Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    Zajimavé co nepoznat z pár sec videa.Vypadá to hezky.Jen jsem doufal ve více špinavou a blíže pravě dobu.
    • Mně zas přijde, že lidi maj o té době zkreslené představy. Nemyslím, že byla špinavější než např. dnešní země 3. světa...
      • KIMCID
        nevim ale s koupánim to slavné nebylo a ty chdši jedny šaty jedno tělo
        • Magister_Peditum
          Tak to s koupáním není moc slavné ani dnes v zemích třetího světa. Ale berme to, jako teprve ranou fázi vývoje, různé špinavé libůstky tam můžou ještě přidat. *15*
        • Robotron3
          Proč by to s koupáním slavné nebylo? U každý usedlosti si měl pumpu a necky, co víc si potřeboval? Navíc např. Židé měli a mají velice konkrétní a přísná pravidla i co se týče hygieny... Ano byly mnohem horší podmínky než dnes, ale to přece nikomu nebránilo se jít opláchnout do potoka :)
          • KIMCID
            no ono nekoupat se bylo vlastně vtté době zdravé.ochrané látky
            • Ochranné látky? To mi připomíná jistého poštáka z "Zaslané pošty" :D
    • KIMCID
      pravdě
  • cumpi3
    ten Golf na mě působí strašně WTF *1* *1* A Danovi a jeho týmu palec nahoru...moc se těším *4*
    A mimochod, několik her mě též zaujalo...například ta hra, jak ukazuje to město, které se divně barví a pak tam projede ta velká kachna *4*
    • Jo, to byl asi nejepičtější souboj co sem v poslední době viděl *15* *1*
    • Tikov
      Co tak koukám na youtube, tak asi nejde o hru, ale o urbanistický simulátor upravitelný v realném čase?
      http://www.youtube.com/watch?v=EySdWbR4qcg
  • Dobrý.

    Základní postřehy:
    1. Cabal 2 je tam zavádějící jak sviňa. Asi je to jen cutscéna. Samotná hra vypadá hůř a nedosahuje standardů, co bych čekal od CryEnginu 3.
    2. ArcheAge vypadá dobře na videu i skutečně ve hře. Můžu potvrdit.
    3. Vávrovo RPG vypadá sakra dobře i svět i souboje.
  • Robotron3
    Už jsem viděl a je to nádherný! Na tohle se opravdu těším a věřím, že hra pude až za běžný měřítka, jak lidi dnes vnímají hry. Něco jako dnes stále v ČR platí, že hry někoho ani nezajímají, ale na Mafii nedají dopustit. Tady je uplně vidět ten stejný smysl pro detail a realitu (a jo, podle mě je to vidět i z těch 15s). *3*
  • Warhorse vypadá opravdu pěkně, to se musí nechat, ale zaujal mě i ten LICHDOM.
    • Black_Hand
      dark messiah? :) a co treba Enodo...
  • fizola
    Ja len dufam že sa prelomia lady a po tychto osmych sekundah pride nejaky developer´s diary
    • No to jo, ten blog už celkem prahne.
      • chtěl jsem napsat, že je vyprahlý :D
  • Veskoslav
    Jenom doufám, že zde budou Husiti zobrazeni tak, jací ve skutečnosti byli. Tedy vrahové, hrdlořezi, zloději, co se skrývali za svou víru a snažili se tak své činy ospravedlnit. Navíc jejich fanatismus byl ke konci tak šílený, že umírněné křídlo Husitů se spojilo s nepřáteli a tyto fanatiky vyhladili do posledního.
    • Menttor
      Ježiši, veskoslav a jeho pseudointelektuální sebemrskačský husitobijectví...to nám ještě scházelo *7*
    • Magister_Peditum
      Násilí patřilo k tehdejší společnosti a náboženský fanatismus byl na obou stranách (předpovědi konce světa atd), takže dobře, můžeš psát, že to byli zloději a vrahouni, ale to byli v té době obě strany (když to takto shrnu - různých zájmových skupin mezi katolíky a ultrakvisty bylo přehršel).
    • A kdyby ne tak ty nám to všem povíš na fórech, že jo?
      • Veskoslav
        Ono záleží, jak to bude celkově zpracované. Jestli stylem ochránci chudých a válečníci pro šlechtě a německému obyvatelstvu, tak mi to vadit bude;)
    • ouuu pane kolego,....v překrucování historie byly machři komáři v 50.letech...radil bych si něco nastudovat, než budete podobné cancy pouštět do světa. https://cs.wikipedia.org/wiki/Husitstv%C3%AD
      • Veskoslav
        No zrovna Wikipedii bych moc za zdroj nedával v rámci dějin. Občas se člověk i diví, co se tam děje. A nepřekrucuji dějiny. Zkus si zjistit, co Husité dělali po smrti Jana Žižky;)
    • Robotron3
      To je typické, jak jeden extrém lidi nahrazují na truc extrémem opačným. Seš si jistý, že takoví byli? Husitství vzniklo v podstatě ze stejného popudu jako už křesťanství, kdy už překročila hranice, co by si obyčejní lidé, sedláci, rolníci, řemeslníci, atd. nechali od vrchnosti líbit. Dřív to byla Římská říše a pak paradoxně samotná církev. To samé bys mohl tvrdit o francouzské revoluci. Ano, všechno tohle je spojené s dalším bezprávím a násilím, krutostí a ignoranstvím, ale zároveň to vzešlo ze správných myšlenek a potřeb, že lidi nejsou pro vrchnost jen dobytek, mají svá práva a nenechají se sebou jen tak vorat.
      • Veskoslav
        To nepopírám, že vzešla z rozumných důvodů. Ale ke konci a po smrti Jana Žižky to byli obyčejní hrdlořezové, co si vybíjeli zlost na všem a na všech. Tedy i rolnících a spol.
        • Robotron3
          To je moc komplexní téma, aby se to dalo takhle jednoduše odsoudit. Ve hře by se právě mělo k tomu přistupovat nestranně a na tyhle kontroverze nahlížet z víc stran. Tim by ta hra byla zároveň i poučná a hned by měla další hodnotu.
          • Veskoslav
            To máš pravdu:) Mě se jenom nelíbí,když se z nich dělají svatoušci, kteří vlastně české země chránili. Co na tom, že po husitských válkách byla naše země zničená. To mám na mysli. Já to období mám rád, už jenom ta vojenská taktika husitů v počátcích je brilantní. Ale ke konci museli ztratit veškeré sympatie.
            • Vrook
              Jak už v podstatě jinými slovy řekl Robotron, tak stejnej extrém, jako dělat z nich svatoušky, je dělat z nich převtělení ďábla. Jinak to, že to tu bylo na maděru po husitskejch válkách... to tak většinou bývá po všech válkách. A žádná válka nemá jen jednu stranu a tady určitě nelze vinit jenom Husity.
              Ta nespokojenost, která v to vyústila, nebyla neopodstatněná. A řekl bych, že je takovym pravidlem, že čim jsou vznešenější ideály, tim víc se později stanou zneužívaný a škodu páchající..
            • Robotron3
              Že by se z husitů dělali svatoušci, to už jsem pěknou řádku let neslyšel. Dnes se to obecně vnímá právě naopak, jak tu píšeš i ty. Což je jen opačný extrem, co do nás hustila komunistická propaganda.
  • jsem zvedavy, kdy ukazou zachody :)
    • už dávno ukázaly :)
  • Teda to se jim musi nechat...vzhledove hodne povedeny
    • Mart9
      Osobně řadím hratelnost, příběh a atmosféru nad nějaký grafický kabátek. A jsem rád, že se v tomhle můžu na Dana a jeho tým jistě spolehnout.
  • vokr.cz
    Nechť kalichy dobra povstanou! Dan to DÁ!!!:D;) Věříme mu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit