Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale ty hodnoty jsou skryté. Nebo ty je znáš?
  • Kolik ze to mas ve War Thunder nahrano hodin?
  • Sry, ze jsem vyznel jak fanboy, ale to rozhodne nejsem. Naopak kritizuji WoT v mnoha ohledech, a proto me do te hry dostanou zpatky maximalne tyto vetsi updaty. Jen si stojim za tim, ze MM byl pro me vzdy to nejmensi, co mi na tech spatnostech WoT vadilo. Nerikam, ze system, kdy se potkaji tanky s rozdile 0-1 tieru neni lepsi a rozhodne bych si klidne minutku v te rade pockal, jen aby se naslo dost hracu.
  • wenceslaus
    Ty tanky budou samostatně. Ono všechny ty Battle of... jsou vvlastně moduly (nová mapa + letadla) ale jedna hra. Vylepšení enginu se týka všech her, mají stejné menu, lidé můžou hrát na společných serverech atd.

    Jinak teď vyjde Battle of Kuban a další bude Battle of Bodenplatte ale to se tanků moc týkat asi nebude.
  • Myslíš 3-5-7, kterým vylepšili nenáviděné hry za bottom tier, které byly jednou za uherák, tak že teď je máš víc jak polovinu času, ale trpí s tebou ještě dalších 6 hráčů, ale údajně je to super, protože máš alespoň po čem střílet, když i na druhé straně je 7 stejných chudáků, ale už zapomněli dodat, že hru stejně neovlivníte, protože jakmile potkáte +2 tier tank, tak je konce a pokud u vás v +2 tier tank sedí jouda, tak se můžete jen koukat.
  • jistě rajče jako vždy máš pravdu:


    https://cs.wot-life.com/eu/player/Reeki-500434067/
  • Shaker
    Voni ani ty goldy nejsou vsemocny, kdyz je clovek lama (coz ja sem, takze vim, o cem mluvim)...
    V ty hre jde ale i o postaveni tanku, nauhlovani, taktiku, kdo ztrati prvni nervy atd.
  • Shaker
    Diky. Moc se v IL2 hrach neorientuju, vim, ze jich je strasny mnozstvi... Jak to teda je, ktera je ted nejnovejsi a pridavaj do ni DLC s tankama? Chapu taky, ze se spojili s Rise of Flight a cely to daji nejak dohromady, ale opet nevim, jestli v novym titulu nebo formou DLC...
  • k čemu ti je potom tank, který spoléhá na pancíř a ostatní vlastnosti má slabé, když ho pak každý jouda vezme čelně, když si nabije premiovou.
  • Shaker
    Chapu dobre podle tvyho puvodniho prispevku, ze k tomu ses ty ani nedostal... salate (kdyz sme u ty zeleniny)
  • jo jo říká rajče, kterému stačí, že ve hře vidí jezdit tanky :-))
  • Ano, stejně malou, ale vždycky tam někdo +2 bude a já budu dole daleko čstěji než uprostřed nebo nahoře, ale fanboys asi neumí počítat. Navíc ne s každým tankem se dá rozumně hrát +2. Zejména pomalé opancéřované krabice jsou v háji. Tenhle posun nevadí pouze rychlím tankům s dobrým dělem, ale pokud v něm nejsi, tak v té hře nic moc neuděláš. Hraješ jen terč pro ostatní a doufáš, že za pár her si budeš moct zase zastřílet ty. U multiplayeru bych čekal minimálně vyrovnanou šanci ovlvinit hru a né rozbitou hru, kde to schválně dává slabé a silné pohromadě.
  • Shaker
    Tak si nam popsal, jak se to hraje "u vas" a ted ti chci podekovat, ze ve wotku nebudes plevelit dal :)
  • wenceslaus
    IL-2 má mousecontrol. A neměl jsem s ním žádný problém. Ale zkoušel jsme ho opravdu jen letmo, ze zvědavosti a ne všechny servery ho povolují.

    na youtube se tomu někdo věnuje podrobně:
    https://www.youtube.com/watch?v=Jk5VPgav8CI
  • Ano, tohle jsem si taky přečetl na foru od těch co ten nesmysl hájí a je to jen papouškování slov vývojářů. Bottom tier si přdtím rozhodně nebyl tak často, což je už na první pohled patrné. Jasně, ty bitvy nestáli za nic, ale místo více vyvážených bitev s rozdílem 1-0 tierů cpou tenhle nesmysl, kdy jsi dole prakticky pořád a jedeš proti +2 tierům. Místo 2-3 je teď dole 7 tanků. Teoreticky máš po čem střílet, ale realita je taková, že pokud potkáš +2 tier tak končíš hned a je jedno jaké tanky máš okolo sebe. Většina jde po snadných killech, nehledě na to, že většina tanků +2 tier ani neškrábne. Všechno to závisí na tom, jaký jouda sedí v top tanku u tebe a u nepřátel a ty máš minimální šanci do hry zasáhnout. Celé je to jen o tom, aby nacpali lidi do Tieru X a znepříjemnili jim cestu k němu. Tzn. utrácení peněz za zrychlený postup a koupě kreditů, protože na Tieru X nebudou mít na opravy + daleko větší tlak na používání premiové munice. Přitom je to tak průhledné o co jim jde. Hráčů je dost, tak by klidně mohli jít do 0-1 tieru na bitvu a to bych si i rád zahrál, ale tohle může obhajovat jen někdo hodně krátkozraký.
  • Tak jsem si hru opět zkusil u kámoše po 3 letech co wot nehraji ... Aaaa opět jsem čuměl, za mých zlatých časů hraní dominovaly artyny, teď jsou skoro neškodný, malé + pro WG, ale co udělali s LT (10x tieru) to jsem neviděl, tyto rychle bestie kralují a rozhodují hry, takže teď, už nejen medka, ale super formule LT ... a jak jsem čučel, jak light ukousal IS7 bez větších problému :-)).Další stroje - TD bez kamo a dohledu jsou take super a no a HT jako vždy opět naprosto k ničemu, snad občas ve městě zaexcelují, ale jinak nejhorší co může být.

    Takže hra se sice změnila, ale k NFS stylu, kde medka s lehkými tanky tančí po mapách :-) A co se komunity týče, tak to je opravdu majstrštyk, vytlačování tanků z ukrytých pozic, střílení do vlastních, hráči absolutně neumějí ovládat své tanky a vůbec nevědí co mají v bitvě dělat a to mají 10 tiery + slovník v chetu je také excelentní. Sečteno a podtrženo wotko je opravdu stejný nefalšovaný humus jako před léty a důvody proč jsem přestal hrát jsou pořád a ani se nikdy nezmění, takže místo této radoby kokotiny si raději zahraji něco, kde se opravdu nemusím nervovat a u hru si budu užívat.
  • Shaker
    Co maj vsichni proti ty goldovy munici? Vsak se da koupit za stribrny... neni sice moc levna, ale da se na to vydelat i bez premiovyho uctu a tanku.
  • Shaker
    Co se letadel tyka, da se to hrat podobne jak wt na mysi a klavesnici a nebejt za lamu?
  • Shaker
    mm me na wotku taky stval, ale v aktualni podobe je uz dost v pohode...
  • To je sice hezký že vylepší grafiku ale dokud nezruší goldovou munici a nevylepší hratelnost tak je pro mě pořád nehratelné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit