Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grifus
    Zadarmo se "da" hrat do sedmickovych tanku, ktere nez clovek ziska trva to klidne i stovky hodin. Dalsi potvory uz nejdou uzivit bez placeni realnych penez za premium. Navic zvyhodnovani platicich hracu je tak moc vyrazne a ovlivnuje gameplay, ze me to az odradilo. Tim nerikam ze je to spatne, ale rozhodne to neni pro me. Vyzkouseno, zahrano, chvilema i pobavilo, ale dale uz ne, diky...
    Pro me jedinou opravdu free-to-play hrou je League of Legends, tam si decka za penize tatinka koupi leda tak skin na championa.
    • Tak ja ti nevim, ale mam Tier 8 i 9 a uzivim to i bez placeni. A rozhodne to neni zpusobem jak nekteri pisi, ze na 1 bitvu s t9 musim jet treba 5 bitev s t5 abych si na to vydelal.
      Hodne zalezi jak dobrej si hrac. I s T9 clovek muze vydelavat, je to obtiznejsi, ale da se to.
      Jak je to u T10 ale nevim.
      • v LoL jde za bakšíš koupit akcelerace XP, skiny, ale i šampioni. Pořád to je ale primárně o taktice, ani šampioni, ani ty runy nedělají takový rozdíl, pokud člověk hraje a přemejšlí. Pokud si někdo rychle udělá level a koupí si dobrýho šampiona, tak stejně dostane na budku od lidí, kteří to hrajou dýl, tak to prostě je.
        • kdyz si nekdo koupi premiovy tank, ikdyz ma odjeto par her, taky dostane cocku i od tanku na nizsim tieru, takze ten princip je stejny. Nezalezi primarne na tanku, ale kdo ho ridi stejne jako v LoL je jedno co mas za hrdinu, kdyz znas jeho slabe a silne stranky a umis toho vyuzit a se svym tymem spolupracujes, jsi pro svuj tym prinosem. Je to vsude stejne, jen se tu nekdo snazi tvrdit opak a bude to velmi pravdepodobne nekdo, komu tanky moc nejdou a dostava cocku a misto, aby zacal u sebe, nadava na tym, system a milion jinych veci. *7*
    • co si pamatuju, tak u LoL taky slo pomoci penez urychlit postup na 30 level a nejake dalsi vymozenosti, ktere mely vliv na hratelnost. u WoT si muzes bez penez vyjet vsechno jako s penezi, jen to bude trvat dele. Taky zalezi jak jsi dobry, to ma taky vliv na tom, jak dlouho ti to bude trvat ;-)
      • Kr.Pa
        pouze xp boots pro ucet, zadne vymozenosti do hry za penize nejsou
      • no asi myslel možnost koupit si premiový tank, ale ten taky koupíš jen max tier 8.. desítku si musíš najezdit tak i tak.. a tahle hra je primárně o tom mít desítku a jezdit CW. Wargaming i v tomto pokročila a goldová munice ( která nedělá větší Dmg, jen nestrácí průbojnos s rostoucí vzdáleností) se dá již koupit i za kredity..Asi zřejmě i pro to, že wargaming vydělal za rok jen na prodeji premiových tanku snad 4 miliardy nebo kolik jsem to někde cetl
  • Herní mechanika: ono by opravdu neuskodilo, kdyby si někteří herní mechaniku prostudovaly,nebo shlédli nějakej ten Tankodrom (c.10 bych doporucil) pak si možná ve hře přepnout do výhledu velitele. pak třeba pochopí, že tank v porostu, nebo za horizontem( který není pri větším oddálení kamery tak patrný), a zvlášť pokud ma maskování na posádce bratry ve zbrani, ventilaci, a nějakou tu laskominu, navíc je to tank s dobrou maskovací schpností, prostě není vidět....:) Vzpomeňme na několik bitev z WW2, kdy např. kolona tygrů projížděla kolem ruskejch tanků jen napůl zakopanejch v zemi a maskovaných narychlo několika větvičkama. Ono z tanku i z toho velitelského toho tehdy moc vidět nebylo...;)
    Nová fyzika tanku se povedla, zas na druhou stranu přibylo nekolik bugů, jako třeba, když se mi na El Halufu ve vzájemné bitvě povedlo zajet s amx 75 do šutru na capu, vesele jsem capoval, nikdo mě nedokazal střelit a já sic neschopen pohybu, ale schopen střelby, jsem se všem okolo jen smál.
    Grafika: toť otázka. pokud máte jednojádro bez HT asi moc nadšení nebudete, já se svojí PH II X4 mám při full nastavení lepší Fps než dříve.
    Technologický strom podle mě trochu pokazily, zejména pro to, že nejsou vidět exp. a člověk si to musí dopočítávat sám, stejně tak to, že není vidět tier tanku v četách, před startem mapy, a pořád se všichni ptají "kolikátka to je?"
    Jestli přidávat další tanky nebo ne? Samozřejmě, že ano. Zaprvé jsou Hráči co mají tři stromy kompletně hotové a protože do hry tlačí i několik tisíc za měsíc je dobré si takové hráče udržet ( pro wargaming samozřejmě). Někdo tu měl poznámku o tom, proč čína, co ta měla za tanky. no ona ta čína měla tanků mrtě. Vzpomenu jen serii Type.( Type 94 Te-Ke,Type 99,Type 95 Ha-Go,Type 4 Ke-Nu,Type 97 Chi-Ha,Type 89 Chi-Ro) a i když to byly kopie převážně ruských tanků, měla čína v době WW2 obrovský potenciál v těžké technice. já osobně se na ně docela těším....rozhodně víc než na Brity...:)
    4ím víc tanků bude tím lépe. Je na výběr. Člověk nejezdí deset tanků pořád do kola a hra je mnohem flexibilnější.
    Tak do tanku v tank a k boji!....
    • v tom stromu se to upravi v 8.2
      uz nebudes muset pocitat
      http://worldoftanks.eu/news/4729-public-test-version-82-cs/
      dalsi strom = dalsi volny misto v garazi, kdo nema premiak
    • Ano, takze kdyz ti pred ocima zmizi tezky tank uprostred ulice nebo otevreneho pole, tak je to o.k.? Nebo kdyz ti maly kericek schova ohromne TD? Heh, asi tezko. Spotting system je rozesrany uz od zacatku a nikdo s tim nic nedela. Koneckoncu jako se vsemi bugy. Kdyz trefim nepratelsky tank a 3x nebo 4x po sobe slysim We hit them hard, that one went right through a tank ma stale 100%, tak nevim, jestli se smat, nebo brecet.
      Fyzika? Opravdu skvele videt tanky sjizded ohromne srazy, aniz by se jim neco stalo. A kdyz uz se jim neco stane, tak si strhnou pas. Jo, at zije arkada.
      Pridavat dalsi tanky ano, ale az po tom, co opravim zaklady proboha! Navic s britskymi, kde lehka linie ma 4 skoro stejne tanky po sobe, to byl genialni krok. A co dostaneme ted? Cinske kopie ruskych. Jo, to ale dalo praci, copy a paste. A prosim te, nauc se zemepis, ano? Ty tanky, co tu vyjmenovavas jsou japonske. Cina ve druhe svetove mela kulove a ne tanky.
      • Máš pravdu, jsem omylem zkopíroval japonce...
        Typ-59, Typ 69/79 a Typ 88. jsou asi to co jsem hledal... jinak to byly hlavně předělávky t 26 a BA 6 a za zmínku stojí Chungking (http://mailer.fsu.edu/~akirk/tanks/china/Chi-NondescriptArmoredCar.jpg) no tohle jestli se tam objeví....:DD.
        Jestliže po sobě 4x We shhit them hard tak chyba nebude ve hře to my věř
      • paneboze, zase dalsi "brecik"
        jestli to dostanes do pruzoru tak se ti snizi dohled, atd
        0 dmg maji vsichni, no a co?
        bylo to uz mnohokrat vysvetleno co to znamena
        neco si nastuduj

        http://www.youtube.com/watch?v=wq5S8CrsUig

        je to arkada, nikdy nerikali, ze je to simulace
        dalsi strom = dalsi volny misto v garazi, pro hlupaky co si nedovidi na konec nosu
        • Ano, 20M ode se rozplyne tank a muze za to pruzor... 0 damage sere vsechny, tak proc to opravovat... Hra je rozesrana, ale proc si stezovat a chtit napravu... Nektere lidi asi nikdy nepochopim.
      • ok to neni, ale vyplyva to z principu hry, ze pohybujici se tank ma mensi maskovani, nez stojici. Takze kdyz se ti tank zastavi byt na poli a zadny tvuj spoluhrac vcetne tebe nejste dostatecne blizko, tak holt "zmizi". Pripadne, kdyz ho vidis diky svemu spoluhraci, ktery ale o tu viditelnost prijde (zemre, nekam zajede apod.) tak holt soupere prestanes videt taky.
        Stejne tak s temi keri. Za malym kerickem velky tank opravdu neschovas.
        Mozna by stalo za to ten system nejak zmenit, otazka je, jestli je to ku prospechu veci, tedy hratelnosti.
        • Jak muze zmizet tank 20m ode mne KTERY VIDIM proboha. Rozplyne se pred ocima jako romulan s maskovacim zarizenim.
          • na 20 metru ti tank na volnem prostranstvi nezmizi nidky, to je nesmysl.
            muze se to stat pokud je mezi tebou a tankem vic jak 1 keri. V realu taky neuvidis tank na 20 metru kdyz bude dobre zamaskovany. Obcas to prekvapi, ale je to podle me ku prospechu veci. Kdyby porad vsichni videli vsechny, ztratila by hra drtivou vetsinu sve takticke stranky a byla by to jen obycejna strilecka v tancich, kde by vzdy vyhravaly silensji tanky a silnejsi kanony. Diky tomu jak to je nastavene dneska tomu tak casto byt nemusi *3*
            • Ano, working as intended.

              http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5zQUM0e5X9A
            • Killer: takn ktery stoji par metru od tebe a neni mezi vami krovi, zed apod. ti nikdy nezmizi, to nerikas pravdu. (otazka je, co je pro tebe par metru)
            • Ale ja netvrdim, ze vsichni maji videt vsechny. Tvrdim, ze tank, co se zastavi uprostred pole/ulice a vidim ho par metru ode mne proste nema udelat puff a zmizwt jak Caryfuk. A uprimne, mne nezajima, ze ma jeho posadka 100% kamuflaz, stat se to proste nema. Uplne nejvtipnejsi je, kdyz zacne strilet a vidim, jak odnikud letaji strely. Fakt dokonaly system.
          • jo a mas to porad, dela to v kazde hre, s kazdym tankem
            co takhle lag, trumpeto
            me se to taky stalo za 15t bitev mozna 2x, no a co
            • Co to meles o lagu?? Boha jeho ty jsi komik. Muze za to vsechno mozne, jen ne blbe naprogramovana hra....
  • Matchmaking se změnil trochu i v patchi 8.0, ale jen mírně. Podle wargamingu a testerů je matchmaking v rozumných mezích. Je jen potřeba brát v potaz, že "není pětka jako pětka" a když sihráč vezme T 50-2 a doufá, že pojede max proti tier 7, tak se se zlou potáže..Ono je to hodně spíš o lidech v publiku. Četa kde si lidé vyberou KV-1S, KV-1S ak tomu např. onu T 50-2 se pak logicky ročilujou, že jedou proti desitkam..Neříkám, že je vždy všechno v pořádku, že by matchmaking nemohl, být vyladěný úplně jinak, ale to bychom na zahájení bitvy mohli čekat i několik minut, než se připravý dostatek např. ryze sedmičkových tierů a k tomu taková a taková artyna a ten nebo ten střeďák. To už tu bylo někde kolem patche 7.2 a milion hráčů si stěžovalo, že čekají dvacet vteřin...
    • Pravda ty arty party s dvanácti artynama na himmlsdorfu, to jsou úžasný chvíle.....:)
      • No ja bych si obcas radeji pockal par sekund nez chytal mnohem silnejsi tanky. Kdyz jdu s T-28 (t4) a proti me jdou dve t4 a zbytek t5 a t6 tak je to k prdu. Vidim KV-1S (t6), sazim to do nej z boku, nikdy zadna neprojde. Vsimne si me a da me na jednu ranu zepredu. Pak cekam 10 minut, nez si budu moct zahrat znova. Radeji bych si pockal 20 sekund na zacatku, aby to ke me dalo srovnatelny tanky. Na zacatku to neceka vubec, za 2-3 sec uz to nacita hru a podle toho to taky vypada
        • Cak to jsi jen dalsi lama, co nepochopila zakladni princip hry. Co se treba sebrat a jet znicit nwpratelskou T28 ci jeji ekvivalent? Opravdu jen magor se pusti 1 na 1 s T28 proti KVcokoliv a divi se. Jen doufam, ze te nebudu mit v bitve v tymu...
          • Pozor skiller promluvil, samozrejme nevyhledavam bitky 1vs1 s tankama o 2 vyssi tiery. KV byl priklad je to skoro jedno co clovek potka. Proste zdechne na jednu ranu a nema sanci prorazit. Kdyz je vidim tak je objizdim a snazim se najit nekoho slabsiho, artyny atp., ale to nic nemeni na tom, ze tenhle matchmaking je podle me debilni.
        • To, že jedeš s T 28 proti KV-1S je v pořádku a určitě to není každou hru, a čekat přece nemusíš...můžeš jet hned s jiným tankem. Malá rada KV-1S ma na sobě pár dutejch míst, který jsou patrný zejména při průstřelu z boku, ale na motor jde na každou ránu čímkoliv (i traktorem)
  • grafika WoT není špatná, ale jestli podle autora takhle vypadá soudobá hra, tak asi žije o několik let zpátky.
  • mě se to líbí až na tech strom, přijde mi nepřehledný...
  • Aby jste mi verili, ze i bez goldu a premioveho uctu to jde
    Cromwell:
    http://2imgs.com/236ab69c4f
    celkovy vysledky
    http://2imgs.com/327ba78d5e
    bez premiaku
    http://2imgs.com/014894be6d
    • zakladne pravidlo pvp mmo : always bet on stupid
      tak som s rifterom, jaguarom ci taranisom v eve online ziskal hojne kilmailov cruiserov, bcciek i faction a deadspace fit hacov ci battleshipov

      ale vypoveda to jedine o tom ze super bol noob tard abo oboje a keby tie nakupene plexy vedel vyuzit tak je z mojej budgetovej fregatky v 99% pripadov vesmirny srot
      • EVE....:) kde jsou ty časy.....už jsem skoro zapoměl, ale to patří asi do jiného soudku
    • to už jsi stihl 1k bitev s cromwellem? *8* vždyť britský tanky sou venku chvíli..já mám za rok 5k celkově *15*
      • asi u toho sedi docela casto *1*
    • Nikde jsem nertvrdil ze ti neverim, jenom jsem presne odhadl, ze vubec nehrajes vyssi tiery, jinak bys na konte 19 mega jednoduse nemel. Nevim jestli hrajes ve WoT aspon nejake turnaje s nizsimi tiery, ale pro me WoT ma smysl pouze s hranim v klanu 15vs15 sehranych lidi podle urcite taktiky a ne si honit ego na publicu v cete s malym tierem proti zacatecnikum kde si kazdy dela co chce a slovo tym mu nic nerika, kterych je na nizsich tierech vetsi mnozstvi, nez je tomu u desitkovych tanku (tim nechci rict, ze desitkove takny nehrajou spatni hraci a nizke tiery hrajou jenom lamy to vubec). Ale kazdy at si hraje jak chce, hlavne kdyz ho to bavi.
      • IS3 = 2914 bitev, nejvic ze vsech tanku.
        S trier 8 taky dokazes vydelavat, jenom musis byt aktivni, zapojovat se do bitev. Nesmis jenom cekat v zadu sam co udelaji ostatni. Kdyz vsichni brani, tak bran taky, byla by blbost jet sam ve predu, kdyz utoci tak utoc taky. Taky jsem si nejdriv myslel, ze s T8 nejde vydelavat, protoze munice, co vystrel to nejmin 1000 kreditu. Ale s T8 se da vydelavat. Ja jezdil T8 IS3 nejvic a vydelaval jsem. Samozrejme ne vzdy. Ale slo to do plusu.
        T9-10 bez premioveho uctu na sebe nevydelaji. Mel jsem E50 ale hralo se to stejne jako s nizsimi trier. Tak jsem ji prodal. Ale muzes hrat i T10 bez premiaku. Jenom musis nafarmit kredity s nizsimi tier a muzes je pak utratit v tech T9-10. Nebo to muzes delat jako ja, ze T10 hraju jenom v testu noveho patche. Tam si to uziju dost. Skoro vsichni tam jezdi s T10. Ale je to porad ta sama hra jako s temi nizsimi.
        • Aha tak sorry...na predchádzajúcej strane som Ťa považoval za začiatočníka. Staty naozaj krásne, hrať vieš.
          Ale podľa mňa sa ochudobňuješ, keď nehrávaš roty prípadne aspoň čaty. Najmä roty na TS s 12-timi dobre zohratými spoluhráčmi, sú skvelá zábava.
        • Myslim si, ze to prave stejna hra neni, hlavne kdyz hrajes s 15 dalsimi lidmi komunikujes na TSku, dodrzujes povely velitele atd.

          Jinak souhlas, 8. tier je asi posledni kterym prumerny hrac dokaze vydelavat sam o sobe bez premioveho uctu. vyssi uz musi dotovat.
          • Souhlasím s tebou. 15 dobře sechraných lidí na TS je úplně jiná hra než publick.
            A vydělávat se dá bez premiáku i s devítkou (e 75 mi vcelku vydělávala)
    • To se divím, zrovna s cromwellem....;) dobrá práce
      • dik =)
        nejdriv jsem strasne nadaval jaky je to papir, kdyz me i T4 davala dmg, ale pak kdyz se s tim szijes a naucis se co si muzes dovolit tak je to slusnej tank, rychlej i kdyz papir. Hlavne nejezdit celne proti tezkym a rozhodne ne sam.
        • Oni maj angláni solidní explozivní munici, ale u nás na ně všichni nadávaj. sám nedokážu porovnat, protože jsem tenhle strom ještě ani nezačal. Konečně jsem dotáhnul E 100 a než přijdou šikmoočka rád bych doexpil objekta 261..
  • nechápu proč autor haní britské tanky. Slabé dělo? Ano, ale rychlost palby někdy i 12 střel za minutu, takže co udělá jeden tank na jednu ránu oni jsou velice rychle schopni dohnoat a co se týče přesnosti vyrovná se jim jen Panther, Panther2, Tiger 2, E-50 a E-50 ausf.M, ketré mají přesnost velmi dobrou.
    • Ono hlavně drtivá většina Britskejch tanků není určena na tankový boj, ale pouze jako podpora pěchoty, takže se od nich ani moc očekávat nedalo.

      Mě osobně vůbec nezajímají a jejich strom mě nechává naprosto klidným, ale osobně mě neberou ani Francouzi, kteří zase moc nesedí mému stylu boje.
    • podivej, na britský tanky jsme čekali rok a půl a nakonec nejsou žádnej zázrak. neříkám že je to úplně nehratelný, vlastně jsou některý docela zábavný (hlavně druhej Centurion se imho povedl), ale kdo si to vezme do CW? já mám vyexpený kde co a rovnou ti řeknu, že britskej strom je celkově vzato jeden z nejslabších. WG přidává kdejakou kravinu do hry, ale jednu z největších vojenskejch mocností světa s klidem ignoruje. te´d přidaj číňany, a vsadil bych boty na to, že ve výsledku budou mnohem silnější než Briti, a to jenom proto, že se jim z toho posype víc peněz než z nějakejch britů. přece jenom kolik potencionálních čínskejch platích hráčů by z toho mohli mít že. tahle hra je jenom oo penězích, hratelnost, balanc nebo názor komunity je druhořadá
      • Trumbero, obcas se podivej na videa od WG. Kdyz je nejaky tank o hodne lepsi nez ostatni tak dostane nerf. Nebo naopak buff. Oni to totizto sleduji v statistikach, jak si kterej tank vede. Cili ty stromy jsou celkem vyrovnany. Je to arkada. Nedrzi se striktne tloustky pancire atd. (viz IS3) jako na realnych tancich. Protoze by pak vsichni hrali 5 tanku. Kazdy si oblibi nejaky tank, ktery mu sedne a pak s nim hraje. A o tom to je. Mit moznost vyzkouset jich co nejvic. Navic pro ty co nemame premiove ucty je to dalsi volny misto do garaze. Tedy je mi jedno jaky strom tam bude priste. Jo a myslis, ze cinani ty tanky hrajou jenom protoze je tam jejich strom? Pochybuju. Me je taky jedno jestli hraju za francouze, nemce, rusa nebo brita. Proste kdyz mi ten tank nebo artina sedne, tak s nim hraju.
  • Viditelnost je omezena enginem hry a celkem funguje, jen je treba doladit napr. mizeni na par metru. Co by ale dle myho dost zlepsilo hrani by bylo odstraneni obrysu tanku pri jeho zamereni. At si tam je ikona s HP/% tj fuk ale at neni mozno videt obrys. Tim by se znacne zmenila hratelnost.
    • A jak bez obrysu poznas nepritele ty chytraku? Uz takhle je tam spousta lidi, co to praskne do clena sveho tymu (a team killery na mysli nemam).
      • Ikonou nad tankem chytraku. Ta by normalne zustala. Jde o to ze by nebylo videt jak mas natoceny podvozek a delo, znacne by to zmenilo herni postupy. A pokud nekdo pali do svych tak tj jeho blbost, dostane za to pokuty tak jako ted. V FPS sou snad taky okolo hracu obrysy abys ho trefil ? Ne, a to tam byva daleko vetsi chaoz.
  • Pojdme preradit na war thunder, cekaji vas na ednom serveru bitvy letadel, lodi a tanku. warthunder.com
  • Premyslim, ze to zase zkusim. Zajimalo by me jen, jestli se zmenil match making system nebo to stale proti sobe hazi tanky treba i s rozdilem 4 trid ?
    • Rozdil mas max 2 tiery. Ale priprav se na sve veci. Na artyparty na vyssich tierech (8-10), coz dela hru skoro nehratelnou a na masivni priliv bezmozkovych zombies, takze serie 6 nebo 8 prohranych bitev po sobe a prohrane bitvy 14:0, protoze mas v tymu totalni trotly, je spis standard nez vyjimka.
      • Tak artyny ve vyssich tierech mi nevadi. Stejne planuju hrat s nizsim tierem u ktereho se da jeste vydelavat. *4* Diky za odpovedi
    • MM se zmenil, tanky by mely byt max. ze 3 nasledujicich tieru, pokud nepocitas scouty, pripadne cety sestavene z vetsich rozdilu. V tomhle urcite udelali pokrok. Bohuzel jsou tam jine excesy, hlavnim problemem poslednich tydnu je, ze s top tankem ted je na mape bezne 6 artyn, zatimco nizsi tiery nic takoveho nemaji. Docela to kazi hratelnost a zatim to nevypada na napravu. Hlavne kdyz ted planuji artyny nerfnout, tak je bude pred patchem jezdit jeste vic lidi *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit