Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to jo pokud mas konzoli na hry za 3stovky tak si to uzij, ale Ackove hry si nezahrajes
  • v lete hlavne hrajeme pri otevrenem oknu s pivem v ruce
  • Vsiml sis, ze stale nedokazes rozlisovat mezi pc jako herni platformou a pc jako pracovnim nastrojem i kdyz jsem te na tuto skutecnost, z ktere prameni tvuj mylny predpoklad, upozornil. To ze se pc stane ekonomicky nezajimavou platformou pro hrani her jeste neznamena, ze se prestane pouzivat zcela. A ustup pc jako nastroje konzumni spotreby ve prospech konzoli a tabletu je snad neprehlednutelny, ne?
  • aha a na PC si hry nekupujes nebo co ???

    kevsemu na xbox live byl ted v akci Tomb Raider za 299 kc, v tu samou odbu je ted na Stemu ve sleve za 350...tzn sleva na xboxu je lepší jak na stemu a to uz je co říct...nemluve o tom ze na konzole funguje bazarovej prodej v JRC si pekne kupuju bazarovky na protiucet...kdyz neco dohraju zajdu tam a oni to odemne vykoupej...to na PC nedělaj (aspon ne tam), další výhoda konzolí
  • v Alze byla akce Xbox 360 slim + forza

    ted ke konci generace uz jsous levy vsude, bazarovej je i az 2500...
  • Jo, a ktere? :-)
  • To jde ale vzit i naopak, ze? To ze ty mas problem neznamena...

    Jediny vyznamny problem DS3, ktery jsem pri dlouhodobem pouzivani zaznamenal, jsou konvexni trigery L2/R2, coz lze snadno napravit prislusnymi nastavci.
  • vtipalek GGG jako vzdy *1*
  • Nekteri lidi totiz nehraji, ale opaji se svym hardware, tak furt neco ladi zkousi, preinstalovavaji, meri a hledaji pixelove rozdily.

    Ja si PS3 koupil k tv jako blu ray mechaniku a multimedialni centrum, na hrani jsem mel pc a nehodlal jsem na tom nic menit, dokud jsem nezjistil, ze je to zabavnejsi nez na pc. Nejdriv jsem hral na ps3 exkluzivky, ted uz i vsechny multiplatformy.
  • Ano a protoze ty nemas zadne problemy, tak automaticky to musi vyhovovat kazdemu co? dmnce *1*
  • Tak grafika je len jedna zveci co si upravujem. Neznasam niektore graficke efekty s vypinam ich, mam radsej viac fps ak za cenu mensieho detailu. Ale to je len grafika...mody na herne vlastnosti, vypnuyie UI, nahradenie povedzme inventara (Skyrim), upravy hernych mechanik (Torchlight),instalacia novych komunity map, zmena ci zlepsenie modelov, zlepsena AI, vypnutie otravnych reklam pri starte a x dalsich veci.
  • Jiste, vzdyt je to primarne konzolovka. Ja ho v dobe vydani koupil za 324Kc, takze ztratu 500 Kc na tom dosahnes jen obtizne.
  • Ty ses zralej pro Chocholouska *3*
  • nerozumim oni Gunslinger prodavaji na konzole?
  • frag.ment
    A co by sis chtěl upravovat? u PC her si max. nastavím grafiku (což u PS odpadá) a protože většinou hraju akční hry, dál nic neměním - ovládání všude přednastavené na WSAD, mezernik, shift, CTRL a ALT + čísla je u většiny her stejne a to samé se dá říct o konzoli, kde je ovládáni u většiny (akčních) her vpodstatě stejné a když už, tak se čudlíky dají taky přenastavit (dokonce je u většiny her možnost nastavení citlivosti analogových páček). Ale chápu, že někomu to nesedne, já si na ten gamepad ještě taky pořád nějak tak zvykám a to mám PS3 už půl roku. Ale zase je fakt, že hraju opravdu málo (asi se můžu už zařadit do škatulky casual :-) ).
  • nn presne tak bych to udelal. Za kazdou cenu bych sel proti.
  • Ty sa velmi v tych multiplatformovych portoch neorientujes, ze? Pretoze ja si nepamatam jediny zly port za posledne roky. Vsetky maj pre tu nezaujimavu platformu nieco navyse. Za zly port sa oznacuje nievo ako Dark Souls, ktory je presne v stave v akom bol na konzoly. PC trh ma proste momentalne najvacsi podiel zo vsetkych platforiem a to je proste fakt.
  • Kde stoji Gunslinger -176Kc? Ukaz, ja si jich par milionu objednam.
  • Maarta
    ano, jde o komfort. Prostě budeš chtít přepnout nějakm jinam? Tak přepneš bez čekání, prostě a jednoduše se ti ukáže co chceš...
  • A ja presne opacny, kupil som ps3 , asi mesiac hral a odvtedy len sporadicky. Keby ju nevyuzivali decka tak tie peniaze lutujem. Pohodlie? Ani omylom, pomale, hlucne, nedokaze to popri hrani nic, obmedzena panuka hernych zanrov, nulova volba ovladania, nulova moznost si nieco prisposobit obrazu svojmu. Tak sa na milu ps3 vacsinu casu prasi, pretoze mi nema co ponuknut, herny komfort si predstavujem inak ako zvalit sa s gamepadom do kresla a nechat sa obmedzovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit