Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně osobně se Iron Sky líbil... neskutečné množství narážek, které hodnotící většinou beztak ani nepostřehli. Ten film možu doporučit (:
  • Hmm pamatujete si Mortyr ?? Uplne identicky problemy ...... a mechove ..... zajimave i kdyz tam slo ve finishi o cestovani casem
  • jj Return měl skvělou kampaň. Bohužel jsem ho náhodou objevil teprve před pár lety. Došel jsem k prvnímu bossovi a říkám si jaká to byla skvělá a poměrně dlouhá hra. A ejhle, já byl teprve v první 1/4 :). Člověk je už z těch dnešních FPS zblblej *1*
  • jeej to vyzera ako IronWolf alebo WolfMan alebo IronWolfMan ? tak nejak to video mi pripomenulo Iron Mana hmm... Ale som celkom zvedavy ako si Machine Games poradi s id Tech 5 na ktorom to pravdepodobne pobezi.
  • Ja to chcem aj na Mac-a *3* *7*
  • Jedna otázka. Je na dnešním trhu místo na (hlavně) single FPS hru?
  • Magister_Peditum
    Takže trochu jako mytologicko-scifi obdoba Otčiny? *1*
  • Magister_Peditum
    Tak Iron Sky není špatný, jen od toho nesmíš čekat příliš (na to, s jakým rozpočtem pracovali bych řekl, že to celkem povedený). Hlavně hodnocením na ČSFD se nedá dost dobře řídit. *3*
  • Ale no tak, bavíme se tu o hrách a ne o reálném životě ;) A jentak mimochodem; armádu, ačkoliv dobrovolnou a z vlastního zájmu, mám za sebou. Několik let :)
  • Jedno slovo: Hurá ! *3*
  • aha...maschinegames a bethseda... :-(
  • Otázka bude, kdo všechno z ID Software se na tom podílí. Značka nemá na kvalitu vliv, ale ti ve studiu...
  • Vy jste úplně šáhlí. Měli jste jít na vojnu. Morální dilemata... :-D
    Nažrat se a přežít do druhýho dne. Víc asi těžko někdo řeší. U mně platilo nechytnout rajony, neudělat průser, splnit časový normy a večer veget. Lidskost a dilemata... (těžko můžeš pochopit dobu, kterou jsi nezažil a navíc z úhlu pohledu, který tě někdo naučil)
  • na počest pobiju sto nácků (Return to castle wolfenstein), auf wiedersehen und heil unseren waffen!
  • zrovna jsem chtěl sosnout Iron Sky a když jsem četl hodnocení, zarazilo a zamrzelo mě, jakej promrhali potenciál. Tak držim pěsti tomuhle.
  • Tak to je pecka trailer. Perfektní záběry a hudba co se přeline do Hendrixe. Něco takovýho jsem dlouho neviděl:)
  • Tak Hendrix byl skvělý :D
  • jeste dodam ze ten filmecek je hodne dobrej:) hlavne posledni sekundy. music a to jak hlavni hrdina stoji pred tema plechovkama a rika ze zapomeli na nej.. pecka:)
  • zel ???? to je jako dneska svátek zelí ??? oukej .. smoke weed *2*
  • Ethy
    U Wolfa 3D jsem proseděl dětství a u Returnu jsem seděl zase s beďarama , takže vztah ke značce mám velice, velice kladný. Avšak po posledním Wolfovi se teda dost bojím... Ale budu rád, když mě autoři překvapí *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit