Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyzera to dobre, mam pocit ze sa snazia to nepo*urvit. akurat ked vidim ten kriplavy pohyb... prezentovat FPSku, este k tomu CS na konzole, nechapem taky pristup.
  • No hraji ještě furt CSS a tím začal celý můj MP život. Poslední dobou mě přestává bavit SP ve hrách který je dobrý ale říkám si že MP je vždy lepší. CS je furt to stejné ale o tom to je. Nepočítejte lidi s tím že změní nápln hry jelikož : lidi to žerou a baví je to. Takže já si myslím že VALVE nevymyslí CSko ve kterém by se dalo mířit přes mířidla. Pro mě je to jediné co v CSku chybí ale je to kokoti*a že to nejde. Nebylo to v CS 1.6 chápu - stará hra. Ale když už to nebylo v Source tak to bylo jasné že to nebude. Ale přesto mě CSS baví a to jsem starší chlap *1* . Hraji to hlavně kvůli lidem aby jste se mohli zasmát s kamarády a dělat blbosti *1* . Pro mě CS-GO nebudu žádné překvapení ani zklamání. Akorát na co se těším je vylepšení grafiky, ale už mi to pomalu připomíná COD než CS *7* .
    • Iron sight hru strasne spomali .. proto ho tam nedali... a taky by jim to otriskali o hlavu... CS bylo vzdy tak trochu i o skillu a aimu, teda hlavne aimu...
    • přesně tak. To jak je CS či CSS dělané se nedá jen tak změnit. "MÁME" obrovskou komunitu která se HROZNĚ MOC nas*re když se v tom někdo bude hrabat víc, proto dělají "hokus pokus" CSGO.
  • To je jako normalni to vyskakovani zpoza rohu?!
  • Vyzera to jak z roku Pana. V dnesnej dobe uz sa s tym mohli pohrat trosku viac. BF 3 vladne.
    • vladne tak leda ve tvych snech chlapce, pak ses probudil a ruka v nocniku :P
      • ne ma pravdu.
  • zlate BF3 :-D nahral sem dost cs 1.6 ale po BF3 mě už zadne jine FPS nezajímá
  • Jazz
    Ten "L4D2" engine je na CS rychlou akci naprosto na howno.
    A ty animace, propána.
    To je jak kdyby měl dotyčnej "Komplexnost animací na off"...
    • Ten "L4D2,, Engine se možná do Counter Striku nehodí,ale pokud vím,tak source slavil úspěch a běžel na úplně stejném enginu.Opravit animace by ještě šlo,toto je teprve Beta verze.
      Doufám tedy že to Valve zpraví a vrhnou se na Episode 3,na ten se osobně těším víc než na nové CS-ko
      • Jazz
        Já nic jinýho než Source nehraju. Ale podívej se na to jak se hýbe v něm a jak se to hýbe tady, je to prostě takový moc tekutě pomalý nebo co *1*
  • Dost ubohy, poskakujou tam jak kasparci, hlaven AKacka evidentne smeruje k zemi a co by si asi pocali kdyby jim nedej boze zmizel ten Crosshair?!
    To bude ke stazeni zdarma? *8* *2*
  • Nemuzu se zbavit pocitu,ze z toho udelali cs pro konzole.A jak uz tady bylo nekolikrat zmineno,tak ty animace jsou celkem tragedie.
    Nicmene nejvic me bavi komentare mistnich cod a bf3(bc3) skilleru na to,jak neni cs arkadova kravina z roku raz dva.
    Byt dobry hrac v cs je uplne na jine urovni,nez byt dobry v bf a hlavne v cod.
    Kdyz jsem mel moznost vyzkouset mw2 mp,tak muzu rict,ze tolik headshotu behem hodiny jsem v zadne jine MP hre nikdy nedal a to jsem prumernej hrac.
    A kdyz uz me to zacalo byt divny,tak jsem nasledne vyzkousel nekolik dalsich serveru a vsude plus minus stejny.
    A pak at mi nekdo tvrdi,jak moc je cod o skillu.
  • Nechapu,proc by do cs a potazmo kazde fps hry meli strkat iron sights.Copak musi vsechny fps byt jak pres kopirak?
    Dost,ze vsechny ty "modern warfare" fps posledni doby vypadaj jedna jako druha.O tom,ze se vetsina z nich aj dost podobne hraje ani nemluve.
  • Counter Strike nikdy nebyl hrou pro typické hráče. Většina lidí, co komentuje na serverech typu Games.cz nikdy ani nepřičuchla ke klanovému hraní, které je největším lákadlem podobných her. Jako takoví samozřejmě nedokážou docenit kvalitu takové hry.
    Tím samozřejmě nechci nikoho kritizovat, jen chci naznačit, že kritika, která se tady na tento typ hry od spousty lidí snáší (hlavně to srovnávání s BF3) je zcela zcestná. Chápu, že jim taková hra nemá co nabídnout, ale statisícům hráčů má co nabídnout, jinak by asi 11 let stará hra neměla pořád tak početnou komunitu.
    Pro mě, jako fanouška série, nezbývá než doufat, že CS:GO půjde ve stopách svých předchůdců.
    • Je to 6 let co jsme hrali s kamaradama clanwary, 2 roky stejna sestava... Pub me nikdy nebavil ale jako trenink jste se bez toho neobesli... chapu lidi co na csko nadavaji, nemuseli treba nikdy hrat CW s lidma se kteryma se znal i v RL, takove ty clany zalozene za 2 dny na pubu neberu vazne, nejlepsi casy gamingoveho zivota. V tom je sila CS. V BF to bude u clanu podobne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit