Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zkus si vypnout firewall nebo cely antivir:)
  • je to smejd ted jsem to zkousel hodiny to clovek stahuje a pak z toho vyleze nedodelek normalne pri odpocitavani bitvy vydim vsechny tanky, ale jakmile boj zacne tanky se ztrati vydim jen zelene tecky se stinem...jako z jinejma hrama nemam v zobrazovanio zadnej problem(a ze jich mam) takovej nedodelek az to poradne odladi mozna... *11* ted je to fuj *10*
  • Je fakt že jsem se třebas dostal s SU-85(tier V) do bitky regulérních levlů 7-8(9) a krčil jsem se úplně na dně tabulky. Mou méněcennou frustraci ale vyléčil pohled do druhého týmu kde stál mezi IS-4kama hrdý Ltractor.. :-D
    Občas se hold nezadaří, ale bitku jsme vyhráli a já měl za nějaké ty killy spoooustu Xpů. ;-)
  • Tak T34-ky vynikaly spíš početní převahou....
  • Jo jinak na toho tigera a zkušenosti na tigera dvojku jsem se dostal bez premium účtu... do té doby zdarma... prostě hra bez premium je dvakrát tak delší v expení a získávání kreditů... jinak mám Hummella a mardera 2 taky zdarma... premium je zkrátka pro někoho, kdo ví že u toho stráví většinu času, 250 kč za měsíc není moc, vezmu li v potaz, že to budou jediné peníze co za hry dám měsíčně... jinak je tu možnost clanů, ale to jsem ještě nezkoušel... prostě pro lidi, co si myslí, že budou jenom vyhrávat, najedou s tankem doprostřed náměstí a diví se, že je někdo rozstřílí tohle nebude... pro milovníky vojenské techniky a modeláře nebo pod... mno tohle vám warcraft nenabídne... navíc jsou v plánu i Francouzské a Japonské tanky... pohoda
  • S řazením tanků je to těžké... s tier lever 3 vás klidně šoupnou s tanky na level 6 a pokud si myslí někdo že s levelem 4 to bude lepší, tak bude hrát proti levelu 7... hru jsem si začal opravdu užívat až od levelu 7 s Tigerem... do té doby docela frustrace
  • zdar lidi mam problem: normalne sem si stahnul WoT na eu serveru naistaloval zaregistroval sem se na eu serveru prisel mi potvrzovaci mail. tak to pustim najednou E-mail tak ho tam napisu a taky to heslo a pak mi to napise Unable to connect to Network!!! Co to je za hovadinu??? uz sem to zkousel mini malne 20x a pokazdy to samy!!! Poradte mi nekdo pls pls pls pls *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • tanky t34 jsou hodne slaby, a docela pomaly, je dost znevyhodnily, je to osina v zadku vsem co chteji t44 a t54...
  • Stejný jako u člověka, když tě trefej na hadičku, je to horší než na rameno . Všechny tanky mají hadičky a ramena, jen vědět kde ;) Obecně k poškození lze říct, že musíš mít dostatečně průraznej kanón vs síla pancíře. Nejslabší místa jsou v zádu, pak boky, nejsilnější máš předek, aď už věž nebo tělo tanku (hull). Dost podstatný údaj je i vzdálenost z jaký střílíš a úhel k tanku / úhel jeho armoru. Btw, WoT má svou wikipedii, takže čao ve hře.
  • Zdar všem,
    neříkám, že tahle gamesa je dokonalá, ale hodně se toho už zlepšilo a a ta reálnost tanků je naštěstí posunutá tak, aby byli mezi sebou konkurenceschopní. Dotáhl jsem to mezi rusy na t-54 a IS, mezi US na T-20 (no, skoro :), zatím ještě na chvíi M4A....Sherman) a musím říct, že i se slabším tankem sejmete silnější nebo mu alespoň utečete :)
    Čím víc to hraju, tím víc vidím variabilitu hry. Nejsou dvě stejné bitvy, to, že jste jedou poslední neznamená nic, stejně jako když jste první (být první je kolikrát za trest, dělostřelci si vás zaměří jako prvního, pokud to nejsou nějací trotlové). Zrovna včera jsem byl poslední a složil jsem 3 tanky, některé i o dva levely vyšší.
    Takže za mě - super hra, která se navíc stále vyvíjí (např. včerejší update na 0.6.5), mohu jen doporučit. Ty mouchy, které to má, vám rozhodně zážitek nepokazí (alespoň ne na dlouho, takže jsem u párkát na autory sprostě nadával :), abych si k tomu za půl hodinky zase sednul...
    Let's get the show on the road...
  • ahojte ja mam takovej problem.kdyz spustim hru tak se nespusti a pise to: varovani nepodarilo se spustit hru.chybi soubor worloftanks.exe.pro detailyse podivejte do systemoveho logu.prosim poradte co stim? vim ze jde o chybu v mem pc *1*
  • Jop, na to nadává asi každý, ale málokdo chodí na fórum tvůrců jim to vytmavit, aby s tímto nesmyslem šli do háje a koukali vydat opravný patch. Toho joudu co tento systém matchmakingu vymyslel, ať převedou na místo, kde nebude rozhodovat a neudělá více škody.
  • Souhlasím... přesně tenhle problém mně taky vytáčí.. Šetřím jak blázen XP a credits abych konečně zakoupil konkurence schopný tank a když už ho konečně mám, tak buch ho - samý těžký tank a já zase jedinej na serveru s tím "flusátkem" proti IS-3 apd. *10*
  • Mali by fungovat zasahove zony, na karte kazdeho tanku mas hrubku panciera z roznych stran ... problem je v tom, ze ked s traktorom narazis na matildu mozes strielat aj zhora do poklopov, ani ju neskrabnes ... a pri tom minimalne pas by mal poskodit ... Inak som to vcera tak zhruba ratal, chcem postupit na vyssi tank, model V, s mojim IV ma to stale sype medzi tazke tanky a mam vydrz tak 1-2 minuty a za takyto "boj" dostanem zhruba 60-100XP. Kolko krat este budem musiet opakovat Malinovku aby som si mohol kupit tank, ktory stoji 15.000 XP ? ;)
  • no, ved to je hlavny problem, ze skoro stale mu nic nespravim a to je uz celkom nuda, no nic di za odpoved
  • mno, obcas se stane, ze ho ani neposkrabes, ale da se strilet i na pasy
  • mam zasadnu otazku.
    nie je mi celkom jasne kde su slabe miesta tankov, nakolko som skusal vela variant , ale nejak som to este nezistil Myslel som si ze zadna cast je tutovka, ale ked som stal za tankom a strelil don 3 krat a on mal stale 100% percent nejak mi to prestalo byt jasne, alebo je tu problem v pingu? ten mam okolo 30-40 (samozrejme ma pripojenie cez Chello a tomu velmi neverim)
    viete mi niekto poradit?
  • Dobre to maju chlapci vymyslene, hra je sice zadarmo, ale ked chces nieco naviac zaplat zlatom za kazdu prkotinu (aj ked nechcem kupovat tanky alebo strelivo) platit napriklad za"convert experiens" z inych tankov je fakt ubohe. Ked nechces hrat 200x za sebou Malinovku (mne sa to stalo s Pz35t), aby si nahrabal nejake peniaze a najma EXP na kupu dalsieho a modernejsieho tanku musis platit. A cena je fakt vysoka, ked si zoberiem, ze bezna hra stoji do 50€ tu by som nechal aj gate ... 10€ za 2500 zlatakov je moc .... Dalsia vec su tazke chyby vo vyvazenosti, s lahkym tankom do puste proti tazkym tankom a antilerii je blbost na entu, vsetci ta vidia na kilometer, kedze maju lepsie radia a ty ani nevies odkial si to schytal. Jedna rana a je po tebe, ty mozes prdkat so svojim 47mm kanonikom kolko chces ... je to trosku frustrujuce ... Ale zase zabava to je, ved som to nainstaloval pred tyzdnom a odvtedy som moc toho nenaspal ;) Trosku doladit a verzia 0.7 uz hadam bude lepsia :)
  • Je videt, ze recenze neni psana z aktualni verze. Napriklad "jasné označení příslušníků čety na mapě i přímo v boji" ve hre je. Taky se mi nezda, ze bych nemel pocitat s akcnim hranim s is7. Jo, je to tier 10, ale maximalni rychlost 50 km/h je skoro jako medium tank. Autor si to asi spletl s Mausem.
  • Občas hraju za SPG. A občas trefím i tank za jízdy. Jen musím odhadnout kde asi bude v tu chvíli, vystřelit a doufat, že ho zasáhnu. O kolikrát jsem se netrefil. Ale je pravda, že když je tam těch SPGček víc, tak se bitva změní v odstřelování. Systém krytí není taky uplně dokonalý. Chtělo by to od tvůrců víc přemýšlet. Mapy by mohli být větší a víc tanků. Možnost položit kouřovou clonu. třeba by ji ta SPG mohla položit vystřelením dýmovnic do daného prostoru. Počasí by taky mohlo hrát nějakou roli. Například mlha, nebo sníh. To zvýraznění tanků bych odstranil. Tank je vidět, nebo ne. Pak by mělo svou roli i maskování. Na mapě by bylo pouze zvýrazněno v jakém prostoru se nachází nepřátelský tank.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší