Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ma to ovladani arkady, mohlo by to mozna byl trochu lepsi (napriklad by mohla fungovat balistika, nastavovani nameru, odhadovani vzdalenosti ... velitel tanku by moh hlasit veci typu "T34 na 30 stupnich"), ale uvnitr je to vic simulace nez arkada (ta by rozhodne neresila pacir, jeho sklon, slaba mista jako pruzory ...)
  • Zdravím docela dobrá recenze až na pár milných informací. Navíc dělat recenzi před patchem který toho hodně změnil je docela hloupost za další není tady zmíněno clan wars sice něco málo o rotě ale to co je 50% zábavy ze hry je právě clan wars. CW se odehrává v reálnem světě (Evropa, kousek afriky, Rusko a turecké státy ve finální verzi bude cely svět) z každé zabrané země a provincie ( champagne atd.) má tým který uzemí ovládá goldy př. Česko 1420 goldů. Z toho plyne že kdo má více území má víc goldů. Hře dávám 8/10 *5*
    • Jeste k patchi - mas pravdu, zmenilo se dost veci, ale tahle hra se meni a bude menit jeste hodne dlouho. Po tomhle patchi mozna prijde dalsi, ktery zase neco zmeni, ale myslim, ze recenze dobre kazdemu ukaze, zda to je hra pro nej nebo s ni slapne vedle. A to jde predevsim.
      • Meni, a menit bude, stejne jako u kazdy online hry, ale ten patch neni venku den ani dva.

        Osobne bych hre dal i bodik min. A to predevsim pro dlouhodoby nereseni chyb - behem bety se odstranila jedina zasadnejsi chyba - za prakticky 3/4 roku ...
        • Souhlas ... WG jenom sosá prachy, a s patchema těma důležitýma moc nespěchají hl. aby jim to sypalo peníze... chtělo byto aby hráči zakročili a začli je trochu popohánět..
    • To uz je nekolikate upozorneni, ze v recenzi nejsou zmineny CW. :) Prihlaste se vsichni, kdo docetl recenzi do konce. Vidim jednoho, druheho,...jeste nekdo? CW jsou totiz v recenzi zmineny jen jsem nemel moznost je zkusit - "Zmínit bych určitě měl ještě hraní v klanech. Založit klan vyjde asi na 2500 goldů a pokud do něj natáhnete 15 lidí, je možné se pustit do zajímavé strategické kampaně s obsazování Evropy, rozdělené na mnoho provincií. Během recenzování jsem klanový zápas nevyzkoušel, ale určitě to považuji za velmi odvážný a zajímavý doplněk hry."
      Kazdopadne diky za vsechny prispevky. Pokud nekdo CW hraje, rad si prectu hodnoceni, vypada to skvele, jen aby to fungovalo.
      • Hmmm strategie se zabíráním území ? .... že by skrytý prémiový potenciál ? To mi k wargaming.net už sedne víc než arkáda .
        V každém případě jako neplatící a občasně hrající jsem o podobě CW neměl ani tucha .
        • Pokud jseš v nějakém klanu na CW, tak se může stát, že se ty goldy, které každé to území vynáší, převede mezi hráče, a hle, máš prémium účet zadarmo. Ovšem, musíš připočíst, že nějaké goldy ti sežere, špionáž apod.
          • Ses celkem naivista, si spocitej, kolik godlu uzemi dava, kolik hracu potrebujes, abys ho udrzel ... a kolik goldu potrebujes na provoz klanu ... a zjistis, ze na premiaky by to vydelalo jen ciste teoreticky.
            • Nejsem najivista, zrovna jeden z toho mám. Takže kdo je tu najivista.
  • :) Premium ammo - Dokud k vám nepřijede papírově slabší protivník a nerozstřílí vás na dvě rány , tak je to v pohodě .

    Premiové tanky ..... jak dlouho budou jen alternativou k normálnímu stromu ?

    Poslední záplata mění výrazně tempo hry - rusové jsou ještě rychlejší , mapy i modely stávajících tanků mají víc detailů a Pagorky ... už nejsou tak rychlou mapou .
  • Moc pekna recenze, po dlouhe dobe mam chut neco noveho zaparit jen po precteni clanku. Jsem expert, poznam kanon a pasy.
  • jo 15 ran za sekundu je kulomet:-)mělo tam být za minutu a to ještě s municí koupenou a ne zadarmo
  • Zdravím, perfektní recenze, měl byste psát více, celkem jsem se posmál :-)
    Jinak Panther určitě nemá 7,5 mm dělo, mělo by to být 75 mm a střílet 15 střel za sekundu z takovéto zbraně, to se mi také nezdá, to by byl teda jo upgrade :-)
    • test
    • panther, má v základním dělu, tj. 75 mm, rychlost střelby 12 - 15.38 ran za minutu. V tomhle se autor nespletl.
      • a já jsem napsal co? že má mít 75mm dělo, ne 7,5mm jak bylo uvedeno původně
      • Ale přepsal se teda šeredně a je vidět, že vojenské technice a hraní WoT moc nedal, protože tam je stále až 15 ran/sek. a né za minutu!!!
        • to je pravda, 15 ran za sekundu je nesmysl. To i já bych tu recenzi napsal lépe.
          • Zdravim, v tomhle odstavci me zrejme vypadl mozek z provozu, jsou to samozrejme preklepy a uz jsem je opravil. Omlouvam se. Dovolim si tvrdit, ze o vojenstvi, zbraních i technice toho vim hodne. Dá si nekdo bitvu v novem Combat Mission Battle for Normandy? Prijimam vyzvy i pro Decisive Campaigns: The Blitzkrieg from Warsaw to Paris nebo Command Ops: Battles from the Bulge.
            Tesim se tedy na recenzi WOT od charlesdefuj.
            • Tak tedy můžeme dát Men of War, ale já mám pouze základní verzi hry Men of War, verzi 1.13.1. Nebo pokud hrajete MoH, tak klidně můžeme dát to.
            • Diky za nabidku, ale z RTS strategii preferuji spise Men of War Assault Squad
            • Dobrý den,
              tak na tu recenzi, jsem taky zvědavý, pořád se tu jen vychloubá, a skutek určitě utek. Jinak, chválím Vaši recenzi , lépe to vystihnout nejde. Mimochodem, sice nemám ani jednu z výše uvedených her, ale klidně Vás pokud budete chtít vyzvu na CoH. Nebo pokud by jste chtěl, můžeme dát četu ve WoT. Pokud by nevadilo, že jezdím s Tigerem 2.
  • Dobrá recenze, ale dovolím si jako veterán této hry podotknout pár maličkostí:
    1) IS - 7 je sice dobrý tank, který ale má výhodu pouze v rychlosti, v ničem jiném tento tank nevyhovuje. Řekněme, že Maus je daleko lepší, a když postavíte proti sobě IS-7 a Mause, vyhraje vždy Maus.

    2) Nepřijde mi logické dělat recenzi, hry, ještě před vydáním opravného patche. Patch opravil, spoustu chyb, přidal i nové tanky. To se nezmiňuji že se chystá nový technický strom, kde budou i jiné tanky.

    3) Označení spolubojovníků, je nyní velmi zřetelné. A zlepšuje to koordinaci s ostatními. Což ovšem nezabrání tomu, aby se všichni rozprchly na jednu stranu, a tebe tam nechaly samotného.

    4) Jediná chyba, která se mě nelíbí, je ještě stále neopravený autobalanc, kdy tě to klidně hodí s tankem sedmé třídy, proti tanku desáté třídy.

    5) I bez prémium účtu se dá naexpit silný tank, třebas i tiger 1. Jen musíte mít podporu klanu, kde se pak ty expy dodávají snadno.
    • Záleží na situaci v jaké se tank nachází. Kdo v něm sedí a jak umí hrát. Měl jsem Panthera2. Když jsem narazil na Mause, on byl ke mě čelem a dal mi první ránu, bylo skoro po souboji. Ale pokud jsem k němu najel z boku a měl místo na manevrování, tak jsem ho sundal. Na osm zásahů do zadní části a vyhýbat se jeho hlavni. Potkat ho ve městě proti sobě a nemít šanci ho objet ze strany je konec.
    • sefiku... nemuzes srovnavat IS7 a Mause...
      - uvedom si, ze Mause ma sice vetsi palebnou silu a vice armoru, ale nez se stihne otocit, tak ho IS7 udola...
      - musis se divat a propocitat rychlost/palebna sila/armor/manevrovatelnost.... atd atd
      potom zjistis, ze T34 udola i KV z duvodu ze nez KV otoci hlaven/tank, tak T34 kolem nej jezdi a rozstrili ho na hromadu srotu
      - to znamena, ze kdyz si to preneses na IS7 vs Mouse, ze pokud budes kolem nej krouzit, tak Mous lehne jak papir. ale pokud te 1x Mous trefi, tak je v podstate po tobe...
      - jj Hra JE vyvazena. pokud te dojede stihac, ktery ma pomerne velkou palebnou silu a ty mu ustrelis pas a postavis se k nemu bokem popr. ho bloknes at se nemuze otocit, tak je stejne po nem...
      - a za dalsi... pokud Mouse najde Artilerie, tak je po nem do 2ran... a nepomuze mu, ze ma Armoru jak 3jine tanky:)) (samozrejme pokud se Arty trefi, to je zase o necem jinem ze?:)
    • Osobne jsem byl svedkem bitvy 2 x IS 7 vs 2x Maus vysledke IS 7 Mausy roztilely jak papir, takze tva teze i jistem vitezstvi je irelevantni
      • V tom pripade v tech mysacich sedeli lamky.Osobne vlastnim Mause a z IS7 opravdu respekt nemam.Taky zalezi na dalsich okolnostech jak moc pomohli arti nebo i jiny tanky.A co si budem povidat casto je to jen o stesti.Sou pripady ze stojim proti IS7 a 3 strely mi o nej dingnou a dalsi bitvu co rana to prustrel.Jinak Maus je po patchi opravdu bestie pokud lamy nepouzivaj premiovou munici.Jo muj osobni nazor premium ammo=noob ammo a kazi celkovou hratelnost.
        • S Mausem vs IS-7 nemas absolutne zadnou sanci, pokud nemas kryti, tak te pojezdi jak nic. Uplne vpohode kolem tebe bude krouzit a ty budes jen zoufale nadavat a snazit se otocit vez tak, abys ji trefil, coz se ti nikdy nepovede.

          Samo neco jinyho to je, kdyz te nekdo kreje a IS-7 se nemuze dostat dost blizko, ale o tom neni reci. Jak sem psal niz, pokud je tym s mysema vs tym s IS-7 tak IS-7 vzdy vitezi.
        • Prémiová munice akorát kazí zážitek ze hry. To máš jako ty nové tanky např. KV-5. To je ale hnusný tank.
        • No pise ze 2 vs 2 tak si jine tanky u toho nebyly, kazdopadne Maus je sice dobytek , ale zase je moc precenovany , ja s IS 4 uz take nekolik Mausiku sundal z boku a zezadu je velice zranitelny a kdyz k tomu prictu jeho neobratnost ,tak zde mame jen jezdici srot , apropo pokud ma IS 7 vytuneni motor ,tak si Mausika da jak malinu jelikoz nez se staci otocit ma v sobe tolik zasahu, ze zhori jak papir.
          Ale mas pravdu je to nekdy i o stesti a o tom kdo tank ovlada lame nepomuez ani 10 mausiku
      • souhlas... Moc veterán to nebude, protože ono těch nedostatků je mnohem víc, než jen balance system. Za všechny můžu uvést Copperfieldům spotting system.

        Jo a NEmajitelé účtů jsou mnohem větší nevýhodě, než se na první pohled zdá....
        • Jistě, že veterán, jsem, jen jsem se tu nechtěl rozepisovat o všech nedostatcích. Nejhorší je tento problém na MALINOVCE.
  • Jestli chcete hrat za tanky tak si usetrete cas a nezkousejte nemce ani amiky. Jediny sovetsky svaz tam ma pouzitelne tanky coz je proste pro milovnika tigru jako ja katastrofa.
    • Dovolím si nesouhlasit, kolikrát jsem s tigerem dosal na dvě max.tři rány i IS-3. Jen to chce umět mířit, nevrhat se do souboje bezhlavě. Každý národ má své výhody, u Rusů to je rychlost jejich tanků. U Němců, to je zase přesnost jejich děl. U USA to je zase síla děl. Takže nepreferoval bych jenom jednu stranu.
      • Postav proti sobe tigr 2 a is-3 a vysledek je jasnej. IS-3 vyhraje protoze tigr 2 proste nema cim ji zepredu napalit. Jako jo obcas to proleze nekde u pasu, kdyz nahodou clovek trefi delo nebo mezi vez a telo ale rozhodne to nejde s takovou jistotou jakou maj ty hrozny rusky dela a s explosivni munici je to na tejden.
        • To víš, že ho proti sobě postavím, když za něj hraji. Pokud nepotkám ferdinanda, tak to IS-3 dostanu. Je vidět, že jsi to po patchi nehrál. A je jasné, že když se vrhnu na IS-3, jen s 88 mm dělem, tak mu nic neudělám. To chce minimálně těch 105 mm.
          • Mate recht po patchi jsem na tigra dvojku poradne nesahnul to je pravda. Hral jsem ted spis novyho witchera. Jestli je to opravdu tak ze nemecke tanky konecne zacinaji poradne ownit tak to je velmi dobra zprava. A je fakt ze taky nejsem asi nejvetsi mastr v tyhle hre ale stejne mam uz GW Pathera a Tigra 2 a urcite jsem to tak tyden neharl a to taky to taky o necem svedci :o)
        • Hmmm tak asi hrajes jinou hru, Koenig II vs IS 3 jasny vitez Koenig II. A take hodne zalezi kdo ten tank ovlada, jelikoz pokud za pc sedi lamka a neni jich malo ,tak ti nepomuze ani IS 7 ci Maus zvlastni zkusenosti vim ze vyssi tiery 8,9, maji nemecke tanky mirne navrch
        • je videt ze si nehral tiger 2 po patchy, po tom novem patchy ma is3 problem tigra2 prostrelit, navic is3 je papirovej tank oproti ostatnim takze ji v klidu prostrelis uz na tiger 1
  • Zayl
    Gah, samej komentář co by vydal na kratší povídku. Moje zkušenosti s WoT jsou:

    Registrace do bety, stažení, 15 minut meh hry, návrat k dotě :p . A 8/10... to si museli vývojáři sakra máknout od doby co jsem to zkoušel :).

    Vlastně ani nevím na koho je to mířené, fandové tanků by jistě rádi všechno nastavovali sami, ale z toho co jsem hrál a viděl je to arkáda...
  • Recenze pekna obzvlaste pasaz s "IS7 hovadem" me pobavila, kazdopadne je zde par nepresnosti, po poslednim patchi 6.0.4 doslo k tomu ,ze jiz jsou videt zretelne ve hre i na mape oznaceni clenove tymu cety. Dale bych rad dodal, ze balance vyberu tanku je nekdy opravdu k smichu ci placi a dle toho se vetsinou odviji i dej bitvy. Samo vse je nakonec v rukou hracu a kdyz chytnene hrace bez spetky taktiky, tak bitva vetsinou konci 2-15 ,1-15

    1. Nejzavaznejsi chybou vsak je zakomponovani do bitev obrovske mnozstvi del (arty) pokud dojde k omezeni na v idealnim pripade jednu v nejhorsim na dve arty ve hre ok bitva je jeste hratelna ,ale jakmile se pocet artyn ve hre prehoupne pres 3 a vice stava se z bitvy totalni fraska a velikou radost maji hraci arty z tezkych tanku jako Maus i IS 7 i kdyz IS 7 ma vyhodu alespon v pohyblivosti, kazdopadne na planine mu tahle vyhoda je k nicemu , tak proto doufam ,ze WG tento nesfar rychle opravi, jinak to muze hodne hracum znechutit prilis rychle hrani. Popr. zakomponovat do hry 20 map jen s mesty :)
    2. Dalsi problem je s prustrelnosti tanku, nezridka se stava ,ze zasahnete jasne tank a slysite hlasku "penetration" a kouknete a tank ma porad 100% tohle je bez komentare.
    3. Prachpodivna viditelnost ve hre je take na povazenou ,strili do vas nekolik tanku, ale vy nevite, kdo do vas strili, jelikoz hra se proste rozhodla vam nic neukazat. Tohle se mi stava dost casto a to mam na kazdem tanku binokular a na IS 4 i optiku a zadne zlepseni nevidim, coz bych rekl je obrovsky problem.
    4. Nevariabilita hernich modu jak zminoval autor recenze ,hrajte vlastne porad dokola totez, takove herni mody jako nemecke vs ruske ci americke tanky by nebyla od veci. Popripade simulace, skutecnych bitev atd. Procital jsem si model funkcnosti klanu a musim rici ,ze osobne me tento mod moc nenadchl, hlavne system bitev v pomeru s udrzeni kolonii a casu stravenych ve hre, takze osobne si myslim,ze to bude propadak pro vetsinu hracu. Apropo model klanovych valek bude zhurba cca 6 mesicu v bete, pak se vse smaze a zacne nanovo (nemazou se tanky)
    5. Autor byl sice nadsen nad poctem map ve hre, ale ja osobne jsem jich napocital jen 13 a to jeste 2 nove v poslednim patchi, kazdopadne map je zalostne malo a kdyz k tomu pripocitate porad dokola stejny mod ,tak vas jiste nektere mapy prestanou bavit jako treba nejstupidnejsi mapa Malinovka.
    6. Urcite by tankum sluselo moznost meneni, barevne maskovani tanku (poustni, zmini,letni) jelikoz seda, zelena a hneda barva se opravdu nehodi vsude.

    Co rici zaverem hra je jiste dobra a ma potencial se stat kralem ve svem zanru na hodne dlouhou dobu, kazdopadne Beloruske studio si vzalo na paskal velky kus kolace a je videt ,ze celkem dost nestihaji, mozna by pomohlo kdyby WG koupilo nejakove renomovane studio se zkusenostmi a penezi ,ale kdo vi treba nam to jete WG ukaze a za rok ci dva to bude paradni vybrouseny kousek, ted se musime spokojit s tim malem co mame k dispozici :-)
    • Uplný souhlas!! hra není taková jak si hodně recenzentů myslí a po čase hraní nemáte dobrý pocit ale spíše jste nasraní proč na mapě hrajete proti 5 TD a vy máte samé heavy a ještě zrovna na mapě kde jste jak na odstřel .. + ještě k tomu nevidíte kdo po vás střílí atd.. spousta rezenzantů tomu davám hodně bodů já bych byl přísnější ... WG hodně naslibovalo už toho tam mělo být dávno víc a nějak nestíhají ale prachů si už nahrabali až to není hezké ... kdyby aspoň byli ticho a nic neslibovali .. chce to konkurenci od jíné firmy ktera se tomu bude opravdu věnovat nebude z toho dělat nějakou posranou arkádu kvuli nějakej uřvanej děckům že se svým tančíkem nejsou schopní dát něco co by vživotě nedali ... atd
    • map je 18

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit