Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Záleží na situaci v jaké se tank nachází. Kdo v něm sedí a jak umí hrát. Měl jsem Panthera2. Když jsem narazil na Mause, on byl ke mě čelem a dal mi první ránu, bylo skoro po souboji. Ale pokud jsem k němu najel z boku a měl místo na manevrování, tak jsem ho sundal. Na osm zásahů do zadní části a vyhýbat se jeho hlavni. Potkat ho ve městě proti sobě a nemít šanci ho objet ze strany je konec.
  • Tak tedy můžeme dát Men of War, ale já mám pouze základní verzi hry Men of War, verzi 1.13.1. Nebo pokud hrajete MoH, tak klidně můžeme dát to.
  • Diky za nabidku, ale z RTS strategii preferuji spise Men of War Assault Squad
  • je to pecka :)
  • Nejsem najivista, zrovna jeden z toho mám. Takže kdo je tu najivista.
  • Viz vejs, jinak narozdil od RU severu, kde maji flatrate (a nejlepsi ceny), se na EU a US serverech uplatnuje lehka degrese => vic koupenejch goldu = lehce lepsi cena (ovsem EU srv je samo nejdrazsi).

    Premiovy acc je pak asi nejlepsi investici, premiovy tanky za moc nestoji, premiova munice neni zase tak zazracna a da se uplne vpohode hrat bez ni a bez premiovych doplnku se da taky vpohode obejit. Jediny co pak jeste ma jakys takys smysl je prikoupit prostor v garazi, defaultnich 5 nebo 6 pozic neni zadnej zazrak, kupuje se ca 300 goldu => cca 30Kc.
  • Ses celkem naivista, si spocitej, kolik godlu uzemi dava, kolik hracu potrebujes, abys ho udrzel ... a kolik goldu potrebujes na provoz klanu ... a zjistis, ze na premiaky by to vydelalo jen ciste teoreticky.
  • Sice zajimavy, ale nejak me to nevzalo... dal jsem tomu jeden vecer a byl jsem imrvere mrtvej... :-)
  • Pokud jseš v nějakém klanu na CW, tak se může stát, že se ty goldy, které každé to území vynáší, převede mezi hráče, a hle, máš prémium účet zadarmo. Ovšem, musíš připočíst, že nějaké goldy ti sežere, špionáž apod.
  • Dobrý den,
    tak na tu recenzi, jsem taky zvědavý, pořád se tu jen vychloubá, a skutek určitě utek. Jinak, chválím Vaši recenzi , lépe to vystihnout nejde. Mimochodem, sice nemám ani jednu z výše uvedených her, ale klidně Vás pokud budete chtít vyzvu na CoH. Nebo pokud by jste chtěl, můžeme dát četu ve WoT. Pokud by nevadilo, že jezdím s Tigerem 2.
  • jde o jednorazove platby za goldy, a za ty se pak da koupit treba premiovy ucet... 10 Euro stoji 2500 goldu za ktere je premium ucet na mesic...
  • V článku píšete, že se jedná o měsíční poplatek, ale mám pocit, že se jedná o jednorázovou platbu za balík goldů. Jak to tedy opravdu je?
  • Zdravim, v tomhle odstavci me zrejme vypadl mozek z provozu, jsou to samozrejme preklepy a uz jsem je opravil. Omlouvam se. Dovolim si tvrdit, ze o vojenstvi, zbraních i technice toho vim hodne. Dá si nekdo bitvu v novem Combat Mission Battle for Normandy? Prijimam vyzvy i pro Decisive Campaigns: The Blitzkrieg from Warsaw to Paris nebo Command Ops: Battles from the Bulge.
    Tesim se tedy na recenzi WOT od charlesdefuj.
  • a já jsem napsal co? že má mít 75mm dělo, ne 7,5mm jak bylo uvedeno původně
  • Muzes hrat na libovolnem serveru - US/EU/RU (navic fyzicky je ruskej umistenej stejne jako evropskej, akorat tam je online 5x vic lidi). Jedina nevyhoda US serveru je ponekud vyssi latence (kolem 100-150ms), ale hrat se na nem da vpohode.

    Muzes klidne hrat na vsech soucasne, ale samozrejme na kazdem si musis kupovat goldy extra a na kazdym mas extra tanky =>nesdili se (ale je naslibovano, jako spoustu jinych veci, ze to casem pujde).
  • sefiku... nemuzes srovnavat IS7 a Mause...
    - uvedom si, ze Mause ma sice vetsi palebnou silu a vice armoru, ale nez se stihne otocit, tak ho IS7 udola...
    - musis se divat a propocitat rychlost/palebna sila/armor/manevrovatelnost.... atd atd
    potom zjistis, ze T34 udola i KV z duvodu ze nez KV otoci hlaven/tank, tak T34 kolem nej jezdi a rozstrili ho na hromadu srotu
    - to znamena, ze kdyz si to preneses na IS7 vs Mouse, ze pokud budes kolem nej krouzit, tak Mous lehne jak papir. ale pokud te 1x Mous trefi, tak je v podstate po tobe...
    - jj Hra JE vyvazena. pokud te dojede stihac, ktery ma pomerne velkou palebnou silu a ty mu ustrelis pas a postavis se k nemu bokem popr. ho bloknes at se nemuze otocit, tak je stejne po nem...
    - a za dalsi... pokud Mouse najde Artilerie, tak je po nem do 2ran... a nepomuze mu, ze ma Armoru jak 3jine tanky:)) (samozrejme pokud se Arty trefi, to je zase o necem jinem ze?:)
  • a muzes me rict co ti brani zaregistrovat se na americky servery, stahnout americkyho clienta a hrat ?? ano budes mit horsi pingy ale nerikej ze to nejde
  • na US serveru se u nás hrát nedá, pouze na evropském.
  • na americkem serveru muzes hrat...
  • Souhlas ... WG jenom sosá prachy, a s patchema těma důležitýma moc nespěchají hl. aby jim to sypalo peníze... chtělo byto aby hráči zakročili a začli je trochu popohánět..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší