Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "crytek oznámil, že na ultra je potřeba 2x titan ve sli". To je možná důvod, proč mně taková hra nezajímá. Technologická dema, která tu jsou jen proto, aby podpořily nákup nejnovějších GPU, může lákat snad jedině grafické "masturbátory".
  • Ve všech těch televizích je maximálně 100Hz panel. Velký nápisy typu 800MHz jsou marktingový názvy pro různý algoritmy, co upravujou obraz pro rychlý scény jako je třeba sport.
  • pc musi jet na 1080p a 60snimku.protoze jeho primarni zobrazovac je prtavej monitor u ktereho sedis nalepenej tak do70cm a znicil by sis oci.konzole je delana primarne pro tv zobrazovace a sedis od ni 3m.a beha na vic HZ nez monitor!na monitoru ses rad kdyz mas 150HZ! led 3d tv behaj az na 800hz!pak je ten obraz na konzolich onecem jinym.
  • pc jako takove vymre!zustanou notebooky,tablety,konzole.4k tv.diky cloudu!!uz zadne obtezovani po zakaznikoj davat 30000kc za herni pc.vse bude na max detaily na vsem!stolni pc do 6 let umre!
  • v tatarsku
  • vysadni pozici v prodeji strilecek a sportovnich her??? no tak at si ji konzole nechaji, ale svou vysadni pozici v RTS, MMO, simulatoru,atd., mod scene a vsestranosti nikdy neztratilo a jeste dlouho neztrati naopak neustale pocet uzivatelůu roste... hlavne nezapomen argumentovat prodejema PC krabicovych her a samozrejmne zase zapomen na digitalni ditribuci jinak by ti to nevyslo *1* *3* no nic jdu hrat StarCraft2
  • tak tos vyhodil uplne zbytecne prachy za konzoli stacilo si to tvoje "zastaraly" nabuseny PC nastavit na LOW a mel bys stejnou kvalitu jak na te konzoli jeste si misto 60fps nejak nastavit 25fps a mas to komplet stejny zazitek jo a vetsinu her hrat v 720p resaplnovanych na 1080 *1* si to uzij
  • Tak tu máš třeba video na gtx 580 pouze s vsync off na stabilních 25-35 fps. A to frajer k tomu ještě nahrává. V popisku má link na celý spec.

    http://www.youtube.com/watch?v=xqDbQD5Pa2c

    Než začneš plácat blbosti, tak si takovou kartu kup a hrej na ní. Uvidíš sám co zvládne. Dokonce i Heaven Benchmark 2.0 s maximální teselací drží na slušných 25fps v průměru, s maximálním nastavením na 1920/1080.
  • Mantor má pravdu, taky mě hra nebaví když musí mít pitomé motion blur, a sem rád že si to můžu vždy vypnout *3* To JE jedna ze záporů konzole, samo ho vynahrazuje jednoduchost.
  • Neodcházej od tématu, pako. BLu-ray je přežitek, nikdo ho v PC vidno nechce, tak proč by tam mělo být ^^, jestli ho budu mít na kině nebo konzoli je mi to jedno, v kompu zbytečnost, to že se ukázaly konzole a blu-ray hned vidělo příležitost jak přežít je prostě tak. Nebýt PC tak se nemají konzole kam posouvat *7* Doufám teda že pokud se mi zachce koupě nové konzole, bude k sehnání i s tím volantem + soupravou.
  • A ty si je koupíš a budeš happy že ti to jde na Ultra, a co my s tím?
  • an, nejlepší vtip dne crysis 3 na kartě za 5000kč na ultra, sám crytek oznámil,že na max využití je potřeba 2 titány ve sli *1*
  • Proti názorům asi nikdo nic nemá, ale když jsou takovýhle úplný nesmysly, tak je těžký se ubránit výtlemu.
  • Pouzijem tvoju hlasku...kde som take nieco napisal? Proste pustim hru, a nekonzumujem....vadi mi na nej motion blur? Vypnem. Vadi mi priserny inventar Skyrimu, ci otrasne velke UI Dark Souls ? Vypnem. Ale podla tvojej logiky je asi lepsie stravit 100 hod v hre s vecami ktore mi vadia, asi je to podla istej zvratenej logiky zabavnejsie. Ako naozaj logika, ze ak si clovek hru upravi k svojmu obrazu, tak ho hry vlastne nebavia, je uplne smiesna ;-)
  • Vravim cisto o exluzivitach. Nemam ich zdaleka vsetky, ale za posledne roky ma zaujalo len GT5, Infamous2 a teraz naposledy LoU. Faktom je, ze posledne 2 roky vyslo na PS3 len zhruba do 15 exkluzivit so zaujimavejsim hodnotenim (metacritics), co je skutocne malo. A to este boli v tom aj Vita tituly. Samozrejme, ze vychadzaju aj na ps3 zaujimave tituly, lenze su to multiplatformy, ktore ei zahram lepsie na pc. Pre moje herne preferencie ma pc omnoho viac zaujimavych exkluzivit. To nie je haterstvo ale moj subjektivny fakt.
  • Výměna součástek je pouze individuální záležitost a ne nutnost. Já si přes dosbox na PC zahraju klidně 20 let staré hry, a nebo na ultra nastavení všechny dnešní hry. A nemusím nic dokupovat. A pokud budu chtít, tak si dokoupím jakoukoliv komponentu kterou budu chtít.

    Vy si na novém Xbone nezahrajete hry z PSka, a myslím že nepůjdou ani všechny hry z xb. A za 5 let budete kupovat novou konzoli "nové" generace, zatímco já budu mít pořád stejný PC. Na kterém budu pořád hrát nové hry, i když ne na ultra nastavení :-)
  • u konzoli je efektivita na 100%!kdyz po nekolika letech konzole straci dech s grafikou atd,tak ji prodlouzi zivotnost naughty dog z the last of us.hehe *1*
  • jak neco muze byt efektivni,kdyz u toho porad menis soucastky!!!
  • nebo ty kujebaku.konzole valcovali pc v dobe megadrivu a dodnes tomu neni jinak.koukni na hry s c64 a sonika s megadrivu.nebyt cloveka,ktery vymyslel samostatnou grafickou kartu pro pc,tak pc je jako herni system davno na smetaku.
  • protoze,za posledni roky se pc vubec nezmenilo!to je jako bych mel porad ps3 a rval do ni jen lepsi soucastky.tim chci rict,ze se vubec nemeni.ani po 6 letech fungovani blueray neni tato mechanika u pc standartem!pc je takova staronova vec.zas ps4 posune hrani her do predu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit