Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tanky t34 jsou hodne slaby, a docela pomaly, je dost znevyhodnily, je to osina v zadku vsem co chteji t44 a t54...
    • Nemůžu souhlasit. T-34 je naprosto skvělý tank s vysokou průbojností a dá se s ním udělat spooooustu expů. Ale pak. Pak přichází T-34/85 a to je jeden z těch opravdu nezábavnějších tanků ve hře. Vcelku přijatelná rychlost a dělo D10T s extrémně dobře pancéřovanou věží (podvozek je bohužel slabší, takže ten si pokud možná krýt) dělají z T-34/85 opravdu postrach bojiště. S IS-2 (plně vylepšený IS-1) byl pro mě právě T-34/85 největším strašákem. Nepočítám samozřejmě americký Heavy tank T29 a jiná ISka (popřípadě v menší míře i Tiger I). T-34/85 byl pohyblivý a jeho dělo (které se instalovalo i na IS-3 a snad i u IS-4 je ve výzbroji) D10T dokázalo IS silně poškrábat. Co se týče jiných tanků, tak to byl spíše otravný hmyz, který samozřejmě ve větších počtech měl značnou drtivou převahu (3+).
    • Tak T34-ky vynikaly spíš početní převahou....
  • Zdar všem,
    neříkám, že tahle gamesa je dokonalá, ale hodně se toho už zlepšilo a a ta reálnost tanků je naštěstí posunutá tak, aby byli mezi sebou konkurenceschopní. Dotáhl jsem to mezi rusy na t-54 a IS, mezi US na T-20 (no, skoro :), zatím ještě na chvíi M4A....Sherman) a musím říct, že i se slabším tankem sejmete silnější nebo mu alespoň utečete :)
    Čím víc to hraju, tím víc vidím variabilitu hry. Nejsou dvě stejné bitvy, to, že jste jedou poslední neznamená nic, stejně jako když jste první (být první je kolikrát za trest, dělostřelci si vás zaměří jako prvního, pokud to nejsou nějací trotlové). Zrovna včera jsem byl poslední a složil jsem 3 tanky, některé i o dva levely vyšší.
    Takže za mě - super hra, která se navíc stále vyvíjí (např. včerejší update na 0.6.5), mohu jen doporučit. Ty mouchy, které to má, vám rozhodně zážitek nepokazí (alespoň ne na dlouho, takže jsem u párkát na autory sprostě nadával :), abych si k tomu za půl hodinky zase sednul...
    Let's get the show on the road...
  • ahojte ja mam takovej problem.kdyz spustim hru tak se nespusti a pise to: varovani nepodarilo se spustit hru.chybi soubor worloftanks.exe.pro detailyse podivejte do systemoveho logu.prosim poradte co stim? vim ze jde o chybu v mem pc *1*
    • Stáhni hru znovu.
  • mam zasadnu otazku.
    nie je mi celkom jasne kde su slabe miesta tankov, nakolko som skusal vela variant , ale nejak som to este nezistil Myslel som si ze zadna cast je tutovka, ale ked som stal za tankom a strelil don 3 krat a on mal stale 100% percent nejak mi to prestalo byt jasne, alebo je tu problem v pingu? ten mam okolo 30-40 (samozrejme ma pripojenie cez Chello a tomu velmi neverim)
    viete mi niekto poradit?
    • Stejný jako u člověka, když tě trefej na hadičku, je to horší než na rameno . Všechny tanky mají hadičky a ramena, jen vědět kde ;) Obecně k poškození lze říct, že musíš mít dostatečně průraznej kanón vs síla pancíře. Nejslabší místa jsou v zádu, pak boky, nejsilnější máš předek, aď už věž nebo tělo tanku (hull). Dost podstatný údaj je i vzdálenost z jaký střílíš a úhel k tanku / úhel jeho armoru. Btw, WoT má svou wikipedii, takže čao ve hře.
    • mno, obcas se stane, ze ho ani neposkrabes, ale da se strilet i na pasy
      • no, ved to je hlavny problem, ze skoro stale mu nic nespravim a to je uz celkom nuda, no nic di za odpoved
        • Mali by fungovat zasahove zony, na karte kazdeho tanku mas hrubku panciera z roznych stran ... problem je v tom, ze ked s traktorom narazis na matildu mozes strielat aj zhora do poklopov, ani ju neskrabnes ... a pri tom minimalne pas by mal poskodit ... Inak som to vcera tak zhruba ratal, chcem postupit na vyssi tank, model V, s mojim IV ma to stale sype medzi tazke tanky a mam vydrz tak 1-2 minuty a za takyto "boj" dostanem zhruba 60-100XP. Kolko krat este budem musiet opakovat Malinovku aby som si mohol kupit tank, ktory stoji 15.000 XP ? ;)
          • Souhlasím... přesně tenhle problém mně taky vytáčí.. Šetřím jak blázen XP a credits abych konečně zakoupil konkurence schopný tank a když už ho konečně mám, tak buch ho - samý těžký tank a já zase jedinej na serveru s tím "flusátkem" proti IS-3 apd. *10*
            • Jop, na to nadává asi každý, ale málokdo chodí na fórum tvůrců jim to vytmavit, aby s tímto nesmyslem šli do háje a koukali vydat opravný patch. Toho joudu co tento systém matchmakingu vymyslel, ať převedou na místo, kde nebude rozhodovat a neudělá více škody.
  • Dobre to maju chlapci vymyslene, hra je sice zadarmo, ale ked chces nieco naviac zaplat zlatom za kazdu prkotinu (aj ked nechcem kupovat tanky alebo strelivo) platit napriklad za"convert experiens" z inych tankov je fakt ubohe. Ked nechces hrat 200x za sebou Malinovku (mne sa to stalo s Pz35t), aby si nahrabal nejake peniaze a najma EXP na kupu dalsieho a modernejsieho tanku musis platit. A cena je fakt vysoka, ked si zoberiem, ze bezna hra stoji do 50€ tu by som nechal aj gate ... 10€ za 2500 zlatakov je moc .... Dalsia vec su tazke chyby vo vyvazenosti, s lahkym tankom do puste proti tazkym tankom a antilerii je blbost na entu, vsetci ta vidia na kilometer, kedze maju lepsie radia a ty ani nevies odkial si to schytal. Jedna rana a je po tebe, ty mozes prdkat so svojim 47mm kanonikom kolko chces ... je to trosku frustrujuce ... Ale zase zabava to je, ved som to nainstaloval pred tyzdnom a odvtedy som moc toho nenaspal ;) Trosku doladit a verzia 0.7 uz hadam bude lepsia :)
  • Je videt, ze recenze neni psana z aktualni verze. Napriklad "jasné označení příslušníků čety na mapě i přímo v boji" ve hre je. Taky se mi nezda, ze bych nemel pocitat s akcnim hranim s is7. Jo, je to tier 10, ale maximalni rychlost 50 km/h je skoro jako medium tank. Autor si to asi spletl s Mausem.
  • je to pecka :)
  • Sice zajimavy, ale nejak me to nevzalo... dal jsem tomu jeden vecer a byl jsem imrvere mrtvej... :-)
  • V článku píšete, že se jedná o měsíční poplatek, ale mám pocit, že se jedná o jednorázovou platbu za balík goldů. Jak to tedy opravdu je?
    • Viz vejs, jinak narozdil od RU severu, kde maji flatrate (a nejlepsi ceny), se na EU a US serverech uplatnuje lehka degrese => vic koupenejch goldu = lehce lepsi cena (ovsem EU srv je samo nejdrazsi).

      Premiovy acc je pak asi nejlepsi investici, premiovy tanky za moc nestoji, premiova munice neni zase tak zazracna a da se uplne vpohode hrat bez ni a bez premiovych doplnku se da taky vpohode obejit. Jediny co pak jeste ma jakys takys smysl je prikoupit prostor v garazi, defaultnich 5 nebo 6 pozic neni zadnej zazrak, kupuje se ca 300 goldu => cca 30Kc.
    • jde o jednorazove platby za goldy, a za ty se pak da koupit treba premiovy ucet... 10 Euro stoji 2500 goldu za ktere je premium ucet na mesic...
  • Má nějaký zásadní význam zakládání roty, když hrajete na americkém serveru ?
    • na US serveru se u nás hrát nedá, pouze na evropském.
      • Muzes hrat na libovolnem serveru - US/EU/RU (navic fyzicky je ruskej umistenej stejne jako evropskej, akorat tam je online 5x vic lidi). Jedina nevyhoda US serveru je ponekud vyssi latence (kolem 100-150ms), ale hrat se na nem da vpohode.

        Muzes klidne hrat na vsech soucasne, ale samozrejme na kazdem si musis kupovat goldy extra a na kazdym mas extra tanky =>nesdili se (ale je naslibovano, jako spoustu jinych veci, ze to casem pujde).
      • a muzes me rict co ti brani zaregistrovat se na americky servery, stahnout americkyho clienta a hrat ?? ano budes mit horsi pingy ale nerikej ze to nejde
    • na americkem serveru nemuzes hrat ...
      • na americkem serveru muzes hrat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit