Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono je tiež možne, že ked niekto unika pred svojou milovanou do PC virtualneho sveta, tak taka milovana zase nebude a dotyčny jej to proste takto dava najavo...čo bol aj môj pripad-vracal som sa z prace neskoro domov, lebo som paril-neskôr som zmenil zamestnanie ale s byvalou som sa aj tak rozišiel.Momentalne mam PC doma, som znovu ženaty s inou, a pri hrach travim najviac 3 hodky, tak 3x do tyždňa...ONline hry nehravam-nič cool na nich nevidim, občas kupim daku fajnotu a obliznem prstiky...naposledy Dirt3.
  • Amylee.Anderson
    Já bych hrála s nim, ale kdyby hrál WoW nebo CoD, tak ho přetáhnu holí. A víte, jakej mám problém? Mohla bych hrát furt, ale chcípam nudou, když koukam, jak někdo hraje... Už se mi to lehce i vymstilo...
    • Tak to by bol krasny vsťah, ale chcelo by to 2 PC aby ste sa nehadali.
      Ja tiež zaspavam ked pride ku mne kamoš a ukazuje mi aky je užasny v AvP...tak po hodinke nenapadne vytiahnem kabel od netu:)
    • RakeW
      Jak vymstilo?
      • Amylee.Anderson
        No, když nebylo co dělat, hrála jsme já a on se díval... A ke konci už nebylo furt co dělat. Takže jsem akorát hrála. Rozebírat to nechci, ale nechci, aby to vyznělo, že to byl hlavni duvod.
  • WoW už pro mě skončilo, sem rád že sem se z toho vyléčil. *4*
    • A proto je lepsi CS.. staci zapnout, trosku si postrilet a nehonit nejake upgrady a podobne veci.Teda pokud clovek neni nervak, ktereho stve, ze ho porad yabiji vytrenovani cloveci, co steluji aim 10 hodin denne.. :-)
    • napodobne
  • Zevraj vztahy su o kompromisoch. Tak nech pani kupia svojim panickam PC a mozu hrat spolocne. Nakoniec, uz tu raz bol spominany pribeh jedneho paru, ktory hravall online nejaku strielakcku. Muz v tej hre poziadal zenu o ruku- zaviedol ju na jedno miesto, kde zbrane poukladane na zemi tvorili napis Marry Me. Samozrejme si ho vzala. Ci ziju stastne, to uz neviem. Je to proste o spolocnych konickoch a o tom, kto je co komu ochotny tolerovat.
  • Ještě že mi je teprve 15 *5* *2* *1*
    • Závislí jsou i mladší a pár jich znám
  • Ale tyhle doby zkončí
  • tak ja osobne sem wow taky paril strasne hodne ale prijde mi ze jak se do toho clovek dostane tak je zavislak a pak to nejak proste ustane a uz nehraje tolik *1* teda aspon muj nazor tak to bylo u me nakonec si ho zaparim jen kdyz fakt nemam co delat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit