Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po delší době článek od Lukáše a je skvěle napsaný, díky!
  • Já nevim... X-com mi evokuje něco jiného *9*
  • První díl nebyl vůbec špatný, jen mě mrzel design emzáků. Přeci jenom bych rád střílel po "klasických" šedácích, kteří byli v originále. Bohužel design nových emzáků v díle druhém šel ještě dál a připomíná mi to spíš něco mýtického, než mimozemského, což mě bohužel ani nějak nemotivuje si hru zahrát.
    • main
      Souhlasim, taky se mezi nema necitim "doma", proste vetrelec je vetrelec :)
    • TheGGG
      naopak je jedině dobře, že přinesly nějaká trochu zajímavá monstra a né jen to na co jsou zvyklé konzervy...
  • jinak hra byla samozrejme oznamena i na konzole...ale az pozdeji
    • Tak to je fajn, první díl jsem si na PS3 dost užil, takže doufám, že to bude portnutý co nejdřív.
    • Pokial viem este pred vidanim povedali ze sa idu zamerit len na PC pretoze to je pre nich primarne, lebo chcu tu hru poriadne spravit co im konzola neumoznuje cize ziadne ine verzie by nemali byt.
    • Momentálne je známa len PC verzia.. o žiadnej konzolovej verzii sa zatiaľ nehovorilo.. aj keď to, že hra bude mať po vydaní možnosť hrania aj na gamepade, asi dačo naznačuje.. ale oficiálne zatiaľ len PC verzia bola oznámená
  • zase muzu udelat 20 kroku a pak vystrelit? ale obracene ne?
  • Coffin.Corner
    Hrstka fanatických povstalců kteří si myslí že bojují za správnou věc vs. mimozemšťané kteří jsou schopní posunout lidstvo o pěkný kus dopředu, je scénář jako zrozený pro nějakou tu kontroverzi, ale toho se asi nedočkáme.
    Přitom už v prvním novodobém XCOMu na mě nejzlověstněji působil ten tajemný neznámý co mě každý měsíc platil podle mých výsledků...
    • TheGGG
      they arent terrorists but freedom fighters... know the difference
    • Aha. Podle popisu mi připadalo, že si z lidí udělali otroky.
  • Myslím, že tu někteří jedinci mají s chápáním významu slova. Fakt= fakt čili např. v současnosti je prezidentem USA je Obama, to je prostě fakt. Výdavat svoje subjektivní názory za fakt je prostě vrchol drzosti a nadávat ostatním do lolíku je už tak vrchol trapnosti.
  • Prophet
    Už se nemůžu dočkat, až po zapnutí hry uslyším: Welcome back, Commander *1*
  • V tom videu mi trochu vadí grafická stylizace. Barevná škála i stavby. Je to takové divné "umělé" nevím, jak to popsat. V minulém díle mi to přišlo v pohodě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit