Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stale verim, ze vydaju aj verziu pre PS4-
  • klidne počkam rok dva až to bude komplet a moderi z toho udelaji poradnou hru, pak za babku ve sleve to snad koupím; jinak porad je to arkada jak prase ve srovnani s jagged alliance 2
  • Předchozí díl s datadisky, se mi líbil mooooc. Odložení nového zamrzelo. Doufám, že to bude stát za to. Fakt se už těším *4*
  • to ja teda jiny nez triggerovany particky nepotkaval, ze si videl nekoho bloudit bylo leda tak, kdyz si nesejmul celou particku najednou nebo spustil vic triggeru najednou, vzdycky tam staly jak tydyti, dokud je hrac neaktivoval
    • Říká ti něco battle scanner? *1* Triggerovaný byly jen speciální mise, jako třeba mise se Zhangem a podobně. I tam ale jsou skupinky nagenerované na začátku a triggerem jsou spouštěny jen ty posily.
  • po nepovedené jedničce, která na původní Xcomy neměla, jsem skeptický. Emzáky nešlo překvapit, jakmile člověk nějaké našel, tak se rozutekli, AI byla na urovni středně těžké mentální retardace. Ovládání bylo přizpůsobené konzolím, hra byla plná cutscén, které nešlo povypínat. Například v původních xcomech šlo nastavit rychlost pohybu panáčků, rychlost soubojů a nebyly tam trapné animace, tady člověk musel neustále čekat, až skončí kolo, až skončí animace. strategické možnosti byly osekané, nemožnost mít více základen. Otravný systém paniky, člověk si musel vybrat ze 3 misí jednu, ty další 2 byly nesplněné, což zvyšovalo paniku. V původních xcomech mohl člověk mít kolik základen a kolik letadel chtěl a mise mohl splnit klidně všechny s různými tými atd.
    • del0
      Ale tak na druhou stranu, aby si zase nebyl moc kritický - v novém XCOMu si můžeš customizovat vzhled vojáků. Sice to nemá žádný vliv na hratelnost nebo mechaniky, ale je to tam a je to cool. Zajímalo by mě, kolik času a peněz stojí tohle všechno vymodelovat, přitom je to naprosto k hov*u. Holt hry vyměnily herní hloubku za vizuál a bude to čím dál horší...
    • Blue.Shark
      Opomíjíš jeden zásadní fakt: XCOM se neprezentoval jako přesný remake, ale jako remake pozměněný pro dnešní hráče. Původní XCOM a UFO mám také rád, ale nový XCOM na tom není o nic hůř, ať koukám, jak koukám.
  • del0
    Jak střílel tim rotačákem skrz svýho parťáka a nic... *7*
  • Vogon
    To víš,že přijde.Doufám,že ty taky,at ti konečně nakopou zadek.
  • Vogon
    Zdá se mi to nebo se zrzek vrátil? Znamená to, že se konečně Calm Agreement Maybe Slight Friendly Disagreement Club navrátí zpátky k formě Fight Club?
    • Jestli chces pravidelne politicko - feministicke - idealisticke okenko tak ano. Snad se vrati.
      Ten clovek by snad milovat a doporucil zcela zabugovanou hru, jen kdyby tam byla jedna skvela vec a to hrani za emancipovanou zenu :D

      fanatik ktery uprednosti jeho ideal nad praktickou kvalitou a neumi se drzet tematu. Snad se bude delat neco jineho. treba psat pro LEVEl
  • AI bude asi opět problém. Už jsem viděl ve 2 videích, jak mech, který měl někoho proti sobě bez krytu, místo rozstřílení toho nebožáka na kusy, šel buď do overwatch nebo suppression. Tohle se prostě stávat nesmí. Jen se bojím, že místo vyladění AI, dají přednost 3 novým barvám vlasů. *9*
  • BoB.2
    Nejlepší obrana je kšiltka na hlavě.
    • del0
      U těch kalibrů co se používají ve hře je celkem jedno, jestli máš kšiltku nebo helmu. Realisticky vzato bys klidně mohl chodit nahej... *1*
      • Sr_Lobo
        No ja nevim hele.. predstava ze dva dny vyckavam nahej na pozici snipera az se objevi nepritel a v tu pravou chvili mi ledovy vanek ofoukne kulky... byl bych rad i za tu ksiltovku ;)
        • You, sir, just made my day.
    • Ve válce vždy bylo primárním účelem nenechat toho druhého aby tě trefil. Ten kevlar je až "co když to bude fungovat?"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit