Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol to co je ? counter-strike source source ? vyzera to priserne, ale tak co uz v dnesnej dobe. preco nespravit aj z cska konzolovu tupotu ? hlavne ze sa to bude predavat
  • Pohyby postav su presne ako u Left 4 Dead 2. Ale pride mi to cele take divne, malo efektov zbrani, ten noz vyzeral moc matne. Ale je to len Beta, už nech to víde a mozem si to vyskusat, potom uvidim ci opustim CSS *3*
  • Docela je tam vykosil :D
    • jindra.veliky
      prave ze uplne noob server *12*
  • Hairy_Ass
    Je to lepší než z prvních videí, ale stále nevidím důvod, proč bych měl vyměnit cs 1.6 nebo source za tohle.
  • CS 1.6 jsem se nahral opravdu hodne let (zadnou jinou fps jsem ani nehral), ovsem tedka jak je BF3 si nedokazu predstavit zapnout cs nebo tohle.
  • BF3 aj MW3 su v pohode hry, ale CSko je hra ktora ma v sebe nieco, co proste ziadna ina hra nema, a je o tom ze bud ju viete hrat, alebo nie, a nadavali na nu vacsinou ti, ktori ju nevedeli hrat co plati aj dnes....na CS musite mat proste cit v ruke, co vacsina ludi nema, a hlavne v dnesnej dobe, ked su vsetci zvyknuti na to jednoduche zabijanie v BF3 a MW3....vsak len zoberme si v MW nozik, staci hocikam pichnut a je protihrac mrtvy, v CSku to s nozikom nebolo len tak, pokial to clovek nevedel :D
  • A tupé ovečky budou kupovat jak se patří. A prej, že Valve nepotřebuje prachy a dělá hry pro zábavu. TROLOLOLOL
  • Nevim, co na tom všem řešíte. Jaký důvod a smysl má porovnávat BF3 a jiné podobné jako třeba MW serie s CS, či CSS, nebo dnešní CSGO? Je třeba vědět, že CSGO bude hratelná i pro ps3 a xbox. Gabe není hlupák a chce mít vetší komunitu, je to jen takový bonbonek pro konzole, který přinese jen další penízky. Nechápu další reakce typu "ježiši to je hnus, já miluju bf3 protože hraju pár chvil a csko je pro mě hnůj, který se stále nemění". Můj názor je ten, že Valve si nechává pod pokličkou nový engine. Ten engine je z roku 2004 tuším, má nějáké inovace ale co by jste čekali od 7 let starého enginu Source? Prakticky od mala jsem hrál hardcorové fps jako je Q1,Q2,Q3A,UT atp. Mezi ně samozřejmě patří CS 1.3 kdy jste si mohli skákat bez omezení a spousty zábavných nedostatků. Hra se mění v hratelnosti nikoliv graficky. Prošel jsem si od 1.3 až k CSS kde jsem zůstal a není večer kdy bych si nedal alespon pár mixů 4fun. Pro mě je dost atraktivní že vyjde nové CSGO. Je mi jedno jak to vypadá, spíš řeším to, jak na tom bude hratelně. A co víc mě zajímá. Zda-li dokázali udělat stabilní HITBOXI, které nelítají mimo postavu. Další věcí co mě zajímá je zpracování map, odhalování fint, zjišťování taktik atp. Proto mám rád stereotypní CS, či CSS. Co se jednou naučíte, to už nezapomenete =) To hlavní podle mě je, že CSGO je marketingový tah pro konzole. Počítám, že po tolika letech "nicnedělání" steamu. Vyrukujou s novým enginem který nám vytře zrak. Doufám =) CS-CSS-Q3A-UT-COD jsou hry o SKILLU.
    • Radar_PiBtl144
      Ale neupřeš tomu, že když už se snažej hrát na realističnost, mohli by si aspoň zjistit, jak fungují zbraně. Když už nic, tak aspoň tohle mají koridorové arkády typu COD nebo BF vymakané.
      • Samosebou máš pravdu. Nesmíte to brát jako finální produkt. V každém FPS se zbraně chovají jinak. Když jsem měl slabou chvilku a hrál jsem COD, smál jsem se jako blázen. Po MP stránce je to tak děsně lehká hra, že jsem si v první chvíly myslel že hraju proti botům. Hle, byly to hráči =) V COD snad není "recoil" fullout na postavu, cross se ještě zůží a máš frag. WTF? Tohle v CSS nemáš =) dáš fullout a můžeš se začít modlit =)))) Musíme taky brát ohledy na to, že je to beta. Co já si pamatuju. V roce 2004 CSS vypadal naprosto debilně. Postavy měli asi 2m a neměli žádný krk. Zhrbený jako Quasimodo. Ta hra se změní. Mě spíš vádí nákupní menu co tady vidím =) Je mi z toho blivno, ale věřím že v nastavení bude "OLD GUIDE MENU" =))))
  • WTF sak to uplne sami jako cs:s zvuky ,engine i ty blbi animace a to chteji jeste prodavat ? Neuveritelny stejnak to nebude nikdo hrat . *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • Hory85
    Vypadá to pouze jako remake pro skalní fandy, přičemž si nejsem jist jejich stále masovou početností jako tomu bylo před 10 lety kdy byla hra na vrcholu. Hra je nachlup stejná i ty vyblitý zvuky jsou beze změn, jen grafický kabátek je jiný. Jako free game od modderů bezva, ale prodávat to za plnou cenu jako je BF3 a MW3? DRZOST nebo UTOPIE?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit