Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Loneck
    "A s digitálními verzemi her nepůjde manipulovat vůbec, což za dosavadních podmínek možné bylo." Bylo to možné? Jak to fungovalo? O tom nic nevím.
    • Asi mysleli za původních podmínek Xbox One.
      • Loneck
        No záleží, jestli myslí X360 kde to nejde nebo XOne, kde měla být nějaká možnost sdílení hry s přáteli.
        • Sdílení hry s přáteli a celou rodinou, jako i sdílení Gold účtu a celou rodinou, nebo třeba hraní hry na jakékoliv konzoli po přihlášení, bez disku.
  • darthak
    cely svet ich povazuje za blbcou ale mozno si povedali ze skusme to aj s pravdepodobnou stratou na trhoch. Ale vidina ovladania uživatelovej obyvacky bola velka a nepreslo to, tak len presli na - plan B
    • Já si to říkal už od začátku, co začali všichni hejtrs tak štvát proti MS a špinit je, že to stejně překopou a ejhle. V kapse mám už 2000 ze sázky... :D Pět PSkářů, se kterými jsme se vsadil je nasráno a dva jdou do Xone kvůli excluzivitám... :D
  • Mno nevim na jednu stranu parádní zpráva na stranu druhou když takhle najednou zničeho nic otočili o 180 stupňů kdo mi zaručí že za rok neudělaj to samí? *9*
  • A heleme se, Microsoft vyhoví veřejnosti (ano vím, dohnala je k tomu konkurence) a všichni budou stejně remcat a nikdo není spokojenej, protože je tu jasně vidět, že zdejší komunita má proti Microsoftu neoprávněnou averzi. PS maniaci jsou jasní, ale PCčkáři, kteří používaj operační systém ke hraní her právě od Microsoftu by se k tomu neměli vůbec vyjadřovat a radši sedět jen poslušně v koutě, jinak ať jsi jdou hrát na Ubuntu, když je Microsoft tak špatnej. Pokud vím, tak Sony taky chystala DRM, jelikož s tím ale Microsoft přišel jako první a Sony viděla reakce veřejnosti, tak DRM logicky zavrhli (i když stejně nějakou možnost DRM ponechali vývojářům) a posléze začali všem lízt do zadku jak jsou svatí a jak všechny jejich zájmy jsou mířeny jen a jen k hráčům! KECY! Sony by bývala udělala to samé nebýt Microsoftu, takže vaše poznámky vůči Microsoftu jsou jen pokrytecké výkřiky, kterým se s dovolením rád zasměju, jak ubohé a bezmyšlenkovité jsou. *4*
    • ruthan
      Operacni system za 3k, respektive v plne, neorezane, ne OEM (licence vazana na HW, kde si asi nemuze priplatit za preneseni na jiny HW a musite ztracet cas preinstalovanim vsech vasich programu) verzi za 4 (Home) nebo 6k (Professional, Ultimate). Proc si myslis, ze Valve jde cestou Linuxu, protoze ta cena za Wokna (v porovnani s cenou HW) a neflexibilita MS, je proste neunosna.. Nejvtipnejsi je, ze MS, wokna velkym firmam prodavam v ramci multilicenci za petikilo.. ale na koncovem zakaznikovy se rad zahoji..
      • Jo v tomhle máš naprostou pravdu. Souhlasím.
    • Boze fanboy az to boli. Na jakem zaklade tvrdis, ze je averze neopravnena? To by mne zajimalo. A nebo ty si nechas s*at na hlavu a jeste za to dekujes?? A "pokud vim"? Bud uved odkaz, nebo radsi mlc.
      A co treba takovy region lock? To je terno, co? Objednam si hru v Britanii nebo Nemecku a bude mi k hovnu. O, jak je ten Microsoft ale hodny. On se stara o to, ze bych te hre v EN nebo DE nemusel rozumet, ze? A nebo Kinect. Co na tom, ze ho nekdo nechce. Tady ho mas za 2.5 klacku a nazdar. Opravdu skvely pristup k zakaznikum.
      A jak, prosim pekne, souvisi next gen konzole s PC? PCckari jsou vysmati a jen krouti hlavou nad starostmi konzolovych hracu. To neni flame, to je proste fakt. Takze priste prosim vice faktu a mene fanboy kecu. Dekuji.
      • Za prvé nejsem fanboy, za druhé, jen jsem poukazoval na to, že PCčkáři by měli držet hubu ao Microsoftu by se měli vyjadřovat slušně a za třetí:

        Tady máš ten odkaz http://games.tiscali.cz/tema/drm-na-ps4-bude-nakonec-na-vydavatelich-ne-na-sony-63159
        • Promin, ale to je odkaz, kde mi rikaji, ze tam DRM nebude. Nikde tam nectu, ze o tom Sony uvazovala.
          • PS4 možná ne, ale co když to budou vyžadovat vydavatelé? To je potom jedno, jestli to vyždauje samotná konzole nebo vydavatelé, základ problému je stejný.
            • Ne, neni. PS4 tohle neumi, tak to muze vyzadovat kdo chce jak chce, proste mu to tam nepujde. A jen i*iot by delal dve verze s tim, ze na jedne to pujde (Xone) a na druhe ne (PS4). Kterou by si asi lidi koupili?
      • Region lock zrušili taky, to víte?
  • super
  • no dalo se to čekat, když ten Xbox nikdo nechtěl :D
  • Už jen proto ,že to na hráče skusili a tvářili se ,jako že to je pro hráče to nejlepší u mně Xbox stratil hodnotu.A PS4 bude lepší v každem směru.

    Otazka je jestli by to nebylo opačně kdyby PS4 neměla E3 konferenci před Xboxone kdo vi.
  • já konzoli nikdy neměl ale že bych kvůli tomu nějak zvlášť prosazoval pc se říct nedá. co tím chci říct je to, že nechápu tyhle žabomyší války xbox vs ps, konzole vs pc atd. cožpak si lidé neuvědomujete, že pro ty firmy nejste nic víc než ovečky a že tou svou láskou k jednomu a odporem k druhému jim jen děláte zadarmo reklamu? *3*
    • FeebeEWN
      protože to tu komentujou ve valné většině malý děti, který nemaj co jinýho na práci, než sedět na zadku, hrát hry a čučet na tyhle diskuse...
    • napíšu to tu znova: 4 roky na PSX a 5 let na PC takže zaujatý moc nejsem a přesto bych si Xbox One nekoupil. Tohle není o válce, ale o nevýhodách Xboxu (ale teď 3 své velké nevýhody ztratil), jestli si vůbec nepochopil jaký dopad by ty nevýhody/výhody měli je čistě tvůj problém a tudíž nemáš právo tu někoho urážet :D
  • To samé udělat s Metrem (dát ho do hajzlu) ve windows 9 a MS možná získá zpět mojí důvěru... Jinak čumím že MS vyšel vstříc zákazníkům je to nějaké divné *1* *1* Nicméně nevím... čím si to zas za měsíc posere...
    • Veskoslav
      Nechci ti kazit náladu, ale u Windows 8 nemusíš dlaždice vidět, jak je rok dlouhý, protože si defaultně můžeš nastavit, že se systém bude spouštět na tvoji pracovní plochu, takže systém prakticky nerozeznáš od Win 7. Ale chápu, je strašně "moderní" nadávat na Win8. Obzvlášť u lidí, co ho viděli maximálně tak z rychlíku.
      • Maarta
        Ano, to je pravda. Mi osobně W8 vůbec nevadí, zvykl jsem si na ně docela snadno a zpátky na W7 bych už nešel.
        Ale to některým lidem nevysvětlíš...
        • Přesně tak! Jsem na tom naprosto stejně - zpočátku jsem byl zmatený (jako všichni), ale na rozdíl od nich jsem to hned nevypnul a neodinstaloval, ale zvykl si a dnes už bych taky zpět na W7 nešel.
    • vyjde nekdy v srpnu pokud se nepletu Win 8.1 bez metra nebo tak nějak, zdarma samo pro majitele W8
      • Veskoslav
        Metro je tam stále v 8.1. Příbyde navíc tlačítko START.
  • a sledovani lidi pres kamerku tam nechaj?
    • Presne tak uz nebudes moct ma*tubovat pred televizi, Xbox to bude rovnou posilat do CIA, na tvuj youtube kanal a na Skype tvych rodicu. To je ten next gen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší