Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    *duplicitní post
  • wenceslaus
    Když tu lidé začali diskutovat i o WT a jak je realistický - k Il-2 se chystá „Tank Crew“ - deset nových vozidel a tanků (k současným dvoum hratelným) + letadla. Počítá se s vymodelovaným interierem a možností hrát ve více hráčích v jednom tanku.

    - T-34-76 STZ, KV-1s, M4A2, SU-122, SU-152, GAZ-MM + 72K
    - PzKpfw III Ausf.L, PzKpfw IV Ausf.G, PzKpfw V Ausf.D, PzKpfw VI Ausf.H1, Sd. Kfz. 184, Sd. Kfz. 10 + Flak38
    - Prokhorovka - Belgorod Map {100x100 km Approx.)

    https://forum.il2sturmovik.com/topic/32254-announcing-battle-bodenplatte-flying-circus-tank-crew-and-mo/
  • Mam stejnou sanci byt mezi temi tremi nahore jako on, takze wut? Jednou potaha on, jednou ja, pokud nepotaham, jsem spatny, nic moc vic bych v tom nevidel. Nikdy mi to nejak extra nevadilo, proste vidim silneho nepritele, na ktereho nemam, tak bude hrat backline a snazit se hru ovlivnit jinak, takovych spoluhracu tam navic budu mit vic a muzu doufat, ze treba jednou za par her i nejaka ta tymova prace prijde. Jsou urcite tanky, se kterymi se nejaky alternativni pristup dela tezko, primarne heavyny to moc neumi, ale nikdy jsem nemel pocit, ze MM by hral jen proti me, sanci maji vsichni stejnou. Ale tak zas tak zabavna hra to neni, uvidime s 1.0, kdy se do hry vratim a znovu zjistim, jak pusobi ten jejich trend s odstranovanim weakspotu.
  • martin.mirejovsky
    A tebe dříve bavily ty bitvy, kde jsi jako low tier třeba jeden ze dvou osmiček bojoval proti devítkám a desítkám? Na to už jsi zapomněl, viď? Teď i když jsi low tier na spodku tabulky, tak tam máš vždy půlku týmu stejného tieru jako ty - tudíž máš pořád daleko větší šanci si v bitvě něco uhrát. A jestli potkáš jeden z těch tří tanků na topu, tak asi není tvůj úkol se s nim někde čelně přestřelovat - to už bys mohl taky vědět ;-)
  • Jack1947
    Jedinej důvod to zkusit bude kampan která nejspíše nudit bude (až bude na pc) ale třeba příjemě překvapí kdoví.
  • palacinka
    no sipku si vystrihnul peknou, ale spatne pouzitou. znamenko ktere hledas je ">" sipka ma jiny vyznam.

    edit: koukam opraveno. diky.
  • No kdysi jsem hraval WOT, pak me prevalcovala mechanika hry a MM, skocil jsem na WT, uzival si skill a ala realismus poskozeni a kam strelis a jak i kdyz to melo samozrejme mechanismus, jsme porad v programu 0a1 ale jak dorazili moderni stroje a odelali MM posahanej skoro jak v WOT, hry od 5 BR jsou neunosne hlavne za nemce, a pocit strachu v tigrovy v kterem se krcite a modlite se ze vas neodpali post war prisera.....mno doufam ze se tihle prasatka prezerou a objevi se nova hra, uz je nacase
  • Ne, musíš mu jít, v WOT, do mínusu ;) je uplně jedno kam to solíš, o to mi šlo.
  • Tak zrovna chromatickou aberaci, bloom a boží paprsky si můžou strčit do.....
  • jamar28
    No...Když to přiznávají, tak to asi nebude skrytý mechanismus, ne?
  • Ano ale RNG je i ve WT a to je prosím přiznané i vývojáři.
  • Hodně trapnej pokus se z toho vykroutit...
  • jamar28
    A jaké skryté mechanismy WT má? Ten rozdíl, že tu stroje nemají HP, je ale dost podstatný, to je právě to, o čem se bavíme. Rychleji chcípneš, no to je individuální, pokud samozřejmě hraješ zbrkle a nepřemýšlíš, můžeš být zpátky v menu třeba za minutu, ale když zapojíš mozek a týmy jsou vyrovnané, může být jedna hra klidně na půl hodiny. WT je určitě víc realistická hra (čímž neříkám, že je zcela realistická), to je snad věc, kterou nepopírají ani nezfanatizovaní hráči WoT, ne?
  • jamar28
    Promiň, nechtěl jsem urazit tvou životní lásku, jejíž čest tu tak hrdinně bráníš. *7* Já jsem WoT hrál jen chvilku asi před 2 lety a tenkrát měly tanky klasické "životy", což mi přišlo dost uhozené (ale alespoň hra zohledňovala, kam se vlastně člověk trefuje). Jestli je teď WoTko realističtější, tak je to jen dobře, gratuluji. *4*
  • Krescz
    takže ty se informuješ než vypustíš věc, při které se jasně ukáže jaký trotl jsem? hele kde ses informoval? jestli ti to řekl Karel, tak mu nevěř, závidí mi IQ
  • Krescz
    nemyslim si, že je to "realističnost", ale zábava *7*
  • Mimochodem ukaž mi jak v sidescrapu vymydlí lightko mause zepredu, ano taky neprorazí. Bohužel jseš jen ubohej troll nebo trotl nebo obojí *1*
  • Jasně WT nemá skryté mechanismi *1* *1* *1* Je to úplně stejné a jen jouda tvrdí opak. Rozdíl je že tam akorát nemáš hp a rychleji chcípneš a hra se snaží tvářit realisticky, jiný rozdíl v tom nevidím.
  • Říká člověk co hraje WT a myslí si jakej je to realističnost *1*
  • Ty seš asi hodně sjetej *1* *1* *1* Raději se informuji než vypustím věc, při které se jasně ukáže jakej trotl jsi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit