to vynahradi jen tezko.

            Ale na druhou stranu tohle se mi stava casteji u tech novejsich strilecek. U novejsi hry me opravdu bavila samotna strelba snad jen u Rage.
  • Rhulad
    Chronicles of Riddick... jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál a nejlepší filmová hra vůbec. To je tak vše co je zajímavé na tomhle oznámení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit