Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele ja kdyz to instnu tak mi to hazi modrou obrazovku, nevite co s tim?? kdyztak piste na mail: salamon.h@seznam.cz
  • Charlesdefuj hnusnej podrazacke hajzle! Aby si schnil! Ty slizký hade!
    Charlesdefuj
    Charlesdefuj
    Charlesdefuj
    Charlesdefuj
  • Málo reálné!!!
  • Zdravím chtěl bych se zeptat jestli se vyplatí koupit tank VK 3002 (DCool jestli vydělává třeba více než VK 3601(H) a dá se s 3002 třeba i scoutovat prostě mě zajímá jetli když si ho koupím budu sním vydělát a jetli se snim dá scoutovat asi dmg to moc dobrej nebude protože to má stejne dělo jako 3601 takže dost ubohý a kolik stojí oprava? (nemám premiak) Díky za odpověd
  • Důvod proč se dostaneš s tierem 1-3 do hry mezi 6-7 je ten, aby jsi dělal scouta (i když nejsou arty)! Mam za sebou 4500 bitev (hodně času v praci) :) a na dně tabulky se hrát dá! Z těch bitev jsem byl tak 100krát umístěnej nesmyslně, jinak jsem si vždycky našel místo... Zaplať prase, že je WoT náročnější hra na přemýšlení -> parádní sejto :)...... BEZ MOZKU SE TO HRÁT NEDÁ (je pravda že je potřeba mozek i u spoluhráčů) :)
  • Zdarec, hru mám a myslím že i pár věcí co psal redaktor, že nevidí kolegy v četě je odstraněno.
    Navíc je nově otevřena možnost hrát zadarmo s kamarádem v četě. Pokud máte premium učet je to povoleno se dvěma spoluhráči. WoT jde hrát bez prémiáku až do 8tieru (třidy tanku)
    potom se už díky velým cenám za náboje a opravy nedá hrát. Jedině mít dva tanky na vydělávání kreditu a ten svuj vysnění tank projet jednou za čas. Jinak si myslím osobně že 250Kč za měsíc není tak hrozný jako za typy jiných her kde musíte koupit DM a jiné věci jinak se mezi vyšší uroveň v životě nekouknete. Takže pěkný boj a GL. Jomi
  • je to smejd ted jsem to zkousel hodiny to clovek stahuje a pak z toho vyleze nedodelek normalne pri odpocitavani bitvy vydim vsechny tanky, ale jakmile boj zacne tanky se ztrati vydim jen zelene tecky se stinem...jako z jinejma hrama nemam v zobrazovanio zadnej problem(a ze jich mam) takovej nedodelek az to poradne odladi mozna... *11* ted je to fuj *10*
    • Tohle se mi stalo taky, ale na notebooku (moje PC - K.O. hadr..) Spustil jsem to znovu na jiné detaily a jelo v poho.

      Hru jsem po pár týdnech smazal, je to dobrá f2p gamesa, ale má to svoje mouchy. Nejvíc mi vadí balance bitev, ať už nízký tiery VS vysoký nebo nevyrovnanost síly stran - stejný levely tanků, ovšem jiný druh / síla. Dále pak neustále se opakující mapy, které jsou zárověň značně omezené, co do možnosti variabilní taktiky. Nevynechám ani u spousty hráčů nenáviděné artilerie, ano, ty berou hře "akčnost", a jsou jednoduše OP, tudíž hojně zastoupené..
      WoT není střílečka s tankama, je to taková hra na lovce skrytých kachen.. *3* Dlouhodobě bych viděl možnost zábavy jedině v sehraném týmu, rozhodně ne v "random battle"

      Na WoT f2p modelu je vidět, že to má budoucnost, není to klasický pay to win.., placení urychluje převážně jen progres hrou - tankama..
    • jestli si to stahoval hodiny to je tvuj problem, ja jsem to mel stazene za 30 min, jestli si myslis, ze tanky uvidis pres celou mapu, tak se taky mylis. U teto hry je treba taktickeho mysleni, ktere ty zrejme postradas
  • Jo jinak na toho tigera a zkušenosti na tigera dvojku jsem se dostal bez premium účtu... do té doby zdarma... prostě hra bez premium je dvakrát tak delší v expení a získávání kreditů... jinak mám Hummella a mardera 2 taky zdarma... premium je zkrátka pro někoho, kdo ví že u toho stráví většinu času, 250 kč za měsíc není moc, vezmu li v potaz, že to budou jediné peníze co za hry dám měsíčně... jinak je tu možnost clanů, ale to jsem ještě nezkoušel... prostě pro lidi, co si myslí, že budou jenom vyhrávat, najedou s tankem doprostřed náměstí a diví se, že je někdo rozstřílí tohle nebude... pro milovníky vojenské techniky a modeláře nebo pod... mno tohle vám warcraft nenabídne... navíc jsou v plánu i Francouzské a Japonské tanky... pohoda
  • S řazením tanků je to těžké... s tier lever 3 vás klidně šoupnou s tanky na level 6 a pokud si myslí někdo že s levelem 4 to bude lepší, tak bude hrát proti levelu 7... hru jsem si začal opravdu užívat až od levelu 7 s Tigerem... do té doby docela frustrace
    • Je fakt že jsem se třebas dostal s SU-85(tier V) do bitky regulérních levlů 7-8(9) a krčil jsem se úplně na dně tabulky. Mou méněcennou frustraci ale vyléčil pohled do druhého týmu kde stál mezi IS-4kama hrdý Ltractor.. :-D
      Občas se hold nezadaří, ale bitku jsme vyhráli a já měl za nějaké ty killy spoooustu Xpů. ;-)
  • zdar lidi mam problem: normalne sem si stahnul WoT na eu serveru naistaloval zaregistroval sem se na eu serveru prisel mi potvrzovaci mail. tak to pustim najednou E-mail tak ho tam napisu a taky to heslo a pak mi to napise Unable to connect to Network!!! Co to je za hovadinu??? uz sem to zkousel mini malne 20x a pokazdy to samy!!! Poradte mi nekdo pls pls pls pls *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • zkus si vypnout firewall nebo cely antivir:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší