Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Coffin.Corner
    Střelec se v hlášení prostě spletl :) Navíc v memoárech tankových veteránů máš popsánu spoustu případů, kdy střela prošla skrz celý tank a nic se nestalo.... *3*
  • genki.sudo
    Naučili ťa v škole čítať ? Áno ? Výborne, tak šup a ešte raz si prečítaj ten príspevok nad sebou...
  • ty vole, to uz aj sem sa musite ist vyplakavat ake je to na ho*no? hram to uz rok a spokojnost - ked sa vam nepaci nehrajte. mimochodom, keby to bolo tak na hovno, tak to asi nehra viac a viac ludi..
    co tak neznechucovat to potencialnym novym hracom a nechat ich spravit si vlastny dojem?!
    naozaj nechapem tieto tendencie stale nieco kritizovat - wovnako ako wow, je tu o tom clanok a hned je to 100 ludi co iba nadavaju ake to je zle - hral som, prestalo ma to bavit, prestal som - ale nechodim sem plakat ake to bolo super a ake to je teraz na ho*no..
  • Ano mas pravdu, nejsou to samaritani museji vydelavat , jenomze ve WG vse delaji tak okate pro penize, az by jeden blil. Ja osobne si rad za kvalitni hru priplatim, jenomze za penize pozaduji kvalitu a ta se mi jaksi nedostava, coz je myslim ten nejvetsi problem tehle hry.
  • vy jste blázni, za co si asi myslíte, že ti vývojáři tu hru dělají? kdyby bylo všechno zadarmo (a to i tak se dá ta hra hrát dlouhý měsíce bez jediný vražený koruny, tzn. naprosto zadarmo), tak by zkrachovali, nezdá se vám? nebo máte pocit, že tu hru vyrábějí ve volným čase po práci pro radost? mně to takhle vyhovuje, do nějakýho tieru 6 můžete hrát naprosto bez problému zadarmo, a lidi, který to fakt žerou a chtějí výš, tak holt platí...
  • Vzhledem k tomu jak mi to kolikrát "jde" tak T9 a T10 je hudba hodně daleké budoucnosti *1*
  • No tak pockej na tier 9 a 10. Pak pochopis, co se vetsine hracu nelibi. Stejne tak zjistis, ze tier 9 a 10 bez premium uctu ti huste prodelavaji prachy. Takze bud si poridis nejaky tier 5, kterym to jen tak tak dozenes, nebo proste sahnes do penezenky a koupis si premium ucet ci premium tank. A chte nechte budes clenem platiciho stada, jako vetsina z nas. To neni urazka, to je proste fakt. Jen opravdu dobri hraci, coz ja rozhodne nejsem, dokazi vyhrat s tiery 9 a 10 tak, aby byly alespon na nule.
  • Samozrejme, ze je zvetseny, je prece nemecky! Jako JT, jako KT...
  • Cetl jsi, co jsem psal? Pisu kazda strela, CO PROJDE, aby poskodila. A ano, strela, co prorazi pancir tanku poskodi. Kdyz uz nic, tak alespon posadku. Ale k cemu mi je mireni, kdyz PROSTRELIM pancir, slysim We hit them hard a nic se nestane??
  • Řídim se víceméně posledním odstavcem, na tier 7 sem eště nenaexpil, maximum mám 6 a hru si báječně užívám. Jen mi zabralo nějakej čas a experimentování kterej národ, tank a styl hraní mi nejvíc vyhovuje.
    Doufám že se časem dokopu k tomu abych jim aspoň něco přispěl, třeba nákupem garážového stání. Můžou si hrabat jak chtěj od pay2win hráčů, ale přece jen sem si užil spoustu zábavy tak bych to chtěl aspoň minimálně ocenit.
    Mimochodem, s tou zlatou municí, teď po 8.1 si koupim vždycky za stříbrný jeden zlatej náboj, pro štěstí a zatim se sakra vyplatily *1* .
  • Eh, já se divím, že ten mýtus o OP sovětských tancích ještě žije. A zrovna tier V je toho dobrým příkladem. Kv-1 už dávno není králem tohoto tieru, teď máme BDR G1B (s lepším dělem) a neprémiový britský Churchill (s podobným pancířem a lepším dělem).
  • No o WoT asi takhle: Kdys za dob testovani tato hra vypadala opravdu velice nadejne, tankovej simulator z WWII, ktery mohl byt dobry, do te doby tady na trhu nic takove nebylo, tak proc ne? Jenomze ve WG zatemnily mozky penize a ted je defakto cela hra podrizena penezum i kdyz na oko se tvari, ze muzete hrat nerusene a naprosto zadarmo opak je vsak pravdou.

    Kdyz se podrobneji podivate hre na zoubek zjistite, ze pokud si hru chcete opravdu uzit na max, vrazite do hry vice penez nez mesicni poplatky, za kteroukoli jinou MMO hru.

    Uvedu klasicky priklad penezni rosady WG. Tzv. premium tanky, se kteryma vydelavate vice zkusenosti a hlavne virtualnich penez. A verte, ze tyto tanky take opravdu neco stoji, dokonce nektere vice nez ackovy titul nove hry.
    No a WG prida do hry vysperkovany premium tank, ktery je dobry ma prefektni delo, penetraci atd. vydelava jako blazen ... a pak to prijde, ve WG pockaji na dostatecny pocet hracu co si tank koupi a pak tento tank nerfnou a uplne znici ( koupili jste mercedes razem mate favorit a drz hubu a bud rad a plat ). A pak zase znova, vydaji dalsi premium tank .... a tak porad dokola. No maji to ve WG velice dobre spocitane a hraci stado dokonale ochocene, ktere neustale utraci.
    A to nepocitam stare bolesti hry, jako nikdy neopravene zname bugy, nevyspitatelny nefungujici spoting, 0 procentni hity ze 2 metru do tanku, arty humus party bitvy atd.
    Takze tolik k teto perfektni arkate a pritom stacilo malo, alepson trochu vyslechnout komunitu a udelat kvalitnejsi hru pro vsechny, jenomze to by se ty prohlastane WG mozky museli snazit a ne jen bezmezne hrabat a pridavat do hry neustale nove tanky (apropos kouzlo WWII ve hre uz take nehledejte, diky pridanim spousty novych tanku, neexistujicich hybridu a hlavne francouzu atd. se kouzlo WWII uplne vytratilo a po mapach se pohybuji monstra, az vam z toho prechazi zrak) take dalsi oblibena vec WG, stare oblibene tanky nerfovat, vsak my vas dokopem na top tiery, kde bude platit (viz Marder II, SU 85) a vymyslet zhovadilosti typu maskovaci barva na tank + 5% za realne penize.

    Jinak receno WG chce prilakat do hry co nejvetsi mnozstvi novych hracu, dat jim nejlepe 10 tiery zadarmo (od 8 tieru je nutnost platit za premko ucet ci premiove tanky na vydelavani jinac zruinujete). No a na stare zkusene veterany se vys*at ti uz si sve zaplatili, je treba obrat nove, take to dle vykvetu hrajicich hracu tak na publiku vypada - ŽUMPA je slabe slovo na pojmenovani publiku a to je jen zacatek. Mala rada pro vsechny co by si tuhle arkadu chteli presto vsecho zahrat- hrajte opravdu jen for run a to max do 7 tieru, vsechno co je nad tim ignorujte, maskovaci barva, goldova munice, hasicaky, cokolada ... tohle jsou blbosti za goldy, ktere opravdu ke hre nepotrebujete.
  • Stačí se zaregistrovat, je open beta jestli se nepletu. Mě to takhle aspoň stačilo.
  • V tom případě, jsem asi i já trotl, když si v akci nakoupím hafo goldů do top tanků, které pak použiji v CW. Pokud může toto někdo vypustit z úst,. nejspíše, tu hru nehrál, nebo neví, jak to chodí v klanu.
  • kdepak :D
  • Nemas uplne pravdu, preloz si onen slogan. Znamena snad zaplat abys mel vic ? ne... znamena "zaplat abys vyhral" a to nema s tim co pises nic moc spolecnyho. Naopak "lool" ma pravdu. Pay2Win znamena, ze si muzes koupit OP zbran, ktera ma napr vetsi dostrel, vetsi zasobnik, mensi recoil a tim padem mas vetsi sanci nekoho zabit ( to spada spise pod FPS hru ), ale ten princip je stejny. To co rikas ty je jak bych to rek... Pay2Joy.... protoze bez toho se hraje dobre tak do tieru V potom, uz zacina bejt hra zdlouhava jako s premkem na tieru 8-10 a prestava to byt fun. Cili pak do toho cpes penize, ale to neni Pay2Win. Na druhou stranu takovej Typ59 pokud s nim clovek umi je mirne OP, ale urcite ne nijak extra. Takze opet spis figuruje jako money hunter coz je opet Pay2Joy.
  • Pošli key a pujdu...
  • Kein
    No jak už jsem psal výše. KV1 je na svém tieru absolutní top, ani prémiový churchill jí nedělá problém. Za to PzIV má slabší pancíř věže než v reálu a teď, když už nemá ani ukázovátko smrti, tak je to popelnice.
  • Kein
    Ve hře je i hetzer zvětšený, v reálu to je hóodně malej tank.
  • sugyn
    Nechapes pay to win system.Tady nejde o to aby jsis koupil neco silnyho co nemaji ostatni a nasledne exceloval.
    Tenhle system je postaven na ekonomickem zaklade, tzn. kdyz se dostanes do top tier kategorie tak se tezko uzivis.
    Nerikam ze to nejde s tier 5 money maker to jde (I kdyz to redukujou, viz Pz4 schmalturm L70, pristi asi bude stug nebo sa-35-ca) ale je to zdlouhavy a nudny, musis si nafarmit penize necim jinym aby jsis mohl hrat za jiny tank.
    Tak ze nasleduje logicka vec porizeni premium tanku, premium uctu a tomu se rika pay to win.Premium tank ma neskutecny boost na vydelavani penez, no a pak si reknes kdyz uz mas prebytecny xp na tom tanku tak to prehodis za penize do neceho jinyho a hrajes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit