Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo a kdo place nad kritikou, at ju radsej necte. *16* *3*
  • Ale prosimte. Ty si je samozřejmě viděl ve skutečnosti, že?
  • calwin
    sice som aktívny hráč ale neostáva mi nič len súhlasiť
  • No, WG nam nazorne ukazuje, ze stavet dum bez zakladu preci jen jde. Uprimne, ja kaslu na brotske tanky, ja chci, aby kazda moje strela, co projde pancirem POSKODILA nepritele a ne, ze mi kazda druha napise We hit them hard a nepritel si vesele jede dal se 100% HP. Chci opraveny spotting system, takze mi tank nezmizi uprostred cesty/pole/ulice pred ocima jako Romulansky warbird s maskovacim zarizenim. No a nakonec chci limit na arty, max. 3, spis 2 na bitvu a ne bitvu se sesti a vice artinami na team. A to uz nezminuji, ze po masivni reklamni kampani snad po celem netu se do hry natahly nemyslici zombie nebo chovanci Jedlickova ustavu, takze je uplne jedno, jak dobre hrajete, stejen prohravate jednu bitvu za druhou. Do te doby neuvidi ani me prachy a dost mozna ani mne ve hre.
  • Kompromis bych bral. Ale opravdu nezkousnu, ze napr. Tiger II a Jagtigr jsou mnohem vetsi nez ve skutecnosti a ty k*koti z WG se ohaneji historickou presnosti. Jsou jasne zamereni proti nemeckym tankum :(
  • Pokud je to rusky tank, ano. Pokud je to nemecky tank, zapomen na presnost.
  • To je pravda, ale ten kompromis je nutny jinal by to neslo hrat, respektive kazdej by jel jeden OP narod. Mimo to hra si davno nehraje na WWII i kdyz to tak muze vypadat a myslim ze to ani nikde neni napsano.
  • Resp. v Kubinke *4*

    http://www.mark-1-tank.co.uk/jpgs/kubinka-71-maus-420b.jpg
  • P2W - no jasné... hral som to vyše roka , mal som premium za 10 euro raz a plnú garáž tankov, z kamaratmi z klanu ked sme si dali catu tak kazdu druhu hru bez rpbolemov 3-4 + killov etc. Je to fakt vymakaná hra a to že mala (už ich tolko nie je) kopu chýb nikdy nezatieni jej kvalitu a zábavnosť. Kto plače , že je to P2W nech to radšej nehrá. *16*
  • Pokud jde o goldovou munici tak tu bude mozno kupovat take za stribrnaky cili v tomto ohledu se jiz pay to win nekona. Samozrejmne to nebude levna zalezitost. Naboj pro velkorazni delo stoji 4000 kreditu, ale pokud jde o vyuziti primarne v clanwars tak to neni problem nasetrit.
  • Ta hra je arkada. V WW2 probihaly nektery boje treba i na nekolik kilometru a tam excelovaly nemecky tanky diky delum a optice. Tady se potkavas pres roh baraku, tyhle vyhody jsou uplne mimo. Takze to realitu moc nereflektuje.
    Tanky se snazi drzet predlohy ale nekdy je potreba kompromis kvuli vyrovnanosti. Vtipny paradox je, ze tanky co v realite byly nejvetsi killeri byvaji ve hre uplne na prd a opacne. Ale jako kazda onlajn hra to proste ma svoje specifika a kdo tanky (wot) zna, nauci se je vyuzivat.
  • KokyMetalGear
    teď jsi to vystihl. Půlka z toho arzenálu nikdy nebojovala. Např. německý Maus skončil jen na rýsovacím prkně.
  • rancor1223
    Povětšinou jsou věrné předloze, problém je, že předloha je ve velkém množství příkladů pouhý návrh, v lepší případě existoval i funkční prototyp. Co se realističnosti třeba vybavení, rychlostí a tak, tak tam nemám tušení.
  • Keyz
    Odpovídají částečně tanky historické předloze?Když jsem to hrál tak jsem měl jen ty základní a přišlo mi,že v rámci třídy jsou si dost podobný.
    Je to asi dost složité.Je známa,že některé země mělo vyložené křápy a jiné velice kvalitní.Zde nejde nasadit více horších proti jednomu lepšímu.Tedy myslím si,že to nejde.Házelo mně to to bojů celkem náhodně.
    Kdyby to nějak vychytali bylo to pak velice zajímavé.
  • Chtěl jsi napsat P2W *3*
  • A od pátku do neděle 5x zkušenosti pro nejlepší F2P MMO!!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit