Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože generace lidí neskutečně hloupne a musí mít i na hry jedno tlačítko.
  • To je sranda, já kupoval před třema lety celý počítač a jelo mi na ultra uplně všechno, včetně BF3, Crysis3. Grafiku tam mám gtx470 a stála 5 000kč. A taky hraju na ultra Metro LL, Tomb Raidera, Firefall, veškeré mmočka na ultra... Prostě ještě nevyšla hra, kterou bych nehrál na max nastavení.
    Takže to tvoje top bylo asi top někde z bazaru, nebo od někoho kdo tě pěkně natáhl a nebo jsi si jen myslel, že kupuješ top. Jak jsem psal, konzole kupuje ten, kdo zapne počítač a je v pasti a neporadí si.

    Konzole je pro jednoduché lidi / lidi co se nechtějí zatěžovat s PC / pro jednotlačítkáře. To by vysvětlilo i ten názor že lidi v pokrokových zemích (čti US) chápou k čemu slouží konzole :-)
  • Na tebe ne, na tveho predchudce. Ja s gamepadem take nemam sebemensi problem.
  • Nikoliv jedine, je to jedna z vyhod. A jestli to je omezeni, to je otazka do pranice. Ja s konzoli muzu do obyvaku na gauc, ty s PC ne, tak kdo je vic omezeny? Nepopiram ale ani vyhody PC, proto mam i PC a na obou platformach si umim uzit to lepsi, ty ne. Tak kdo je tu potom vic omezeny?
  • Per titul maji zpravidla vetsi podil konzole a vydavatele se rozhoduji per titul. A porty jsou odflaknute. To je duvod, proc jsou pc hraci pernamentne nestastni a neustale tvrdi, jak konzole kazi pc hry.
  • Kde jsem neco takoveho napsal? Zrejme ti usel smysl toho co pisu. Ze nekteri lidem staci ke stasti, ze sve PC mazlicky porad ladi, taktuji, neustale neco preinstalovavaji a upravuji a jsou nadseni z kazdeho ziskaneho pixelu navic a hry jim vlastne ani nic nerikaji. Kdyz dostanou hru a hrej, tak jsou z toho nestastni. Ty budes typicky pripad.
  • Jen jsem ti chtel ukazat, ze mas o cenach konzolovych her zkreslene predstavy.

    AAA hry si na konzoli zahraju, vzdyt tyto tituly se primarne vydavaji pro konzole, PC by jich tolik ekonomicky neutahla.
  • PC to nezvladne ani stejne, natoz lepe. Ale jak by to mohl posoudit nekdo, kdo TV ani nema, ze? Mit konzoli znamena dobre se bavit (mam oboji, PC i konzoli) a ja za dobrou zabavu rad zaplatim. A ze je to konzum? Ano je, konzum je uz samotne hrani her.
  • Tve smyslene tvrzeni, ze na konzolich je bida, je ciro cire haterstvi.

    PC neumrelo a neumre, ale jako herni platforma proslo upadkem a ztratilo svoji vysadni pozici.
  • Kdyz jsem mel pc tak sem vzdy musel mit to top a muselo mi vse ject na max, mam rad kdyz rarizeni co mam ze sebe dava maximum...kupoval sem grafiku aby mi slo na ultra bf3 a ted po roce sem musel kupovat grafiku aby sem mel na max co to de crysis 3...ted mam konzoli kde je to pevne dany a mam klid...at si kazdej hraje na cem chce, ja presel z pc na konzoli a uz nikdy k pc nesednu, neldo naopak prejde z konzole k pc
  • Ale ved moze, ale ak prehlasi napr. to klasicke "za pul roku bude muset menit grafiku aby udrzelo tempo s dobou", tak asi sa prebral z kryogenickeho spanku alebo skutocne ani len netusi o com rozprava a musi pocitat, ze sa mu ludia budu smiat.
    Hranie na konzole je uplne normalne a konzola ma svoje vyhody pre svoju cielovu skupinu. To ale nemeni nic na tom, ze trepat hluposti je na smiech ;-)
  • To je naozaj vec nazoru a preferencii. Ja zase mam v jednej PC hre odohranych viac hodin ako vo vsetkych 14 exkluzivitach co mam na PS3. A to ma z nich naozaj zaujali len 3. Bieda na 3 roky pri konzole. PC neumrelo pri PS1 napriek rovnakym plkom, neumrelo ani pri PS2 generacii, neumrelo ani pri Xbox/PS3 a neumrie ani pri dalsej.
  • Proč by nemohl ? to tu **urva už nemůže nikdo říct svůj názor na věc ? Smiřte se stím že tu konzole jsou a dokuď tu budou tak tu budou i hráči kteří na nich hrají.Co se stalo s dobou kdy hrál člověk na tom i na tom je to přece uplně jedno kdo na čem hraje hráč jako hráč. *16*
  • A ty ze si bol PC hrac? ;) S tymito vtipnymi nazormi?
  • problem je v tom ze moje konzole stojí pomalu stejne co jen tvuj ssd disk :-) za cenu dnešního PC/HTPC mas 10 konzlí...ktere jsou menší, tišší a pohodlnější na ovládání, a stabilní...moje konzole pomrksá hry za par let furt stejne tvoje PC za pul roku bude muset menit grafiku aby udrzelo tempo s dobou...

    PC je proste na práci (konkretně mac, win ty nejsou ani na to dobre, ty mozná tak na digitální červí farmu) a na hry je stavěná lepe a primárně dělaná konzole... zajímave je ze ve vetšině pokrokovejch zemích kdby si rekl ze hrajes hry na PC tak se ti vysmejou protže tma kazdej uz pohopil na cem se má hrat...tady to asi bude jeste par let trvat
  • cechi ty si hraj na čem chceš, je to tvoje volba ale já nehodlám inorovat skvělé hry které si na pc nikdy nezahraju, naopak za posledních 10 let nevyšla na pc hra která by mě zajímala. pc tu samozřejmě bude ale na hry už moc ne.
  • PC navždy a nikdy jinak. Bude tu s námi stále, bez ohledu na to, který markeťák ho bude pohřbívat. Můžete mu věštit konec, ale bude tu vždy.
    PC přežilo i konzole předchozí generace, které jsou v dnešní době skutečně zastaralé. Nové "nextgen" konzole nejsou nic jiného, než HTPC a přežije je taky.
    Nechápu, jak vůbec může někdo koupit HTPC s Windows 8 (či BSD v druhém případě) a považovat to za výkonné (!) či dokonce nextgen (!) zařízení.

    Raději si postavte HTPC s Core i5, za 2-3 roky vyměňte grafiku a hrajte levné hry ze steamu. Je to efektivnější a příjemnější. Chápu, že se chcete vyvalit u TV a nesedět u stolu; proč ne, (HT)PC to zvládne stejně a dokonce lépe, jak konzole.

    TV nemám a odmítám, PC s Core i7 vydrží dlouho, funguje na 120 % a nikdy nebyl žádný problém. Ani HW, ani SW. Konzole znamená omezení, konzumace obsahu, být členem stáda. Živit marketing daných firem, platit hříšné marže za hry distributorům, jako je EA.
  • Jde o ten pocit z konzole. Je to jak když si chceš spustit po dni konečně nějaký multiplayer/mmo/moba atp. a nejde ti internet. Tak jako by ti ten internet vždy šel, tak je to sednusím si ke konzoli. Teda alespoň podle toho co tu pořád hustí v komentářích. Taky bych něco rozmlátil když nejde net, stejně jak by něco rozmlátili konzolisté, když se jim 30sekund musí bootovat Windows + načítat hra.
  • Tak určitě, už je to pár týdnů co sjem si dal PC na stolek přímo před okno, úplně super, otevřít obě křídla, ještě další okno z boku... no pokud nesvítí pořádně tak je to pohoda *1*
  • A na to si prisiel ako? ;) Odkedy horsia kvalita a menej moznosti zabezpecuje lepsiu hratelnost?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit