Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor
    Tak nevím , frantíci jsou strašně pomalí s dobrým dělostřelectvem . Britové mají poměrně rychlá vozidla a slušný pancíř
    • Sice jsem docela slabej co se skillu a znalosti o wot tyce, ale mam takovej pocit ze zrovna francouzi maji jedny z rychlejsich tanku a briti zrovna pancirem neoplyvaji. *15*
      • briti mají naopak sice zezačátku pomalé tanky což se potom po čase spraví ale pancíř mají na své tiery viz. Churchill VII hodně silnej a od tieru 8 sice uz tak silnej neni, ale je silně sklopený
    • Kozy
      Tys tu hru nehrál, viď?
      • Naopak do Tieru 5 jsem zahrál oba stromy a právě takhle na mne působily (lehké a střední tanky + dělostřelectvo )
      • ehm, to co napsal poměrně sedí k jejich nízkejm tierům, kde jsou například frantíci skutečně dost nepohybliví. takže se s tím nedá úplně nesouhlasit. ale jinak na vyšších tierech, který hraje většina hráčů, je tomu samozřejmě jinak
  • Vidlec
    Čas vyjednávání skončil. Říkejte tomu extrém, ale navrhuji začít s masivní, ale masivní letákovou kampaní. A zatímco se z ní bude sbírat, nasadíme alegorické vozy a možná i pouliční divadlo. Jestli tohle nepomůže tak se omlouvám, ale přichází čas triček. "Dementní updaty?" "děkuji, nechci". Ať upraví základní prvky hry jako je viditelnost tanků a do očí bijíci pay to win a pak ať klidně přidávájí mraky nesmyslných tanků, kterých se vyrobilo třeba všehovšudy 20 kusů a normálně by nebyli schopné ujet ani 20 metrů.
    • Hele nepodal si tě taky ten polymorf???
    • Kolikrát se mi stalo, že jsem si sólnul s M4AE8 německýho Löwe, nebo Ferdinanda, do toho pár KV-3 a spol... Takže pay to win? Spíš jde o to, jak kdo umí hrát.
      • presne tak, kto to vie ako hrat, nepotrebuje pay to win, kolkokrat som s mojou sestkovou KV-1Skou v osmickovych bitkach mal najvyssie skore s normalnymi nabojmi, staci sa drzat silnej skupiny, vediet kam trafit a dokoncit nacate tanky :D:D
    • Vzhledem k tomu že si dávám i tanky stejné třídy, které na mě střílejí prémiovou municí, tak si troufám říct že zrovna o této hře tvrdit že je pay to win je hloupost.

      Člověk může do té hry vrazit spoustu peněz, ale pokud neví jak se se svým tankem chovat, tak se z něj stane snadnější cíl než třeba tank nižší třídy, který je řízený zkušeným hráčem.
      • skill sa neda nikdy nahradit ale akonahle proti sebe stoja dvaja s rovnakym skillom vyhrava golden ammo
        a to je take jasne pay to win ze ani jasnejsie byt nemoze
        • Mozna jsis to jeste nevsiml ale je tam 15 tanku na kazdy strane, jestli jses solohrac tak se nedivim, ze porad prohravas. Goldovou munici pouzivam jenom v testu dalsiho patchu. V normalnim uctu jsem goldovou nikdy nestrilel i kdyz mam skoro 19 mega kreditu. A vubec mi to nechybi. Proste jsem si zvykl strilet normalni munici. Nuti me to premyslet a nehrat solo. Je to rozhodne F2P. Stejne pochybuju, ze vsichni strili goldovou munici.
          • SixThe9th
            Co se tech tanku na vyssich tierech a jejich uziveni tyce, ja nemam problem uzivit cokoli na std. uctu a bez premiovych vozidel. Udrzuju si za timto ucelem v garazi nekolik tier 5 vozidel se kterymi me navic bavi hrat, naprosto pohodovy ekonomicky system, takze moje e-50 si uziva nadbytku prostredku pro svuj chod.
          • by me zajimalo, kolik mas desitkovych tanku a jak casto s nema jezdis, kdyz se tu porad holedbas, ze mas bez premioveho uctu na konte 19 mega. Jestli je pravda co rikas, tak s 55% win ratiem ti neverim, ze bez premioveho uctu top tanky uzivis, natoz udelas takove zasoby.
            • mel jsem e50 ale prodal jsem ho protoze bez premiaku se sam neuzivi. Muzes mit klidne i t10 ale SAM se neuzivi. SAM na sebe nevydela. Ale muzes nahrat kredity na nizsich trierech a pak si zahrat T10
              ja treba T10 hraju len na testu noveha patche. Protoze jsem zjistil, ze je to stejna hra jako s nizsimi trier. Ted naprikald hraju cromwell, bez premiaku, bez goldove munice. Ratio 60%, pritom je to papir a prostreli me i T4. Kazdy tank se hraje jinak. Jinak lehky, stredni i tezky.Td i artiny.
              Abys mi veril , ze i bez goldu a premioveho uctu to jde
              Cromwell:
              http://2imgs.com/236ab69c4f
              celkovy vysledky
              http://2imgs.com/327ba78d5e
              bez premiaku
              http://2imgs.com/014894be6d
        • Golden ammo uz neni golden, da se koupit i za herni kredity. Ale stejne nechapu jak to nekdo muze pouzivat i za ty herni kredity, natoz pach za realne prachy.
          • poskytuje to vyhodu v boji a ludia nechcu prehravat ani v internetovej hre lebo sa potom citia zle
            • Tak s tím že když postavíš proti sobě dva tanky a jednomu dáš prémiovou munici, tak ti klidně můžu říct že i tak není 100% jistota že to vyhraje.

              Jde o podmínky boje, zkušenostech apod - co tak hraji, tak vidím že premiovou munici z velké většiny kupují idioti, kteří stejně ani neví kam střílet...
  • Na můj vkus moc velká arkáda. Takle boje nikdy probíhat nemohli. Zlatá RO2
    • Tak ta hra si taky nikdy na simulator nehrala. Kritizovat arkadovou hru pro neverohodnost je fakt usmevne.
  • lol to už musí byt zoufalstvi hrat za tank *15*
    • Ty ani nevíš co to je, tak to nekomentuj :D
  • Francouzkými tanky to mělo skončit.vybalancovat 7 národností aby měla každá neco do sebe pujde špatně.

    quality not quantity
    • Jo, procpat tam ty frantíky byl velký omyl, že někdy mohla nebo může Francie konkurovat Německu nebo Sovětům, tomu se prostě můžeme jen zasmát *1*
      • Resit takovehle veci u hry, ve ktere se sovetsky stroj vyrovna nebo i prekonava nemecke je docela usmevne.
        Je to arkadova hra a vramci vybalancovani neodrazi skutecnost.
        Kdyby tomu tak bylo, tak pulku tanku by museli vyhodit, protoze byly maximalne tak na papire pripadne jako prototyp.
        Nemluve o tom, ze vetsina nemeckych tanku by prevalcovala vetsinu ostatnich.
      • trupmeto, mas dasli volny misto v garazi. Pouzivej mozek. A je to jenom hra, ne simulator. Tak bych se nad tim vubec nevzrusova, ze jsou tam francouzi. Ale dasli volny misto v garazi potesilo.
        • Ano, protoze vsichni maji milion tanku a potrebujou misto v garazi. Prober se prosim te.
  • Proč Číňany ? Co mají Číňané za vlastní tanky ? Já chci Izraelce ! Merkavu IV nebo 3D, atomovou (uranovou) munici, Abramse, Leoparda, Leclerca ,Challangera a T-90... Ne, dělám si srandu, ono stačí co tam je za ten maglajz teďka....Ještě tak silverbullety (defaultně, jak jinak) a rázem by bylo jasné kdo je "King of Battlefield".
    • No pokud vím tak se tam žádných současných tanků nikdy nedočkáme, protože autoři si stojí za tím že tam budou pouze vozidla bez elektroniky a podobnejch automatickejch sraček (ani žádné odpalovače raket apod).

      To (podle mého zbytečně uspěchané) přidání Číny snad musí být každému jasné, když se podívá jak výnosný je tento žánr v Asii.
      • Ano a proto se planuje Leopard 1, ktery v realu mel vse, co dnesni MBT vcetne laseroveho zamerovani. To bude super, jet na plny plyn a trefovat se kazdou ranou...
        • a mela to i ta puvodni verze z roku 1965? tim mam na mysli laserove zamerovani. nebylo to az o 20 let pozdeji?
        • Pravda boli, ze? Jinak si nedovedu vysvetlit minuska. Leopard 1 se pripravuje. Fakt. Leopard 1 mel veskerou moderni techniku. Fakt. http://worldoftanks.com/dcont/fb/media/media/art_techtree/tech/tech_trees_june_29/germany_tree_full(com).jpg

          Takze placas nesmysly, soucasnych tanku se dockame a nebude to dlouho trvat. Priste si, prosim, zjiste fakta, nez zacnete klikat minuska.
          • co jsem tak cetl tak puvodni Leopard1 byl vyvinut jako odpoved na T-54, ktery ve hre je, takze nechapu, co mas proti?
      • to je za prvni.
        a za druhe: ti kdo nemaji premiaky maji dalsi volny misto v garazi.
        Tak co si stezujes. Nikdo te nenuti hrat za cinani.
  • Ďalší update bude 8.1 a čínske tanky, to už je veľa. Myslím, že update zameraný na hrateľnosť je v poriadku, ale neustále rozširovanie o ďalšie národnosti je zbytočné a prehnané. Nemecké PZ ma bojisku s čínskym neviem čím...., ale proti gustu.... WOT nie je špatná hra, ale ja som WOT uninstal.....okrem iného mi vadilo osočovanie a nadávky medzi hráčmi....bohužiaľ nie len pri prehre. Toto však nevyrieši ani update 10 *13*
    • muzes si tam nastavit, ignoraci a neuvidis prispevky jistych hracu.
      Jinak nevim co si stezujes na cinskou vetev. Bud rad, paneboze, vzdyt budes mit dalsi volny slot v garazi. To fakt nikdo nevidi???, ze muze hrat zdarma s vetsim poctem tanku ??? Kdyby tam byli jenom 3 tak by zas vsichni nadavali, ze je to malo.
      • A co treba lidi, co nepotrebujou tri p*dele tanku? Ja jsem nikdy zadny dalsi slot nedokupoval a nepotreboval. A proc mam byt rad, ze misto opravovani chyb tam cpou dalsi, v tomto pripade totalne zbytecne, tanky, ktere budou jen kopii ruskych? Ale chapu, mam byt desne happy, ze dostanu ty same tanky jen s jinym nazvem, ze? No, nekomu staci malo ke stesti... A udelat copy - paste je tak jednoduche...
    • vyřešil by to lock zhruba v oblasti Polska
  • jak tam koukám na videa tak mě tam docela zaráží ty barevný obrysy to je fakt debilita. k čema pak ten tank má kamufláž, když se nemůže schovat v keři, protože je červeně obtáhlej...
    • no ale ma pravdu, to obrysovani viditelnyho tanku je absolutne pitomy, bez toho by ta hra mela daleko lepsi hratelnost
    • Ty obrysy tam jsou pouze pokud je tank viditelny. Ale to bys musel pochopit cely spot system ve hre.
    • Kein
      Očividně si to nikdy nehrál, jinak by ses tak blbě neptal.
  • Co se týče toho přidávání tanků, tak WG má už od začátku dlouhodobý plán tj. Němci, Rusové, Amíci, Britové, Francouzi a Japonci (pak se přidal i EU strom). Čínský strom je podle mě snaha proniknout na obrovský čínský trh a vyrejžovat co se dá.
    • A pro nas co nemame premiaky, dalsi volny misto v garazi. Tak at je tam klidne daji =)
      • Přesně *15*
  • Funguje vám teraz WOT? Pri štarte mi vypíše: Failed to connect to update service a stránka VOT mi nejde v žiadnom internetovom prehliadači otvoriť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit