Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na americkem serveru nemuzes hrat ...
  • Uplný souhlas!! hra není taková jak si hodně recenzentů myslí a po čase hraní nemáte dobrý pocit ale spíše jste nasraní proč na mapě hrajete proti 5 TD a vy máte samé heavy a ještě zrovna na mapě kde jste jak na odstřel .. + ještě k tomu nevidíte kdo po vás střílí atd.. spousta rezenzantů tomu davám hodně bodů já bych byl přísnější ... WG hodně naslibovalo už toho tam mělo být dávno víc a nějak nestíhají ale prachů si už nahrabali až to není hezké ... kdyby aspoň byli ticho a nic neslibovali .. chce to konkurenci od jíné firmy ktera se tomu bude opravdu věnovat nebude z toho dělat nějakou posranou arkádu kvuli nějakej uřvanej děckům že se svým tančíkem nejsou schopní dát něco co by vživotě nedali ... atd
  • Meni, a menit bude, stejne jako u kazdy online hry, ale ten patch neni venku den ani dva.

    Osobne bych hre dal i bodik min. A to predevsim pro dlouhodoby nereseni chyb - behem bety se odstranila jedina zasadnejsi chyba - za prakticky 3/4 roku ...
  • Má nějaký zásadní význam zakládání roty, když hrajete na americkém serveru ?
  • S Mausem vs IS-7 nemas absolutne zadnou sanci, pokud nemas kryti, tak te pojezdi jak nic. Uplne vpohode kolem tebe bude krouzit a ty budes jen zoufale nadavat a snazit se otocit vez tak, abys ji trefil, coz se ti nikdy nepovede.

    Samo neco jinyho to je, kdyz te nekdo kreje a IS-7 se nemuze dostat dost blizko, ale o tom neni reci. Jak sem psal niz, pokud je tym s mysema vs tym s IS-7 tak IS-7 vzdy vitezi.
  • Hmmm strategie se zabíráním území ? .... že by skrytý prémiový potenciál ? To mi k wargaming.net už sedne víc než arkáda .
    V každém případě jako neplatící a občasně hrající jsem o podobě CW neměl ani tucha .
  • Ma to ovladani arkady, mohlo by to mozna byl trochu lepsi (napriklad by mohla fungovat balistika, nastavovani nameru, odhadovani vzdalenosti ... velitel tanku by moh hlasit veci typu "T34 na 30 stupnich"), ale uvnitr je to vic simulace nez arkada (ta by rozhodne neresila pacir, jeho sklon, slaba mista jako pruzory ...)
  • Jeste k patchi - mas pravdu, zmenilo se dost veci, ale tahle hra se meni a bude menit jeste hodne dlouho. Po tomhle patchi mozna prijde dalsi, ktery zase neco zmeni, ale myslim, ze recenze dobre kazdemu ukaze, zda to je hra pro nej nebo s ni slapne vedle. A to jde predevsim.
  • To uz je nekolikate upozorneni, ze v recenzi nejsou zmineny CW. :) Prihlaste se vsichni, kdo docetl recenzi do konce. Vidim jednoho, druheho,...jeste nekdo? CW jsou totiz v recenzi zmineny jen jsem nemel moznost je zkusit - "Zmínit bych určitě měl ještě hraní v klanech. Založit klan vyjde asi na 2500 goldů a pokud do něj natáhnete 15 lidí, je možné se pustit do zajímavé strategické kampaně s obsazování Evropy, rozdělené na mnoho provincií. Během recenzování jsem klanový zápas nevyzkoušel, ale určitě to považuji za velmi odvážný a zajímavý doplněk hry."
    Kazdopadne diky za vsechny prispevky. Pokud nekdo CW hraje, rad si prectu hodnoceni, vypada to skvele, jen aby to fungovalo.
  • Zdravím docela dobrá recenze až na pár milných informací. Navíc dělat recenzi před patchem který toho hodně změnil je docela hloupost za další není tady zmíněno clan wars sice něco málo o rotě ale to co je 50% zábavy ze hry je právě clan wars. CW se odehrává v reálnem světě (Evropa, kousek afriky, Rusko a turecké státy ve finální verzi bude cely svět) z každé zabrané země a provincie ( champagne atd.) má tým který uzemí ovládá goldy př. Česko 1420 goldů. Z toho plyne že kdo má více území má víc goldů. Hře dávám 8/10 *5*
  • :) Premium ammo - Dokud k vám nepřijede papírově slabší protivník a nerozstřílí vás na dvě rány , tak je to v pohodě .

    Premiové tanky ..... jak dlouho budou jen alternativou k normálnímu stromu ?

    Poslední záplata mění výrazně tempo hry - rusové jsou ještě rychlejší , mapy i modely stávajících tanků mají víc detailů a Pagorky ... už nejsou tak rychlou mapou .
  • Moc pekna recenze, po dlouhe dobe mam chut neco noveho zaparit jen po precteni clanku. Jsem expert, poznam kanon a pasy.
  • to je pravda, 15 ran za sekundu je nesmysl. To i já bych tu recenzi napsal lépe.
  • Ale přepsal se teda šeredně a je vidět, že vojenské technice a hraní WoT moc nedal, protože tam je stále až 15 ran/sek. a né za minutu!!!
  • panther, má v základním dělu, tj. 75 mm, rychlost střelby 12 - 15.38 ran za minutu. V tomhle se autor nespletl.
  • Prémiová munice akorát kazí zážitek ze hry. To máš jako ty nové tanky např. KV-5. To je ale hnusný tank.
  • Mate recht po patchi jsem na tigra dvojku poradne nesahnul to je pravda. Hral jsem ted spis novyho witchera. Jestli je to opravdu tak ze nemecke tanky konecne zacinaji poradne ownit tak to je velmi dobra zprava. A je fakt ze taky nejsem asi nejvetsi mastr v tyhle hre ale stejne mam uz GW Pathera a Tigra 2 a urcite jsem to tak tyden neharl a to taky to taky o necem svedci :o)
  • Jistě, že veterán, jsem, jen jsem se tu nechtěl rozepisovat o všech nedostatcích. Nejhorší je tento problém na MALINOVCE.
  • Ty asi budes jeden z tech co s arti hrajou ze? Protoze to cos napsal je totalni nesmysl a je to presne naopak.Vetsina tanku hlavne na vyssich tierech kempi kvuli artinam.Trefit velkej pomalej tank i za pohybu neni zadnej problem a opravdu nepotesi kdyz vam to sebere 80% hp nebo vas na jednu zabije.Pokud je na kazdy strane 3+ arti vyssich tieru a ste na mape kde se temer neda za co schovat(tak 70%) spotnou vas tak pro vas hra v podstate konci.Arti je nejvetsi zlo tyhle hry a me osobne by vubec neschazeli.
  • No pise ze 2 vs 2 tak si jine tanky u toho nebyly, kazdopadne Maus je sice dobytek , ale zase je moc precenovany , ja s IS 4 uz take nekolik Mausiku sundal z boku a zezadu je velice zranitelny a kdyz k tomu prictu jeho neobratnost ,tak zde mame jen jezdici srot , apropo pokud ma IS 7 vytuneni motor ,tak si Mausika da jak malinu jelikoz nez se staci otocit ma v sobe tolik zasahu, ze zhori jak papir.
    Ale mas pravdu je to nekdy i o stesti a o tom kdo tank ovlada lame nepomuez ani 10 mausiku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit