Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nic moc, tohle vidím na pěknej propadák, zlatej Skyrim, ten hraji dodnes, to má atmosféru, tohle vypadá jak rpg z filmu slunce seno a husy...
    • jeden z těch horších trolů, snaž se víc

      naopak já jsem na to natěšenej, hry jako Hidden and Dangerous a Mafia hovoří za vše
  • celoush
    Ten hrad je Štemberk?
  • Bohemund
    Když se tak moc chtějí soustředit na logičnost, realitu a detailnost, tak jsem zvědavý, jestli ještě upraví ty namakeupované tváře. Pochybuji, že ve středověku byli lidé takhle (na naše poměry) krásní, uhlazení a čistí. Ale jinak jako bomba, těším se dosti!
    • smejki
      já si myslím, že smrad a špína se v průběhu historie nijak nemění a naše frňáky za posledních 500 let nezmutovaly. A taky bych se vsadil, že rovnice "koupel = žádnej smrad", "v potoce vymáchaný spodky = žádnej extrémní smrad" byly lidstvu už tehdy známý. Smrad a špína se jinak logicky váže spíše k prostředí v jakém ti lidé žili než k nim samotým. Žádná nebo omezená kanalizace, dobytek na každým rohu.

      Jestli bylo něco imho "problém" z hlediska osobní hygieny, tak to jsou rychle kazící zuby, smrad z pusy, mastný vlasy, špína za hrubě ostříhanými nehty, zašlejší a záplatované šaty, méně frekventované a méně kvalitní holení (budou ve The Žižka Scrolls chlupaté bábovky?) a stříhání vlasů, věčně zablácené boty/nohy. Představa, že s sebou někdo plácnul do bláta s <>hovnem a bylo mu to jedno, je samozřejmě mylná. Schnoucí bahno na kůži vadí a smradlavý věci dráždí, ať už je středověk nebo třetí milénium.
      • Black_Hand
        Who's that then?
        I dunno. Must be a king.
        Why?
        He hasn't got sh*t all over him.
    • Cryengine3 smrad zvláda v pohode *12* . Kvalita ako vždy záleží od grafickej karty a operačného systému. Napr. moje PC to v poho zmákne full 3d full HD. Napr. prdenie mám vždy min. 60FPS. *6*
      • smejki
        farts per second?
        • Jasná vec. Moje pc: 3x Geforce "Titan of the Clash" v double-crossed crossfire + windows 6. A zdroj je octavia 1.9 TDI bez turba. Dobrá spotreba a ťah už od nízkych otáčok. V podstate od neutrálu.
    • Robotron3
      Nejsem teda na to odborník, taky jak kde, a jak kdy, ale obecně mi přijde, že mají dnes lidi zkreslenější představy, jak se lidi ani nemyli, byli špinaví, smrděli... Se zajímám spíš o starověk a tam teda se dá říct, že i obyčejní lidé na sebe právě v tomhle hodně dbali, malovali se, i chlapi a byla to pro ně součást kultury a identity. Ve středověku asi už ne, ale nemuseli to být jen samí špindírové :)
      • Rozdíl mezi starověkem a středověkem je fakt velký i co se týče hygieny. Ale samozřejmě záleží na regionu. U nás byl starověk (pokud teda můžeme vůbec mluvit o starověku u nás) stejně špinavý jako středověk a velká část novověku. *4*

        Jina ve středověku si lidi rádi barvili vlasy - třeba na zeleno. Pokud vím, dělali to jen šlechtici, ale bylo by zajímavý něco takovýho vidět i v té české hře. *1*
      • Se starověkem máš pravdu (např Řecko, Řím), ale ve středověku to hodně upadloa proto tam bylo tolik moru a dalších infekčních nemocí
        • Robotron3
          No, a přitom jestli se nepletu, mor přenášely krysy ve městech, takže ty špindírové byli spíš měšťané než obyčejní lidé na vesnici. Ono to pochází asi taky z toho období, kdy se šlechta spíš voňavkama překrývala smrady, než že by někoho napadlo se umejt. Ale normální lidi si myslim na tom s hygienou nebyly tak špatně, jak si dnes mnozí představují. Ale to je zase jen má představa, pravda, nejsem historik :)
          • Black_Hand
            v mestech se s*alo z "oken" na ulici... ono to opravdu nebylo nic zas az tak vonaveho :)
            • Black_Hand
              diky... i kdyz kadiokno mi jde lepe na jazyk... tedy... vite jak to myslim :P.
            • Prevét, neboli výsernice *15*
            • Asi myslis prevet.
            • Black_Hand
              no to byly takovy ty...no...kadiokna :). predstav si kadibudku jako vyklenek v prvnim patre.
            • Robotron3
              Tak to muselo bejt hodně nepohodlný *15* Že se házely z oken splašky a odpadky ve městech to vim, ale tohle je teda pro mě novinka *4*
          • MrSanta
            Však se nemyli za zdravotních důvodů. Smrad přeci zahání nemoci a nemoci mají věčně rýmu, takže je nutno smrdět pořádně *15*
    • Taky doufám, že konečně udělají hru podle reality = špinavou :/
  • MrSanta
    "Husiti" vypadají dobře. Na hodnocení boje toho bylo ukázáno málo, ale nevypadá to zatím zle. Hra mě sice zatím moc neláká, ale to se ještě může změnit. Akorát ten "kompas" ve stylu Oblivion / Skyrim - to je snad nějaký interní vtípek *1*

    Kvalita videa mi přijde docela mizerná, vzhledem k tomu, že má předvádět možnosti enginu. Snad Crytek uvolní něco kvalitnějšího.
    • já sem si toho kompasu všiml až když sem se koukal na vytípaný obrázky z videa, a taky sem si říkal WTF :D
  • Zlaté české ručičky.
  • Drzim palce Danovi a tymu...jen tak dal!
  • Vypadá to moc pěkně, akorát sem trochu zklamaný z toho, že se potvrdily mé dřívější obavy z toho, že se "žižka" bude patrně primárně hrát z první a ne ze 3. osoby, kteroužto ve hrách upřednostňuji. Soubojový systém mi (z těch málo asi málo vypovídajících cca 2 sekund) připomíná kombinaci Dark messiah of MaM,Mount and Blade a Gothica,s tím že to je na rozdíl od druhých 2 zmíněných her "First person"...
    • Magister_Peditum
      No, pokud je 1st person pohled udělaný dobře, tak je mnohem lepší než všechny ty pohledy přes rameno atd. - lépe vtáhne do hry.
      • Jinak FPS pohled se dle mého názoru zase více hodí pro hry které se snaží navodit pocit reálného světa a simulaci života v něm( zde bych vypíchl STALKERy které si jakožto third person hry moc představit nedovedu), z toho důvodu si také myslím že většině MORPG by více slušelo kdyby byly z pohledu FPS...
        • Magister_Peditum
          Vzhledem k tomu, že právě pocit reálného světa chce Vávra ve své hře vytvořit, tak sis vlastně odpověděl sám. *3*
          • Na druhou stranu všechny Vávrovi hry (všechny dvě) byly velmi příběhově orientované a měli velmi "filmový" styl vyprávění *3*
      • No zrovna v mém případě tomu tak není,všechny mé nejoblíbenější hry-hry které mě do sebe nejvíce vtáhly a které jsem si nejvíce prožíval jsou z pohledu 3 os. (Gothic,Kotor,Alpha protocol,Mass effect,Zaklínač,Max Payne,Mafia... ).Možná je tomu tak taky proto že pohled z 3.os. působí dle mého názoru "filmovějším"dojmem a tudíž se více hodí pro hry jež se snaží vyprávět propracované příběhy(což já rád)...
    • ... se da hrat jak z 1st person pohledu tak i 3rd person.
      simulovat jedno oko zatim neumime, takze hrac si laskave nasadi pres oko pasku, kterou najde v krabici ;)
      • simulovat jedno oko umime : D sou to vsechny hry ktery nehrajes s 3d brylema
  • Hanzales
    No, myslím, že Warhorse mezi těmi ukázkami z toho CryEngine3 vymáčklo asi nejvíc šťávy.
    Star Citizen je spíše render, ale věřím, že ve finále ta hra nebude mít k romu renderu daleko. Tak jako tak, na obě hry se těším o poznání víc, než na ty ostatní :)
    • Tikov
      Nemyslím, že je SC render- viz http://vimeo.com/53745615
      • Hanzales
        Oj, tak to jo, no hlavně já i můj knypl se už nemůžeme dočkat :) Grafiku ani tak moc neřeším, i když je parádní :o)
  • Těch pár vteřin, které musely dát už do téhle podoby neskutečnou práci, vypadá krásně. Jediné, co mě trochu zklamalo je 1st person pohled, ale s tím se dá žít:-) Kéž by jim to vyšlo. Snad vydavatel nebude tlačit na nějaké kraviny jako magie apod. Od toho máme Zaklínače *14*
  • Tikov
    Vypadá to moc dobře, a to ještě asi ani nejsou všude aplikované bump mapy. Ten zásah mečem a adekvátní reakce! Jen ty vyskakující nápovědy (nebo je to QTE?) v souboji se mi nelíbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit