Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mnoo jelikoz sem tento tyden rozehral posledni dil wolfika urcite si to rad zahraju:) toho posledniho wolfika jsem si dal na nej obtiznost a hraju to po vecerech:) celkem sranda a bavim se u toho. tak snad i nastupce dopadne dobre
  • hm.. nejlepší je Return to castle který jsem přehrál stokrát, nejlepší hra, a pak přišel pro mně totalní otřes... novej wolfensteine, rýžovat na značce to jo prznit ju proč ne, hlavně že budou prachy..... tak snad tohle dopadne dobře, stále doufám, i AvP 1 a 2 byli moji olbíbenci a jak to dopadlo, nemusím ani říkat... jdu radči brečet do koutu.
  • !!!
  • Nechci znít nějak zvláštně, ale rád bych si také alespoň jednou zahrál i za protistranu. Jaký neskutečný příběhový potenciál o morálních dilematech a lidskosti/nelidskosti by měla třeba herní podoba v realistické FPS z tažení na východní frontě z německého úhlu pohledu?

    Jinak na Wolfensteina se těším, snad to nezkazí. A plně doufám v návrat kyborgizovaných übersoldaten *3*
  • Mně stačí, že je v názvu Wolfenstein a je jasný, že si to stopro zahraju.
  • Přijde mi opravdu nechutné, ohlašovat hru s takovým tématem v předvečer dne, kdy si všichni dobří lidé s radostí připomenou vítězství nad jedním z největších zel lidské historie.
  • Lawliet
    Pecička téma. To si rád zahraji. *2*
  • Rhulad
    Chronicles of Riddick... jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál a nejlepší filmová hra vůbec. To je tak vše co je zajímavé na tomhle oznámení.
  • alladjex
    Kdyby to mělo stejnou atmosféru jako ten trailer ...
  • inappropriate music and video display anything ... waste *13*
  • Safra mohl by to být ten nejlepší Metal Gear ....
  • :( A zase se bude hrát jen za tu korektní stranu ? ...... Doufejme že opustí "open" world a vrátí se k řáznému Returnu ....
  • There's too much confusion...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit