Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První díl nebyl vůbec špatný, jen mě mrzel design emzáků. Přeci jenom bych rád střílel po "klasických" šedácích, kteří byli v originále. Bohužel design nových emzáků v díle druhém šel ještě dál a připomíná mi to spíš něco mýtického, než mimozemského, což mě bohužel ani nějak nemotivuje si hru zahrát.
  • jinak hra byla samozrejme oznamena i na konzole...ale az pozdeji
  • zase muzu udelat 20 kroku a pak vystrelit? ale obracene ne?
  • Aha. Podle popisu mi připadalo, že si z lidí udělali otroky.
  • Coffin.Corner
    Hrstka fanatických povstalců kteří si myslí že bojují za správnou věc vs. mimozemšťané kteří jsou schopní posunout lidstvo o pěkný kus dopředu, je scénář jako zrozený pro nějakou tu kontroverzi, ale toho se asi nedočkáme.
    Přitom už v prvním novodobém XCOMu na mě nejzlověstněji působil ten tajemný neznámý co mě každý měsíc platil podle mých výsledků...
  • TheGGG
    animace nejsou zbytečný, ale chápu, že vy hipstříci absolutně nesnesete cokoliv cool nebo drsné... Asi kdyby tam byla partička zarostlých pobudů v kostkované košili s patkou a brílemi s tlusou obroučkou, líbilo by se ti to víc...
  • TheGGG
    líbí se mi, jak se někteří jedinci mylně domnívají, že když píšou pod více nickama, působí dojmem, že je tu víc lidí... Škoda, že váš styl je tak čitelný až to bolí...
  • Myslím, že tu někteří jedinci mají s chápáním významu slova. Fakt= fakt čili např. v současnosti je prezidentem USA je Obama, to je prostě fakt. Výdavat svoje subjektivní názory za fakt je prostě vrchol drzosti a nadávat ostatním do lolíku je už tak vrchol trapnosti.
  • Ja mam custom namelist. Lidi ktere znam z BSN...

    Custom namelisty jsou pro me vetsi sranda.
  • Prophet
    Už se nemůžu dočkat, až po zapnutí hry uslyším: Welcome back, Commander *1*
  • V tom videu mi trochu vadí grafická stylizace. Barevná škála i stavby. Je to takové divné "umělé" nevím, jak to popsat. V minulém díle mi to přišlo v pohodě.
  • Kozy
    Proč? Já myslel, že GGG vadí jenom pc kokůtci jako ty, jinak proti platformě jako takový nic moc nemá.
  • mrkni na 7.62 High Calibre s modama je to užasná hra i když ruská a tedy s bugama.
  • zkus si původní ufo pustit ... možná si vzpomeneš, že ty mechaniky nebyly až tak světoborné z dnešního pohledu - no tehdy to bylo jako zjevení dokonalost . )
  • původní UFO vyšlo před 20 lety a měřilo 3 diskety .... byla to trochu jiná doba víme ? : )
  • Tutove klicova cast navazovani vztahu k tymu. Jen se pri definovani jejich vizualu budu muset brodit kupou az grotesknich variant a tunou vylozene vejce—vejci podobajicich se moznosti. Pritom stacilo o malo rozsirit uz tak perfektne ucelu slouzicim moznostem dilu prvniho.
  • Aha, takže pokrytec. *4*
  • Možná by se ješte mohl prosadit v Maďarsku nebo dál na východ. *3*
  • TheGGG
    ta je mě dobrá od té doby co mám všechny díly army a total waru ty nemehlo... zase si nedával pozor *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit