Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HAHAHA další ubožák co to nezvládl, svou neschopnost a hloupost se snažíš hodit na nesmyslné lži a pomluvy, jsem rád že už nehraješ :-)
  • dostali jsme je je normální hláška když dáš ránu s damage, to znaméná že mu ubereš HP. Může být hláška typu: dostali jsme je, to to bolelo, zásah atd. nebo třeba nic :-)
    můžeš ubrat tanku 1999 HP z 2000 ale kill za zabití se napíše tomu kdo mu dal poslední zásah, ale NEBOJ on dostává EXPY za 1HP a ty pořád za 1999
  • Ahoj WOT hraju skoro od začátku, nyní mám za sebou kolem 16000 bitev a opravdu tato hra není o náhodě. Snaž se dostat do klanu, studuj na českých fan stránkách zjisti si něco o hit zones a pak zjistíš, že machr s T 50-2 může sundat nooba v mausovi (pokud by měl dostatek nábojů :-)
  • tato hra je až příliš o štěstí, je mi až podezřelé jakým stylem mě to drží v poměrech vítězství a proher na půl na půl. pořád mám statistiky 49% výhry 49% prohry zbytek remiz. Mám pocit že když se dostanu nad 50% výher přijde serie smolných her kdy jsou soupeři neprůstřelní i zezadu a je umění trefit se i z metru. Když mám nad 50% proher, tak prostřelím tank o dvě třídy lepší i zepředu, trefuji vše zdálky v plné rychlosti a sám jsem neprůstřelný. Je to divné, je to snad jen pocit. Napište svoje zkušenosti.
  • Dostali jsme je, - sám rozstřílím soupeře na maděru, ráží 75 mm, apokalypsa, ale zničené vozidlo má napsaný někdo jiný, stává se vám to taky? *9*
  • WoT je nejvetsi sh.t na jaky muzete narazit..tak za prve hra se da stahnout zadarmo ale bez placeni budete delat jen cvicne cile..mireni - muzete mirit sebelip ale tahle sr.cka si stejne vygeneruje svoji drahu strely ....matchmaking - to se da vyjadrit lehce zadny neni tenhle sh.t ( je drzost tohle brak nazyvat hrou) klidne hodi Tier 4 s \tierem 8 do jedne bitvy ( nemyslim skauty ani artyny) . plus miliony zku.... kteri cheatujou...jako ze je nevidite ani na 2 metry pred sebou nebo ze vas streli zkrz budovu (cheatujou hlavne klany)....musel jsem napsat tenhle koment protoze vsude vidite jak je tenhle sh.t skvely ale je to jen pozlatko..v realu je to ztrata casu..samozrejme kdyz je nekdo znevyhodneny tak to nekoho zase na druhou ztranu necestne zvyhodni.tim je zaruceno ze to bude hodne .... vychvalovat kdo by taky chtel prijit o cvicne cile
  • Ja moc niesom na hry pre deti okolo 10 rokov... Hra ma nudila a je v nej vela chýb ... Ževraj to hrá 40 000 000+ a na fb to má sotva 300 000 už len to hovorí o veku hráčov .. Maniaci a zavisláci na tanky :D radšej mi nič nepíšte
  • prosim pošletemi potvrzaci kot na World of tanks
  • to ma byt jako co?
  • *16* *16* *16* *16* *16* *9* *8* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *1* *1* *1* *15* *2* *14* *5* *5* *10* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *8* *8* *8* *9* *9* *9* *9*
  • hele ja kdyz to instnu tak mi to hazi modrou obrazovku, nevite co s tim?? kdyztak piste na mail: salamon.h@seznam.cz
  • Charlesdefuj hnusnej podrazacke hajzle! Aby si schnil! Ty slizký hade!
    Charlesdefuj
    Charlesdefuj
    Charlesdefuj
    Charlesdefuj
  • Málo reálné!!!
  • Zdravím chtěl bych se zeptat jestli se vyplatí koupit tank VK 3002 (DCool jestli vydělává třeba více než VK 3601(H) a dá se s 3002 třeba i scoutovat prostě mě zajímá jetli když si ho koupím budu sním vydělát a jetli se snim dá scoutovat asi dmg to moc dobrej nebude protože to má stejne dělo jako 3601 takže dost ubohý a kolik stojí oprava? (nemám premiak) Díky za odpověd
  • Důvod proč se dostaneš s tierem 1-3 do hry mezi 6-7 je ten, aby jsi dělal scouta (i když nejsou arty)! Mam za sebou 4500 bitev (hodně času v praci) :) a na dně tabulky se hrát dá! Z těch bitev jsem byl tak 100krát umístěnej nesmyslně, jinak jsem si vždycky našel místo... Zaplať prase, že je WoT náročnější hra na přemýšlení -> parádní sejto :)...... BEZ MOZKU SE TO HRÁT NEDÁ (je pravda že je potřeba mozek i u spoluhráčů) :)
  • já si na těžší tanky teda vydělávám artinou, když to s ní umíš tak se ní vydělávat dá
    podle mě je best arti GW Panther (rychlá střelbá, skvělá přesnost děla, velký rozsah otáčení děla, velká rychlost)
  • Tohle se mi stalo taky, ale na notebooku (moje PC - K.O. hadr..) Spustil jsem to znovu na jiné detaily a jelo v poho.

    Hru jsem po pár týdnech smazal, je to dobrá f2p gamesa, ale má to svoje mouchy. Nejvíc mi vadí balance bitev, ať už nízký tiery VS vysoký nebo nevyrovnanost síly stran - stejný levely tanků, ovšem jiný druh / síla. Dále pak neustále se opakující mapy, které jsou zárověň značně omezené, co do možnosti variabilní taktiky. Nevynechám ani u spousty hráčů nenáviděné artilerie, ano, ty berou hře "akčnost", a jsou jednoduše OP, tudíž hojně zastoupené..
    WoT není střílečka s tankama, je to taková hra na lovce skrytých kachen.. *3* Dlouhodobě bych viděl možnost zábavy jedině v sehraném týmu, rozhodně ne v "random battle"

    Na WoT f2p modelu je vidět, že to má budoucnost, není to klasický pay to win.., placení urychluje převážně jen progres hrou - tankama..
  • Nemůžu souhlasit. T-34 je naprosto skvělý tank s vysokou průbojností a dá se s ním udělat spooooustu expů. Ale pak. Pak přichází T-34/85 a to je jeden z těch opravdu nezábavnějších tanků ve hře. Vcelku přijatelná rychlost a dělo D10T s extrémně dobře pancéřovanou věží (podvozek je bohužel slabší, takže ten si pokud možná krýt) dělají z T-34/85 opravdu postrach bojiště. S IS-2 (plně vylepšený IS-1) byl pro mě právě T-34/85 největším strašákem. Nepočítám samozřejmě americký Heavy tank T29 a jiná ISka (popřípadě v menší míře i Tiger I). T-34/85 byl pohyblivý a jeho dělo (které se instalovalo i na IS-3 a snad i u IS-4 je ve výzbroji) D10T dokázalo IS silně poškrábat. Co se týče jiných tanků, tak to byl spíše otravný hmyz, který samozřejmě ve větších počtech měl značnou drtivou převahu (3+).
  • Zdarec, hru mám a myslím že i pár věcí co psal redaktor, že nevidí kolegy v četě je odstraněno.
    Navíc je nově otevřena možnost hrát zadarmo s kamarádem v četě. Pokud máte premium učet je to povoleno se dvěma spoluhráči. WoT jde hrát bez prémiáku až do 8tieru (třidy tanku)
    potom se už díky velým cenám za náboje a opravy nedá hrát. Jedině mít dva tanky na vydělávání kreditu a ten svuj vysnění tank projet jednou za čas. Jinak si myslím osobně že 250Kč za měsíc není tak hrozný jako za typy jiných her kde musíte koupit DM a jiné věci jinak se mezi vyšší uroveň v životě nekouknete. Takže pěkný boj a GL. Jomi
  • jestli si to stahoval hodiny to je tvuj problem, ja jsem to mel stazene za 30 min, jestli si myslis, ze tanky uvidis pres celou mapu, tak se taky mylis. U teto hry je treba taktickeho mysleni, ktere ty zrejme postradas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší