Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je logické, že třeba u děla máš určitý rozptyl, který je daný částečně náhodně, ale hlavně záleží na úsťové rychlosti střely, jejím tvaru a hmotnosti a taky na délce hlavně. Kdyby to střílelo pořád do jednoho místa, tak by to asi nebylo ono. Respektive dá se to po pár střelách lépe odhadnout a působí to přirozeněji než magický kruh u WoT, kde se navíc náměr sám nastavoval podle toho na co jste ukázali a třeba trefit tank, který zmizel na horizontu, ale věděli jste, že tam je, nešlo.
  • Hry jen s jedním tierem byly naopak nejlepší a nejvyváženější a často to skončili hodně těsně. Tanku je na jednom tieru hodně, vždyť pořád přidávají další i s národy. BTW tohle je taky jeden z těch hodně papouškovaných argumentů, proč nejít do menšího rozpětí tierů, že bys pak viděl pořád těch pár stejných tanků a evidentně jim to stále někdo baští. Přitom reálně se jen báli toho, že pak hráči nebudou mít motivace hrát vysoké tiery a skončí někde mezi. Kde se ještě dá hrát zadarmo a bude je to bavit víc. Tzn. více zábavy a méně utrácení za zrychlený postup/kredity a premiovou munici. Oni jdou ale opačnou cestou. Cílené neférové bitvy, takže buďto rage quit a nebo platíte za výhody. Jasně že jim jde o peníze, ale jiné hry ukazují, že to lze dělat i slušněji a nekazit zážitek ze hry.
  • ja WoT prestal hrat ve chvili kdy mi ISko znicili zasahem do blatniku...
  • wenceslaus
    DCS - koukal jsme, že budou mít i WW2 ale jak budou ovladatelný, kdo ví.
    Pořád jsem se chystal to vyzkoušet, ale moderní technika a/nebo mapa mě moc neláká.
  • wenceslaus
    Na GTX 770 mám 60fps.
  • Otázka jestli někdo ví, kdo se o WOT zajímá, jestli se WG neplánuje do WOT přidat nějaký nový módy? Konkrétně hru pro jednoho hráče?
    Vím že to u online hry bude znít jako dost divnej dotaz, ale WOT jsem přestal hrát právně kvůli lidem. Prostě mě se.e když jsem občas nejlepší v týmu, prostě se někdy zadaří ale zbytek je banda tupců a prohraje se drtivě, na druhou stranu samozřejmě nejsem nejlepší pořád, v dalším zápase si zase můj tým docela zasřílí ale já se k ničemu nedostanu nebo zas to poseru já. Prostě je to furt dokola a už mě to nebavilo, rád bych si zajezdil s pár tanky ale tak jak chci já a ne jak se musí protože to zrovna takhle dělají všichni. Chápe někdo jak to myslím?
  • Jestli to nekdo jeste hrajete, tak jen tak pro info (stahovat to nebudu), jeste porad to v menu zere 100% jednoho jadra, presto ze to vlastne vubec nic nedela?
  • Jedna vec je prostrelit a jina je poskodit ... a to je neco, co ve wotku nefungovalo naprosto nikdy. Navic "vyvojarum" neprislo divny, ze tank je odolnejsi z boku a zezadu, nez zepredu.
  • Chmm ... to spis vypada, ze dochazej hraci, protoze drive se bez potizi vetsina (a to naprosto drtiva) bitek vesla do 2 tieru. 3ti se objevoval tak mozna ve 3 rano a pozdejs.
  • A uz soudruzi poresili ten nehorazne tragickej vykon na naprosto libovolnym HW?
  • 2Abi: A to vsechno je dany pristupem WG, protoze hraci, kteri to hrat umeli tam uz davno nejsou. Koho by totiz bavilo hrat 99 ze 100her s tardama, ktery vychcipou behem prvnich 20s. A koho by bavilo grindovat desitky tisic her k vybranymu tanku, aby ti ho tejden potom nerfli.

    Na prsuer zadelali uz v okamziku, kdy do toho pridali ty zasobnikovy nesmysly. O tom ze lt bez potrizi prezil zasah z hvy jako by se nechumelilo, pricemz v realu by byl anihilovanej ...

    Na WT je paradni mimo jiny prave to, ze kdyz tebe (nebo ty) neco trefi, tak vis co, kam a proc si chcipnul. Ve Wotku proste chcipnes ... protoze te neco hitlo skrz kopec nebo skrz zed ... jedndosue proto, ze se takovy veci delat daj a ti co to vedi tak to samo vyuzivaj. Soudruhum z WG to nevadi.
  • Naprostej souhlas, moc hezky shrnutý. *15*
  • To už je snad téměř mrtvá hra, kterou nikdo nehraje.
  • wenceslaus
    Zamotal jsem se do toho. Chtěl jsem tím říct, že až do patche 1.0 má WoT sotva polovinu krásy WT :)

    *reakce na Kámen níže
  • armor warfare má sice horšího grafiku a čeká se dýl na hru ale jinak je to suverénně nejlepší hra
    upravili přesně to kvůli čemu WOT i WT přestal hrát
    opravdu nechápu proč se lidi tak rádi do armor warfare strefují
  • Tedka 50% až bude 1.0 tak těch 200% bude. Wotko ale bylo vždy vizuálně lepší.
  • Právě naopak :)
  • wenceslaus
    Počkat... těch 200% jsi nemyslel až po patchi 1.0? Teď? To je tak 49,5%
  • to jsou rady, weakspoty znám, ale stejně ti jsou na nic, pokud musíš vypálit 10+ ran.
  • Ahoj, zaprvé každý tank má slabé místo :) stačí juknout na stránku Tanks.gg najít si tu nestvůru co ti kazí život dát si 3D model a podívas se kam to párat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit